reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jestem !!!
Dotarłam do domu :)
Franek został frankiem, widziałam jajeczka . według OM 21t2d według USG 22t6d ale tym się nie sugerujemy ;) wszystkie narządy ok, serce, nogi, kości ;) waga 520g

p19uflw1nv024jhl.png
Jaaaki duży super [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@doublemummy bardzo się cieszę, że wszystko dobrze. Dużego masz tego kawalera w brzuchu
Powiem szczerze,, że po wagach malenstw tu podawanych jak usłyszałam 360 to pomyślałam sobie "phi tak mało " :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@doublemummy bardzo się cieszę, że wszystko dobrze. Dużego masz tego kawalera w brzuchu
Powiem szczerze,, że po wagach malenstw tu podawanych jak usłyszałam 360 to pomyślałam sobie "phi tak mało " :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo Ty zgrabną laseczkę urodzisz [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rossiczka super:*i jasne ze widze w 3d piekna buzie♡
Doublemummy fajnie ze Franio zostal:)no i jaka waga!swietnie:))

To Ineczka poki co malutka jak 337 miala tylko

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Twardnienie wyczuł już przy usg pod głowicą, a gdy powiedziałam, że mam tak cały czas to powiedział, że to niedobrze. Mam wrzucić na luz. Magnez biorę sama, ale muszę chyba częściej. Z nerwów nie zarejestrowałam w głowie ile jest różnicy między dziećmi, ale chyba 10 gramów. Mam też powtórzyć toxoplazmozę i grupę krwi. Nie wiem po co. Też powtarzacie te badania?
Jesli masz minutowa krew a mężczyzna na plusie to 3 razy w ciąży robisz grupę z przeciwcialami. Ja tak mam. Toksoplazmoze jeśli Ci wykazało ze nigdy nie przechodzilas i nie masz przeciwciał to tez robisz 2 albo 3 razy. Tak tez mam. Pozdrawiam
 
Jestem !!!
Dotarłam do domu :)
Franek został frankiem, widziałam jajeczka . według OM 21t2d według USG 22t6d ale tym się nie sugerujemy ;) wszystkie narządy ok, serce, nogi, kości ;) waga 520g

p19uflw1nv024jhl.png
Jej ekstra! [emoji3] jakie duże tu dzieci już są! Mój w 19t4d miał 290g, no i wszyscy mi mówią że brzuszek mam nieduży jak na 5ty miesiąc, może potem odbije moja kruszynka [emoji4]
 
reklama
Do góry