reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

My dzisiaj byliśmy w berbeciu w cygańskim oglądać, ale na olx ten sam który się nam podobał pojawił się taniej i jakoś tak nic mnie tam nie urzekło. Jutro jeśli glukoza mnie nie pokona to podskoczymy może na Batorego bo część na olx oni fajnych wystawili :)
na batorego bardzo fajne wozki maja duzo moich kolezanek tam kupiło :) Ja jestem happy ze udało mi się kupić za 400zł wózek w takim super stanie
 
reklama
Dlaczego nie pomyslalam o emulsji :D kuzwa, ja to zawsze wydarzona inaczej :D ale chyba za bardzo sie skupiam na skurczach bo mam od jakiegoś czasu krzyżowe i sie mecze . akurat właśnie teraz mnie trzyma aaaaa

p19uflw1nv024jhl.png
:( od czego masz te skurcze ?? Mówi cos lekarz ???
Lykasz nospe kochana ??
 
Ja duzo korzystam z gemini, ale ceny poszly w gore, wiec zanim juz zamowie to sprawdzam rossmana i akpolbaby, czy z karta nie bedzie taniej i dopiero zamawiam.
Dzisiaj troche zaoszczedzilam dzieki temu linkowi. Z gemini mam tyle dobrze, ze odbieram na miejscu, wiec nie place za przesylke.
ceny cenami, ale zamówienie złożyłam i opłaciłam 21.08, a ono dalej jest w trakcie realizacji ;/ a czekam na probiotyk i witaminy.
 
Biorę magnez i witaminy. Szyjka dluga i twarda na wizycie była 9.08. Młody nisko siedzi. Wszystkie wyniki ok i na USG tez w porzadku. Może jednak cos sie zaczęło dziać. Nie mam pojecia. W dzień dzisiaj tez niewiele zrobilam a juz musialam odpocząć bo mi się brzuch spinal i skurcz złapał. Dziwne to. Może muszę wizytę przyspieszyc

p19uflw1nv024jhl.png
u mnie tak było kilka dni, że co chwilę brzuch twardniał kazała mi brać około 400 mg magnezu dziennie i przez kilka dni no spe 3x1 i faktycznie pomogło już nawet jak nie wezmę nospy wcale, to nic się nie dzieje.
 
@gie_er czemu z gemini masz złe skojarzenia, jeśli można spytać? ja u nich już kilka razy zamawiałam i niby wszystko ok było, fakt że póki co odbiór osobisty wybierałam bo często bywałam w pobliżu, teraz po przeprowadzce chciałam większe zamówienie na kuriera już zamówić z wyprawkowymi rzeczami i mnie nieco zaniepokoiłaś ;)

Ogólnie co do wyprawki to u nas większość będzie po przeprowadzce wrześniowej ogarniane aby się nie wozić, na razie mamy troszkę (jakieś 15kg) ciuchów w różnych rozmiarach od szwagierki, ot taką paczuszkę przesłała i zapowiedziała że jak jej mały z kolejnych wyrośnie to też nam będzie wysyłać co jakiś czas. Do tego jeszcze mam dostać jakieś kocyki i zimowe rzeczy od koleżanki i jakoś tak wyszło że mam 9 smoczków 0-2mies. dostaniętych :p oraz 4 buteleczki aventa. Fotelik i wózek już zamówione i zaliczka wpłacona za wózek, do odbioru we wrześniu właśnie, a łóżeczko wybrane i czeka na zamówienie. Reszta w rozsypce póki co...
 
Ja biorę 3x1 magneB6 może spróbuje ta nospe dolaczyc
magneB6 ma stosunkowo niską wartość magnezu w jednej tabletce,temu go zmieniłam bo musiałabym brać po 9-10 tabletek dziennie. W aptece dali mi magnelle.
@gie_er czemu z gemini masz złe skojarzenia, jeśli można spytać? ja u nich już kilka razy zamawiałam i niby wszystko ok było, fakt że póki co odbiór osobisty wybierałam bo często bywałam w pobliżu, teraz po przeprowadzce chciałam większe zamówienie na kuriera już zamówić z wyprawkowymi rzeczami i mnie nieco zaniepokoiłaś ;)
Chodzi mi tylko o ten czas dostawy, dla mnie to jakaś parodia że w 2 dni nie zdążyli nawet spakować zamówienia nie mówiąc o wysłaniu więc pewnie przed weekendem nie mam co liczyć na paczkę.
 
magneB6 ma stosunkowo niską wartość magnezu w jednej tabletce,temu go zmieniłam bo musiałabym brać po 9-10 tabletek dziennie. W aptece dali mi magnelle.

Chodzi mi tylko o ten czas dostawy, dla mnie to jakaś parodia że w 2 dni nie zdążyli nawet spakować zamówienia nie mówiąc o wysłaniu więc pewnie przed weekendem nie mam co liczyć na paczkę.
Mi w wojasie jedną parę butów już 10 dni pakują :-\
 
reklama
Ja jutro planuje ogarnąć garderobę i zrobić tam trochę miejsca na ciuszki i inne rzeczy bo póki co to maleństwo będzie z nami w sypialni.Listę jako taką mam zrobioną a kupować będę później-może pod koniec września.Muszę tylko za wózkiem się rozejrzeć bo jak pytałam to trzeba czekać 2 miesiące na niektóre.
@reniuszek Dobrze Cię widzieć ;)Cudne maleństwo i dobrze,że z szyjką ok. ;*
 
Do góry