reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mój małż myślał, ze na izbę mnie będzie wiózł bo takiej mnie nie widział nigdy wiec wiedział, ze strasznie cierpie. Zapowiedział: " we wrześniu torba ma być gotowa bo ja pierd**e szukać po szafkach i kupować " :D uśmiałam się :D

p19uflw1nv024jhl.png

Śmiej się śmiej ;D ja torbę mam już spakowana. Brakuje tylko wygodnego dresu do leżenia za dnia i książek :D oczywiście nie do porodu ale tak o w razie w. Już nawet dzisiaj muslalam ze dostanę skierowanie do szpitala na leżenie hah.

Teraz to leżę ze stosem poduszek pod tynkiem, tak mi Jasiu po pecherzu i szyjke zaczął gm erac, więc troszke go przeganiam .
 
reklama
To jakie podpaski poporodowe najlepsze :D ? Klapki mam pod prysznic ale muszę zamówić takie na oddział do chodzenia jako ciapy :D

p19uflw1nv024jhl.png
Właśnie takich akcesoriów nie mam :D
Jeśli chodzi o podpaski to ja uwielbiałam te szpitalne z ligniny, bo były przewiewne i czułam większy komfort. Fakt że trzeba było częściej zmieniać.

Teraz nie wiem czy rozdają, Al pewnie nie hah wiec kupie z Bella .
 
@reniuszek Super wiadomość ;)Mam nadzieje,że będzie tylko lepiej teraz.;*
@doublemummy Odpocznij może spróbuj zasnąć.Będzie dobrze ;*Po prostu się rozciągamy pewnie ;)
@iwilleatyou Ja uważam,że tylko takie wagi powinny być ;)
Ja dzisiaj zrobiłam sobie seans filmowy i obejrzałam 3 filmy na internecie.Jutro pewnie też coś obejrzę.A teraz zmykam do męża ;)
 
@reniuszek Super, również ci kibicowałam i bardzo się cieszę :)
@Rossiczka Mam nadzieję, że żylak do opanowania. Niestety w ciąży to w każdej chwili może wyskoczyć. Powiem tyle, dobrze że na nodze :D

A jeśli chodzi o gapiostwo, to ja nie tyle jestem bardziej niezdarna co strasznie rozstrzepana. Dzisiaj pakowaliśmy się nad jezioro i wzięłam wszystko oprócz kostiumu :) Kilka dni wcześniej zorientowałam się, że nie ma koszyczka w odpływie zlewu i okazało się że go wyrzuciłam :D I takie sytuacje są codziennie, ja już proszę Konrada żeby myślał za mnie i mnie pilnował, bo sama nie jestem w stanie :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
U mnie nie dają :D podkłady na łóżko mam semi czy jakoś tak jeszcze zostala ni cala duża paczka po dziadku ;) juz trzy lata je trzymamy ale sie wykorzysta ;) zamowilam dzisiaj pidzame ze strony od Ciebie z linku. Jak przyjdzie to dodam zdjęcie realne ';) majtki jednorazowe jakieś zwykle apteczne miałam :D

p19uflw1nv024jhl.png

Ja chyba jeszcze nie chcę myśleć o przygotowaniu torby do porodu. Myślę, ze w październiku się za to zabiorę jak dobrze będę leżała ;))))
 
Która doradzi jakie mleko modyfikowane ma najlepszy skład ? :D na pewno puszkę kupie i tak na wszelki wypadek jakby trzeba było dokarmiac i wiadomo, ze nie każde mleko służy każdemu dziecku ale ciekawa jestem po składzie jakie najlepsze. Juz się gubie w tym :D Hania mogła tylko bebilon a czasem hipp wszystkie inne nie służyły i myślę czy iść w sprawdzowe czy próbować np enfamil

p19uflw1nv024jhl.png
Ja miałam nan pro ha . Kupowałam w buteleczkach gotowe i było ok. Maks dobrze jadł nie miał raczej kolek, ładnie przybieral jak na wcesniaka. Później weszliśmy w bebiko.
 
reklama
@reniuszek cudowna wiadomość, że szyjka się wydłużyła! Teraz będziesz spokojna.

Dziękuję dziewczyny za kciuki.. Babcia zmarła dzisiaj na naszych oczach. Akurat byliśmy u Niej z mężem. Okropny czas. Nie wiem jak my się pozbieramy. Mąż załamany, Babcia odeszła na jego rękach. Już zasnął po melisie i piwie, a ja pewnie mam noc z głowy.
 
Do góry