reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny ja Was czytam i ja daleko w lesie. Mi nie w glowie kupowanie dla siebie do szpitala czy kosmetykow dla dziecka. Ubranek troche kupilam z racji promocji i Mąż z ubrankami poszalal. A tak to bez spinki. Nie nastawiam sie na wczesniejszy porod bo zazwyczaj to i tak w terminie sie dzieje. A nawet gdyby to przeciez w kazdej aptece, drogerii tego pelne polki. Mam wrazenie, ze gdyby wszystko bylo gotowe to by mi sie dluzyl ostatni trymestr
 
Właśnie wypiłam no i zamierzam ja dołączyć póki co. Chyba przyspiesze wizytę żeby być spokojna bo zaczynam sie martwić częstotliwością. Z Hania dopiero przy porodzie poczulam jakiekolwiek skurcze no ale mega silne i krzyżowe

p19uflw1nv024jhl.png
A nie masz problemow z jelitami ?? Ja takie krzyżowe i dziwne bole odczuwam jak mam zaparcia. Wczoraj nawet myślałam ze po to sie zaczął tak mnie zabolało :( a po 2 godzinach byłam na toalwcie z ogromnym zaparciem :( I ulga....
 
Miałam dużo wczesniej. Teraz juz jakoś od dwóch tygodni nie mam problemu. Chodze codziennie rano bez problemu, nie raz i później jeszcze raz. Także tu akurat mi sie naprawiło. Może to taka moja uroda i przepowiadajace są juz krzyżowe. Abym tylko nie zaczęła rodzic za szybko. Mam nadzieje, ze wytrzymam jeszcze z 9-10 tygodni

p19uflw1nv024jhl.png
Kochana to odpoczywaj lykaj nospe . Uważaj na Was :* trzymam kciuki byscie dotrwali jak najdłużej :*
 
Dziewczyny ja Was czytam i ja daleko w lesie. Mi nie w glowie kupowanie dla siebie do szpitala czy kosmetykow dla dziecka. Ubranek troche kupilam z racji promocji i Mąż z ubrankami poszalal. A tak to bez spinki. Nie nastawiam sie na wczesniejszy porod bo zazwyczaj to i tak w terminie sie dzieje. A nawet gdyby to przeciez w kazdej aptece, drogerii tego pelne polki. Mam wrazenie, ze gdyby wszystko bylo gotowe to by mi sie dluzyl ostatni trymestr
Kochana ja nie kupiłam nadal jeszcze nic [emoji3] serio - ani jednej rzeczy. Jak czytam ile dziewczyny już mają to się za głowę łapię [emoji6] Na dodatek nadal ekipa remontowa nie wybrana więc remont stoi, nie wiem czy zdążymy z przeprowadzką. Chyba przez to nie chce mi się nic kupować bo w tym mieszkaniu nie mam na to miejsca a trzymać w pudłach do przeprowadzki bez sensu. Myślę że zacznę coś kupować od września, ale na prawdę nie wiem gdzie poupychać te rzeczy... Ale wypadałoby by się tak na wszelki wypadek przygotować...
 
reklama
Do góry