reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Też czekam na połowkowe mam 31 lipca .
Nie mogę się doczekać spotkania z Synkiem. W środę tydzien temu byłam na badaniach kontrolnych jakieś krwawienia mam z szyjki przez zapalenie dostałam globulki Macmirror.
Mam nadzieję że przejdzie mi .
Generalnie jestem w 18 tyg i 5 d. Nie czuje jeszcze żadnych ruchów. To moje pierwsze dziecko. Nie mogę się doczekać aż brzusio zacznie falowac [emoji3]

18 tc
 
Dziewczyny, super wieści po wizytach [emoji6] jakie te maluszki są już duże [emoji7]. Cudownie [emoji16].
@CarlaR będę trzymać jutro kciuki byś nie musiała za długo czekać w kolejce przed gabinetem! [emoji6]

@doublemummy zazdroszczę polaserowych efektów [emoji6] u mnie laser niestety odpada, nad czym ubolewam, ale nie ten kolor karnacji i włosków..

@Oska305 10g to żadna różnica, dzieci nie są identyczne więc mogą się też różnić wielkością. Odpoczywaj, żeby macica się powoli uspokajała i przestała tak twardnieć [emoji6]. Grupy krwi nie muszę powtarzać, ale toxo mam na kolejną wizytę też zrobić [emoji6].

Właśnie pochłonęłam miskę nektarynek i malin.. Zaraz dopadnie mnie paskudna zgaga, ale było pysznie [emoji7].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@doublemummy fantastyczny Franek <3 ponad pół kilo żywej wagi <3 matko ale cudne

@Rossiczka pewnie ze widzimy cudna buzia jak z porcelany, rośnie mała modelka <3

@Agusia13 pewnie ze możesz, mam nadzieję że to forum pozwoli Ci chodź na chwilę zapomnieć o problemach w rodzinie. Jesteś w tym samym tyg co ja i na dodatek wizytę też mam we wtorek aż po ponad miesiącu czasu!!!! ;) więc daj znać co u was. ;( zapisz się do kalendarza naszego z wizytami w arkuszu, niżej w Innych postach jest napisane jak to trzeba zrobić. ;)

......:::::::::19t. i 1d::::::::.........
 
@doublemummy Mój mnie już przed ciążą golił, ale robił to fantastycznie :D jednak chłopy mają lepszą technikę niż my :)
Gratuluję udanej wizyty :) ale wielki człowiek, szok! :D

@gie_er Super wiadomości! :)

@Oska305 No to trzymam kciuki żeby się już nie zwiększała ta różnica. Coś więcej mówił lekarz na ten temat? Odpoczywaj kochana i jeśli kazał się nie przejmować to sie nie stresuj niepotrzebnie [emoji9]

@Rossiczka Gratuluję udanej wizyty, bardzo się cieszę że wszystko dobrze :) A na zgagę polecam gęste siemię lniane, też mnie strasznie męczyła i pomogło od razu :)

@reniuszek Ja uwielbiam te kopniaki teraz to jest takie super uczucie że od razu mi się micha cieszy :D

A ja dzisiaj zapisałam się na szkołę rodzenia :D zaczynamy z Konradem od września [emoji123] poleciła mi ją koleżanka położna i w necie miała super opinie, a dodatkowo dowiedziałam się że mają umówę z nfz i jest darmowa :) więc 5 stówek do przodu :D
I zrobiłam sobie dzisiaj pierwszą próbę sesji ciążowej na wyzwalaczu :D nic ambitnego, ale jak bedziecie chciały mogę się pochwalić co tam napstrykałam, tylko to w zamkniętym wątku :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
@doublemummy Mój mnie już przed ciążą golił, ale robił to fantastycznie :D jednak chłopy mają lepszą technikę niż my :)
Gratuluję udanej wizyty :) ale wielki człowiek, szok! :D

@gie_er Super wiadomości! :)

@Oska305 No to trzymam kciuki żeby się już nie zwiększała ta różnica. Coś więcej mówił lekarz na ten temat? Odpoczywaj kochana i jeśli kazał się nie przejmować to sie nie stresuj niepotrzebnie [emoji9]

@Rossiczka Gratuluję udanej wizyty, bardzo się cieszę że wszystko dobrze :) A na zgagę polecam gęste siemię lniane, też mnie strasznie męczyła i pomogło od razu :)

@reniuszek Ja uwielbiam te kopniaki teraz to jest takie super uczucie że od razu mi się micha cieszy :D

A ja dzisiaj zapisałam się na szkołę rodzenia :D zaczynamy z Konradem od września [emoji123] poleciła mi ją koleżanka położna i w necie miała super opinie, a dodatkowo dowiedziałam się że mają umówę z nfz i jest darmowa :) więc 5 stówek do przodu :D
I zrobiłam sobie dzisiaj pierwszą próbę sesji ciążowej na wyzwalaczu :D nic ambitnego, ale jak bedziecie chciały mogę się pochwalić co tam napstrykałam, tylko to w zamkniętym wątku :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
Chcemy.!! Dawaj zdjęcia

......:::::::::19t. i 2d::::::::.........
 
Hej Kochane. Coś czuję że na dziś mam po spaniu... Tak cholernie martwię się tym naszym królikiem. Miał szybko dojść do siebie, a tym czasem od wczoraj od 15 nic nie zjadł... Masakra jakaś. Będziemy musieli go chyba strzykawką karmić. A On tak niecierpi strzykawek że sobie tego nie wyobrażam... Ech poczekam do 7-8 i będę myśleć co dalej :( Moja mała kuleczka...
 
Nie no świetnie zasnelam po 12 w nocy, a obudziłam się o 2.30 i do tej pory nie śpię a jest 5 ;-) tak po prostu się wyspalam. ;/
@Elaja kurcze biedny król ;( mam nadzieję że zje coś rano, daj znać. Podejrzewasz co mu jest?

......:::::::::19t. i 2d::::::::.........
 
reklama
Ja tez juz nie śpię ;) dzisiaj mam wizytę miałam wstać sobie o 6.3 ale mój pies zadbał o to żebym nie zapala i obudził mnie o 5.3 ;) wizyta dopiero o 9.15 całe szczęście ze nie musze całego dnia czekać żeby zobaczyć moje maleństwo ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry