reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Screenshot_20170816-190846.png

Mój zakup.
 

Załączniki

  • Screenshot_20170816-190846.png
    Screenshot_20170816-190846.png
    314,8 KB · Wyświetleń: 311
reklama
Biorę regularnie magnez z witb6 i prenatalduo. Ogólnie magnez biore 3x1. Czuje normalnie jakbym miała przy tym skurcze krzyżowe tylko takie ciaaaagle. Nie pomaga zmiana pozycji ani spacerowanie. Wanny nie mam ale spróbuje letni prysznic wziąć w brodziku siade jakos

p19uflw1nv024jhl.png
Kochana, a no spe?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biorę regularnie magnez z witb6 i prenatalduo. Ogólnie magnez biore 3x1. Czuje normalnie jakbym miała przy tym skurcze krzyżowe tylko takie ciaaaagle. Nie pomaga zmiana pozycji ani spacerowanie. Wanny nie mam ale spróbuje letni prysznic wziąć w brodziku siade jakos

p19uflw1nv024jhl.png
No właśnie może lyknij nospe forte i połóż się. Napij się ciepłego naparu z rumianku i daj nam znać kochana :*
 
Ja po wizycie, dzisiaj bez usg :-( ale słyszałam serduszko 145 uderzeń na minutę.
Szyjka długa twarda, więc wszystko ok. Oczywiście dawka żelaza zwiekszona, skierowanie na krzywą cukrową.
Jest też słaba wiadomość bo żylak mi wyskoczył więc mam leki Plus moczyć nogi na zmianę w zimnej i ciepłej wodzie.... trochę się zalamalam :-(

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Acha i w cztery tygodnie 1,6 kg więc tragedii nie ma ;-) pomimo obzarstwa urlopowego

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@reniuszek nie mogło być inaczej. Sabat znów zadziałał, hihihi :)

@iwilleatyou jesteście jak z obrazka <3

@Rossiczka nie załamuj się :* Mocz sobie tak jak lekarz radził i ja na żylaki i inne takie pęknięcia naczynek stosuję maść z kasztana :) Możesz spróbować ;) Moczenie nóg w zimnej wodzie jest super na upały ^^

My byliśmy na małych uzupełniających zakupach i kupiłam bodziaki z królikiem w Auchanie xD No nie mogłam się oprzeć. Zawsze jak widzę uszaki to piszczę jak wariatka xD Hihihi :)
 
Ja po wizycie, dzisiaj bez usg :-( ale słyszałam serduszko 145 uderzeń na minutę.
Szyjka długa twarda, więc wszystko ok. Oczywiście dawka żelaza zwiekszona, skierowanie na krzywą cukrową.
Jest też słaba wiadomość bo żylak mi wyskoczył więc mam leki Plus moczyć nogi na zmianę w zimnej i ciepłej wodzie.... trochę się zalamalam :-(

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom

Moze ten zylak do wyleczenia ? :)
Najważniejsze ze wszystko w porządku :*
Helena będzie ???
 
dobry wieczor :) ja sobie leżę i odpoczywam już,zachciało mi się jogurtu vaniliowo bananowego wiec czekam aż mąż przywiezie :)
@iwilleatyou fajna waga ja już się nie wazę jak zobaczyłam 61 kg ostatnio, będę się tylko u położnej ważyć ;)
 
reklama
dobry wieczor :) ja sobie leżę i odpoczywam już,zachciało mi się jogurtu vaniliowo bananowego wiec czekam aż mąż przywiezie :)
@iwilleatyou fajna waga ja już się nie wazę jak zobaczyłam 61 kg ostatnio, będę się tylko u położnej ważyć ;)
Haha chcialabym miec chociaz 70 przed ciążą [emoji14] teraz to już sie nie wypowiadam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry