reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Eraja juz się sytuacja rozwinęła i jest gorzej niż było rano. Na prawdę mam ochotę trzasnąć drzwiami i tyle. Jeszcze mój kochany mąż, w rozmowie tel. powiedział że on dzisiaj będzie późno tak 20-21 czyli znając życie przed 22. Więc mam po prostu fantastyczne imieniny zapewnione. Siedzę w sypialni i beczę, na szczęście Tobiasz ogląda bajkę to nie widzi mnie w tym stanie. Bo inaczej płakałby ze mną. Dobrze, że u Tobiaszka w pokoju wciąż jest wygodna sofa.
Nosz kurde. Z tymi chłopami! Kopać w tyłek to mało :/ Nie płacz kochana :* Mój to nawet nie wiedział że mam inieniny ^^ Spokojnie, bardzo Cię proszę. Bo Ci brzuch stwardnieje. Pogadacie jak się w końcu dotaszczy łaskawie do domu. Ech... Chłopy są takie niedomyślne -.-
 
reklama
@Ankuś <tuli> każdy by się bał. To normalne uczucie. Przytulcie się z Mężem i rozmawiajcie. We dwoje zawsze łatwiej znieść nawet to co najgorsze. Cały czas wierzę że może jednak się uda Waszej babuni.
 
A u mnie w piekarniku siedzi ciasto czekoladowe. [emoji7][emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
A u mnie w piekarniku siedzi ciasto czekoladowe. [emoji7][emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Ja to nie umiem ciast robić. Nie wiem czemu, ale przez to, że wydają mi się trudne zawszd odpuszczam. Możesz mi dać jakiś prosty przepis jeśli posiadasz.
Wczoraj dostałam dwie cukinie ogromne i jutro będę przed pracą jeszcze się bawić i robić zapiekaną z mięsem mielonym.
 

Załączniki

  • received_1422338114469580-540x960.jpeg
    received_1422338114469580-540x960.jpeg
    91,8 KB · Wyświetleń: 74
Ja to nie umiem ciast robić. Nie wiem czemu, ale przez to, że wydają mi się trudne zawszd odpuszczam. Możesz mi dać jakiś prosty przepis jeśli posiadasz.
Wczoraj dostałam dwie cukinie ogromne i jutro będę przed pracą jeszcze się bawić i robić zapiekaną z mięsem mielonym.
Uwielbiam cukinię faszerowana mięsem mielonym [emoji7]
Zaraz Ci podeślę przepis który robię :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Ja to nie umiem ciast robić. Nie wiem czemu, ale przez to, że wydają mi się trudne zawszd odpuszczam. Możesz mi dać jakiś prosty przepis jeśli posiadasz.
Wczoraj dostałam dwie cukinie ogromne i jutro będę przed pracą jeszcze się bawić i robić zapiekaną z mięsem mielonym.
Przepis na ciasto. Jest pyszne. Jak zwykle w moim przypadku przepis z kwestii smaku [emoji7]
Link do: Ciasto czekoladowe

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry