reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Odpuszcza powoli. Trochę sie turlalam jakbym miała chorobę sieroca i poszlam do brodzika w letnia wodę :) i juz znów leże i tylko lekko odczuwam bol w plecach juz



p19uflw1nv024jhl.png
Nospe 1 forte albo 2 zwykle na raz możesz . Lyknij sobie mimo wszystko ;* i odpoczywaj dużo kochana
 
Ja startowałam z 49 kg, teraz 24 tydzien i jest 57. Ostatnio lekarz zalecił mi dietę, bo 3 kg w 3 tyg to troche za dużo...
Czasami jest tak ze wodą się zatrzymuje czy jelita pełne i waga pokazuje jak pokazuje.....myślę że twoja waga jest bardzo dobra z:) a zdrowe odzywianie zawsze na tak, więc jeśli dietetyk refundowany to korzystaj dla samej siebie i Dzieciaczkow z:*
 
Moze ten zylak do wyleczenia ? :)
Najważniejsze ze wszystko w porządku :*
Helena będzie ???
Tak, będzie Helka ;-)

Nie wiem czy do wyleczenia czy nie, za to mój.mąż to kochany człowiek. Bo stwierdził że czym się przejmuje skoro mam już męża i to w dodatku takiego który za mną szaleje i kocha najmocniej na świecie, że każdy zabieg który sobie wymysle zasponsoruje [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]


U.mnie mama chuda zawsze A już pięć operacji na żylaki miała, z tym że ona jako panna już miała.... Może u mnie aż tak strasznie nie będzie, ale obciążona jestem
 
Tak, będzie Helka ;-)

Nie wiem czy do wyleczenia czy nie, za to mój.mąż to kochany człowiek. Bo stwierdził że czym się przejmuje skoro mam już męża i to w dodatku takiego który za mną szaleje i kocha najmocniej na świecie, że każdy zabieg który sobie wymysle zasponsoruje [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]


U.mnie mama chuda zawsze A już pięć operacji na żylaki miała, z tym że ona jako panna już miała.... Może u mnie aż tak strasznie nie będzie, ale obciążona jestem
Cudowny mąż :D cieszę się ze wypoczeliscie wspólnie :*
 
reklama
Tak, będzie Helka ;-)

Nie wiem czy do wyleczenia czy nie, za to mój.mąż to kochany człowiek. Bo stwierdził że czym się przejmuje skoro mam już męża i to w dodatku takiego który za mną szaleje i kocha najmocniej na świecie, że każdy zabieg który sobie wymysle zasponsoruje [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]


U.mnie mama chuda zawsze A już pięć operacji na żylaki miała, z tym że ona jako panna już miała.... Może u mnie aż tak strasznie nie będzie, ale obciążona jestem
uwielbiam piosenke rubika Helenka <3
 
Do góry