reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja też już wstalam :) dziś jadę na badania, wizyta w sobotę. dopisze dziś do kalendarza bo chyba jej nie ma wpisanej ;)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
mrsMalec w tej ciąży nie miałam jeszcze ani razu wizyt jak po 16 ;) a przeważnie po 18 najpóźniej wizytę miałam o 20. ;) powodzenia, trzymam kciuki. ;) jednak coś Mi się zdaje że, a mała drzemke jeszcze pójdziesz ;)

Dzień dobry ja dzień rozpoczęłam o 2,30 hehe i nadal nie chce mi się spać. [emoji44] pewnie włączę dziś dziecia bajkę a ja będę spała w ciągu dnia.

......:::::::::19t. i 2d::::::::.........
 
Hej dziewczynki
Życzę udanych wizyt dziś
Ja też już nie śpię o 7 LIDLA otwierają więc trzeba iść na łowy hehehehe mam tylko nadzieje że dużo ludzi nie będzie
Wczoraj to cały dzień chodziłam wkurzona już nie mówiąc w parku jak mnie 3 gno...jków wkurzyło bo się do moich dzieci zaczęło stawiać aż tak że mnie mama stamtąd wygoniła do domu bo bała się że wojnę zrobię ale to nie ważne
A ja jeszcze tydzień czekam do wizyty jakiś koszmar ja już bym chciała iść i zobaczyć co tam siedzi
Gratuluję wczorajszych wizyt udanych i dobrych wiadomości
Uciekam coś porobić
 
@eklerkaa po narkozie tak zareagował. Miał wczoraj kastracje. Źle przechodzi rekonwalescencję. Zjadł dwie gałązki mięty i zaczął się myć więc jest nadzieja że może jakoś odżyje. Ale wczoraj to była totalna katastrofa :(

Mi się udało na chwilkę zdrzemnąć. Dokończyłam nad ranem Krwawy Sport bo nic innego o 3 nie było ;)

Ja po raz pierwszy w tej ciąży mam wizytę kontrolną na 19 z hakiem xD Tak to zawsze byłam do 12 w gabinecie ;)

Udanych wizyt Dziewczyny :*
 
mrsMalec w tej ciąży nie miałam jeszcze ani razu wizyt jak po 16 ;) a przeważnie po 18 najpóźniej wizytę miałam o 20. ;) powodzenia, trzymam kciuki. ;) jednak coś Mi się zdaje że, a mała drzemke jeszcze pójdziesz ;)

Dzień dobry ja dzień rozpoczęłam o 2,30 hehe i nadal nie chce mi się spać. [emoji44] pewnie włączę dziś dziecia bajkę a ja będę spała w ciągu dnia.

......:::::::::19t. i 2d::::::::.........
Ja tez miałam po południu zawsze . Ale moja ginekolog zaczęła przyjmować w czwartki rano wiec teraz na czwartki się zapisuje żeby cały dzień nie czekać . Fakt musze do Rzeszowa dojechać no ale odemnie to luz bo autostrada blisko :) gorzej jak od męża jadę to tłum się przez te wiochy musze :) myślałam nad przeniesieniem się do stalowej woli .ale chcę rodzic w rzeszowie no i moja gin bardzo fajna i konkretna babka wiec nie zmienię jej ; )

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie. Dzieją robię tylko morfologia i tsh. I zastanawiam się czy muszę być na czczo? Obudziłam się o 5.00 i jestem tak głodna, że nie wiem czy dam radę dojechać bez jakiegoś posiłku. [emoji29][emoji29][emoji29]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Mam pytanie. Dzieją robię tylko morfologia i tsh. I zastanawiam się czy muszę być na czczo? Obudziłam się o 5.00 i jestem tak głodna, że nie wiem czy dam radę dojechać bez jakiegoś posiłku. [emoji29][emoji29][emoji29]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Morfologia wypadało by żeby była na czczo . Ja raz zrobiłam po posiłku i musiałam powtarzać . Tsh nie koniecznie . Ale morfologia tak .

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tym tsh to też tak nie do końca. Jeżeli bierze się leki na tarczycę to tsh powinno się robić zanim się je weźmie. A bierze się je na czczo min 30 min przed jedzeniem.
 
Z tym tsh to też tak nie do końca. Jeżeli bierze się leki na tarczycę to tsh powinno się robić zanim się je weźmie. A bierze się je na czczo min 30 min przed jedzeniem.
No tak . Ale jeśli ktoś nie bierze to niekoniecznie

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Kochane. Coś czuję że na dziś mam po spaniu... Tak cholernie martwię się tym naszym królikiem. Miał szybko dojść do siebie, a tym czasem od wczoraj od 15 nic nie zjadł... Masakra jakaś. Będziemy musieli go chyba strzykawką karmić. A On tak niecierpi strzykawek że sobie tego nie wyobrażam... Ech poczekam do 7-8 i będę myśleć co dalej :( Moja mała kuleczka...
Spróbuj ta strzykawką, ale moze wizyta u weta by się przydała. Trzymam kciuki[emoji9]
 
Do góry