reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

U minie....też apetyt...1,5kg w tydzien moj rekord chyba hehe :D
Ja mieszkam w samym centrum i do kfc mam jakieś 2minuty. Więc w akcie desperacji mój mąż właśnie wrócił z mini twisterem dla mnie bo wiem, że po tym przestanę czuć głód. Jezu aż boję się wizyty u gina i ważenia. Do tej pory tylko 2kg przytulam ale teraz jak pójdę to pewnie jeszcze z 5 będzie [emoji23] [emoji23] [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
@reniuszek cudowna wiadomość, że szyjka się wydłużyła! Teraz będziesz spokojna.

Dziękuję dziewczyny za kciuki.. Babcia zmarła dzisiaj na naszych oczach. Akurat byliśmy u Niej z mężem. Okropny czas. Nie wiem jak my się pozbieramy. Mąż załamany, Babcia odeszła na jego rękach. Już zasnął po melisie i piwie, a ja pewnie mam noc z głowy.
Ankuś moje kondolencje dla Was strasznie współczuję, bardzo mi przykro. [emoji175]
 
@reniuszek cudowna wiadomość, że szyjka się wydłużyła! Teraz będziesz spokojna.

Dziękuję dziewczyny za kciuki.. Babcia zmarła dzisiaj na naszych oczach. Akurat byliśmy u Niej z mężem. Okropny czas. Nie wiem jak my się pozbieramy. Mąż załamany, Babcia odeszła na jego rękach. Już zasnął po melisie i piwie, a ja pewnie mam noc z głowy.
@Ankuś bardzo, bardzo mi przykro... Babcia na pewno będzie Was teraz strzec z góry. Taki Wasz prywatny Anioł. Dużo siły.
 
@reniuszek cudowna wiadomość, że szyjka się wydłużyła! Teraz będziesz spokojna.

Dziękuję dziewczyny za kciuki.. Babcia zmarła dzisiaj na naszych oczach. Akurat byliśmy u Niej z mężem. Okropny czas. Nie wiem jak my się pozbieramy. Mąż załamany, Babcia odeszła na jego rękach. Już zasnął po melisie i piwie, a ja pewnie mam noc z głowy.
Najszczersze wyrazy współczucia. Trzymaj się kochana

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Która doradzi jakie mleko modyfikowane ma najlepszy skład ? :D na pewno puszkę kupie i tak na wszelki wypadek jakby trzeba było dokarmiac i wiadomo, ze nie każde mleko służy każdemu dziecku ale ciekawa jestem po składzie jakie najlepsze. Juz się gubie w tym :D Hania mogła tylko bebilon a czasem hipp wszystkie inne nie służyły i myślę czy iść w sprawdzowe czy próbować np enfamil

p19uflw1nv024jhl.png
U nas był bebilon 1ha i hipp 1 ha, później zwykły hipp na zmianę z bebilonem.
Bebiko, nan i inne nie służyły. Więc skład składem A dziecko dzieckiem ;-)
Teraz jak coś to od hipp zacznę.
Widziałam też nowość, mleko modyfikowane kozie czy jakoś tak
 
@JaneHeart ja też mózg gdzieś zostawiłam.... mylą mi się piny do kart, zapominam rzeczy w sklepie kupić... wczoraj to w ogóle dałam czadu, zapisywlam się na kolejną wizytę na 13 grudnia [emoji23] mąż zaczął się śmiać ze mnie, że po.porodzie . Kobitka w rejestracji też miała ubaw ;-)
 
reklama
@Ankuś <tuli> Opowiem Ci coś :* Moja zmarła 4 lata temu. Praktycznie mnie wychowywała. Nie zdążyłam się z Nią nawet pożegnać, bo dostała udaru z dnia na dzień i nie zdążyłam przyjechać. Po Jej śmierci miałam takie dziwne doświadczenie. Pewnego dnia przyleciała do mnie taka duża, okrąglutka pszczółka. Siedziała twardo na siatce w oknie chyba z 2 tygodnie aż nie przestałam płakać. Potem odleciała. I miałam takie wrażenie jakby to właśnie babcia mnie pocieszała i mnie pilnowała. Ona też była jak pszczółka. Taka niska, okrąglutka ;) Może to się wydawać głupie, ale jaka pszczoła siedzi 2 tygodnie w bezruchu na siatce? Także gdzieś tam coś napewno jest. I będzie Was i Waszego Maluszka doglądała. Strata boli cholernie. Nawet teraz jak o Niej pomyślę to leci mi łezka. Na szczęście tutaj świat się nie kończy. Ja w to wierzę :) Kiedyś znów się wszyscy zobaczymy :*

@blair_90 ja w takie dni z łaknieniem na 100% zamawiam pizzę i po 2 kawałkach jestem syta :D Także rozumiem to kfc ;)

@Rossiczka, @JaneHeart to się nazywa mamnezja ;) Też na to cierpię :D

@allime, @mrsMalec udanych kontroli :)

Idę po leki, zjem śniadanie i wracam w kimę. Dziś nastrojowo jakoś jest gorzej. Aleee, prześpię się, potem zjem trochę czekoladowych lodów, na obiad dojemy naleśniki - dziś będą z bananem, czekoladą i bitą śmietaną ^^ I będzie dobrze :)

Do później kochane :*
 
Do góry