reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@blair_90 Ł przebąkuje że jak do września się porządnie nie wyklaruje sytuacja w pracy to On chce zakładać swoje... A ja już jestem przerażona. Właśnie ze względu na brak wolnego :(

@angella ja biorę asmag forte 3x dziennie :)

@Lenka0103 ja też zielona ^^ Hihihi. Taka niedorajda się czuję że hej :D

@maggie91 to widzę że nie tylko mnie śnią się porody :D Idąc moim tropem to zostanie Ci dziewczynka. Mi się śnił poród bliźniaków a jestem z jednym ^^ Więc jakby na odwrót ;)

@Rossiczka - rozumiem. To przykre faktycznie. Z Ł też tak było i w sumie nadal jest że jak chce wolne to siedzi w pracy po 10-12 godzin. Ale u nas na szczęście nie jest wszystko zwalone na babę. Chociaż u Niego w domu było tak samo jak u Twojego T. Ja od początku na to nie pozwoliłam. Razem jemy, brudzimy to razem mamy też pewne domowe obowiązki. Teraz nie ma problemu. Wraca po 10 godzinach do domu i mi pomaga. Jestem szczęśliwa że tak Go nauczyłam. Jest bardzo uczynny i opiekuńczy :) Porozmawiajcie. Tylko proszę na spokojnie. Bo w krzyku się tylko poróżnicie, tak? Trzymam za Was kciuki :)

@JaneHeart! Co za sen xD Ja ostatnio też brałam udział w mordzie. Ale to przez serial tak mi się wryło xD Hahahaha. Po cmentarzach żeś biegała. Dobra jesteś :D

@CarlaR ja zaraz sprawdzę jak tam u mnie z widełkami. To już z kilku źródeł sobie wykalkulujesz :)

Ja przed chwilą wróciłam. Utyrana jak nie wiem. Za dużo się nachodziłam. Już do apteki, na pocztę i do spółdzielni nie dałam rady. :( Ł. mi podejdzie po leki a jutro jak się uda to zwlekę się na pocztę. Ech, pleców nie czuję o_O
 
Co do zaparć. Polecam kiszone buraczki. Piję każdego dnia. Po pierwsze poprawia wyniki krwii, po drugie super wszystko reguluje!

A magnes biorę asmag forte 3x1 lub zwykły asmag 3x2.
 
No właśnie ja coś kojarzę z poprzedniej ciazy że teraz powinnam mieć poniżej 2,5 na bank. Boze... mam nadzieję, że nic złego się nie stanie :/
 
@Eraja swoja firma ma też plusy. Ma pewno finansowy. I na to narzekać nie mogę. Coś za coś niestety.

Jest godzina 15 a ja jeszcze nic nie zrobiłam. Zamówiłam pizzę na obiad. Teraz córką na plac zabaw chce iść. Więc ogarnę się i pójdę ale najchętniej bym została w domu. Dobrze, że od poniedziałku 2 tyg przedszkola. To chociaż trochę odpoczne.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Hej dziewczyny. Czy któraś wie może jakie są widelki w TSH ft3 i ft4 w 2 trymestrze? Wczoraj robiłam badania i mieszcze się pięknie w parametrach podanych przez laboratorium ale pewnie maja się one nijak do naszego.obecnego stanu. Patrzyłam w necie, coś tam znalazłam ale może któraś wie od lekarza konkretnie jak to wygląda? Zła jestem bo miałam mieć już dziś wizytę u endo,ale przelozyli na 2 sierpnia . Wklejam te moje wyniki,może któraś z Was mnie oświeci czy się bać czy nie jest źle.
Mi zbiło się TSH do 1,0 i endo była zachwycona - powiedziała, że jest idealnie (chyba pierwszy raz u mnie). Więc na pewno TSH masz do zbicia...
 
Ewidentnie jest do zbicia. Teraz biorę 125 eutyroxu takze na pewno zmieni mi dawkę. Oby tylko nic złego się przez to nie wydarzyło
 
reklama
@MagMag to ten sam magnez co ja :).Niezły jest :D

@CarlaR u mnie tak samo z normami jak u MagMag :) FT3 nie robiłam, więc nie pomogę. TSH masz faktycznie za wysokie. Napewno będziecie je zbijać. Ale uspokoję Cię. Ja stoję na 2.5-2.6 i nie chce spaść. Leki mam w coraz to wyższych dawkach i nic. Moja endo powiedziała że to nie jest niebezpieczne przekroczenie. Że skupimy się po prostu na tym żeby nam nie rosło. Ba! Opowiadałam Jej o moim poronieniu i TSH ok 4.5. Ona prowadzi głównie ciężarne i stwierdziła że taki poziom TSH nie miał za bardzo wpływu na moją ciążę. To musi być naprawdę duży, nieleczony problem tarczycowy żeby coś się naszym dzieciom stało. Także spokojnie, wizytę masz niebawem. Dostaniesz pigułeczkę i będzie okay :* Nie denerwuj się i nie nakręcaj bo to jest zdecydowanie gorsze od lekkiego przekroczenia normy ;) Zaraz będziesz pod kontrolą lekarza :)
 
Do góry