reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@ reniuszku trzymam kciuki !! szybko sie odzywajcie. Jaś jest silny :* i Ty tez, więc musi być dobrze.
Aż sie popłakałam..

p19uflw1nv024jhl.png
Ja się zdenerwowałam strasznie. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
 
Noi nie doczytam wszystkiego... Mialo być tak pięknie, a tu taka informacja od reniuszek. Ja również trzymam mocno kciuki za pozytywny finał. Jejku może to jednak pomyłka i to nie czop tylko po prostu większa ilość śluzu? Zmartwilam się...
 
Dziewczyny dziękuję. Sama jechalam popłakana i roztrzęsiona...z moim lekarzem jak rozmawiałam nie moglam powiedzieć normalnie zdania.... . Ten mój czop to efekt godzenia się z emkiem i od wczoraj coś tam musiało się nazbierać i wypadło takie dziwadło, wyglądające jak czop. Szyjka się skraca Jaś wg pomiarów główki i kości udowej młodszy o 5dni, łożysko na przedniej ściane o czym mój gin mi nie powiedział :( ale na razie bezpiecznie. Dzięki dziewczyny i przepraszam że pisalam taka panikarą jestem :( i niepotrzebnie was martwię przepraszam naprawdę. Muszę was nadrobic jutro na spokojnie. Dziękuję i całuje.
 
Dziewczyny dziękuję. Sama jechalam popłakana i roztrzęsiona...z moim lekarzem jak rozmawiałam nie moglam powiedzieć normalnie zdania.... . Ten mój czop to efekt godzenia się z emkiem i od wczoraj coś tam musiało się nazbierać i wypadło takie dziwadło, wyglądające jak czop. Szyjka się skraca Jaś wg pomiarów główki i kości udowej młodszy o 5dni, łożysko na przedniej ściane o czym mój gin mi nie powiedział :( ale na razie bezpiecznie. Dzięki dziewczyny i przepraszam że pisalam taka panikarą jestem :( i niepotrzebnie was martwię przepraszam naprawdę. Muszę was nadrobic jutro na spokojnie. Dziękuję i całuje.
Uff to dwie dobre wiadomości :) Całe szczęście, że to nie czop i super, że się godzicie :) Teraz już chyba mogą być rozbieżności w wielkości, więc chyba nie trzeba się martwić :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Dziewczyny dziękuję. Sama jechalam popłakana i roztrzęsiona...z moim lekarzem jak rozmawiałam nie moglam powiedzieć normalnie zdania.... . Ten mój czop to efekt godzenia się z emkiem i od wczoraj coś tam musiało się nazbierać i wypadło takie dziwadło, wyglądające jak czop. Szyjka się skraca Jaś wg pomiarów główki i kości udowej młodszy o 5dni, łożysko na przedniej ściane o czym mój gin mi nie powiedział :( ale na razie bezpiecznie. Dzięki dziewczyny i przepraszam że pisalam taka panikarą jestem :( i niepotrzebnie was martwię przepraszam naprawdę. Muszę was nadrobic jutro na spokojnie. Dziękuję i całuje.
Nie przepraszaj, najważniejsze że to nie to...!!!!!! I że jest wszytko w porządku. ! Będzie dobrze a wymiary jeszcze się wyrównaja. Poza tym usg nie daje wiarygodnych wyników to tak jak z waga dziecka mówią że będzie ważyć tyle i tyle przy porodzie a waży inaczej ;) głową do góry. No i jednak się pogodziłas że swoim, też się cieszę i oby teraz byli lepiej i spokojniej. Trzymam za was kciuki

......:::::::::18t. i 5d::::::::.........
 
reklama
Do góry