reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, jestem po polowkowym badaniu :) Lenka zostaje Lenka! :) waga ok. 540g :) akurat przy 23tygodniu :) wszystko jest w jak najlepszym porządku, badala mnie z 50minut. Niestety Lenka zasłaniała się jak mogła :) moja hemoglobina obecnie 10,0 także zaczynam przygodę z zelazem. No i ta cholerna glukoza na następna wizytę ;)

Ha! Mówiłam że zostanie Lena :D Ale się cieszę! Gratuluję! :)
 
Ewidentnie jest do zbicia. Teraz biorę 125 eutyroxu takze na pewno zmieni mi dawkę. Oby tylko nic złego się przez to nie wydarzyło
Nic się nie stanie :) Dużo kobiet nie miało wcześniej problemów z tarczycą, a muszą brać leki tylko w ciąży ;) Tak jak pisałam ważne, żeby było pod kontrolą. Pewnie 150 dostaniesz w takim wypadku. Ewentualnie na zmianę 125 i 150. :) Będzie dobrze.
 
No właśnie ja coś kojarzę z poprzedniej ciazy że teraz powinnam mieć poniżej 2,5 na bank. Boze... mam nadzieję, że nic złego się nie stanie :/
Nie bój się. Faktycznie wynik wysoki, ale ja w pierwszym trymestrze miałam gorsze wyniki niż ty teraz, gdzie ponoć w pierwszym trymestrze najważniejsze są prawidłowe wyniki tsh.
 
@Ankuś mam nadzieję, że babcia po operacji szybko dojdzie do siebie i okaże się, że będzie można zwalczyć raka. Babcia będzie silna dla prawnuczki [emoji6].
@Endywia @M@gda życzę dużo sił dla bliskich w walce z choroba

@maggie91 @reniuszek udanych połówkowych [emoji16] @chucherko miłej wizyty [emoji6].

Drogie Anie, najlepszego z okazji imienin [emoji8]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Babcię już otwierali i stwierdzili, że nie zoperują tego. Rokowania są złe. Więcej będziemy wiedzieli jutro. Boję się.
 
reklama
@Eraja juz się sytuacja rozwinęła i jest gorzej niż było rano. Na prawdę mam ochotę trzasnąć drzwiami i tyle. Jeszcze mój kochany mąż, w rozmowie tel. powiedział że on dzisiaj będzie późno tak 20-21 czyli znając życie przed 22. Więc mam po prostu fantastyczne imieniny zapewnione. Siedzę w sypialni i beczę, na szczęście Tobiasz ogląda bajkę to nie widzi mnie w tym stanie. Bo inaczej płakałby ze mną. Dobrze, że u Tobiaszka w pokoju wciąż jest wygodna sofa.
 
Do góry