reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny dziękuję. Sama jechalam popłakana i roztrzęsiona...z moim lekarzem jak rozmawiałam nie moglam powiedzieć normalnie zdania.... . Ten mój czop to efekt godzenia się z emkiem i od wczoraj coś tam musiało się nazbierać i wypadło takie dziwadło, wyglądające jak czop. Szyjka się skraca Jaś wg pomiarów główki i kości udowej młodszy o 5dni, łożysko na przedniej ściane o czym mój gin mi nie powiedział :( ale na razie bezpiecznie. Dzięki dziewczyny i przepraszam że pisalam taka panikarą jestem :( i niepotrzebnie was martwię przepraszam naprawdę. Muszę was nadrobic jutro na spokojnie. Dziękuję i całuje.
No to super ze wszystko dobrze odpoczywaj kochana.
 
Dobry wieczór.

Jako, że mam chwilę dla siebie witam się po długiej przerwie. Staram się być na bieżąco, ale piszecie tak dużo, a ja czytam niestety co któraś stronę i w efekcie niewiele przyswajam. Będę mieć teraz siostrę przez 2 tyg to może i więcej czasu na forum :)

Gratuluję wszystkim udanych wizyt i zdrowych dzieciaczków. A za te które jeszcze są przed trzymam kciuki. Niech ta dobra passa trwa już do samego końca grudnia.

Nie widzę jednak Mariki.... Niestety, ale umknęło mi co się właściwie stało (miałam dłuższą przerwę w czytaniu). Co z dzieciątkiem i co z Nią :(

My mieliśmy polowkowe 13.07. Rośniemy zdrowo. Mamy 400 g i dwa śliczne jajeczka. Luizka będzie więc miała braciszka :) Pisałyscie o oczekiwaniach co do płci. Mnie było to obojętne zupełnie. Byle zdrowe. Tak samo było w pierwszej ciąży. Chociaż jak sobie analizowalam jakby bylo lepiej to jednak teraz przy dziewczynce drugiej pod.wzgledem ekonomicznym byloby łatwiej. Nie trzeba nowych ciuszkow, tych wszystkich typowo dziewczęcych zabawek, no i pokój moglyby dłużej razem dzielić.

Wracam czytać Was dalej. Milego wieczoru.
Hejo, nie wiem nawet o jaką marike chodzi? super i gratulacje udanej wizyty no i najważniejsze synka!

......:::::::::18t. i 5d::::::::.........
 
Dziewczyny dziękuję. Sama jechalam popłakana i roztrzęsiona...z moim lekarzem jak rozmawiałam nie moglam powiedzieć normalnie zdania.... . Ten mój czop to efekt godzenia się z emkiem i od wczoraj coś tam musiało się nazbierać i wypadło takie dziwadło, wyglądające jak czop. Szyjka się skraca Jaś wg pomiarów główki i kości udowej młodszy o 5dni, łożysko na przedniej ściane o czym mój gin mi nie powiedział :( ale na razie bezpiecznie. Dzięki dziewczyny i przepraszam że pisalam taka panikarą jestem :( i niepotrzebnie was martwię przepraszam naprawdę. Muszę was nadrobic jutro na spokojnie. Dziękuję i całuje.
Ufff, nie jest zle, ale musisz na siebie uwazac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziękuję. Sama jechalam popłakana i roztrzęsiona...z moim lekarzem jak rozmawiałam nie moglam powiedzieć normalnie zdania.... . Ten mój czop to efekt godzenia się z emkiem i od wczoraj coś tam musiało się nazbierać i wypadło takie dziwadło, wyglądające jak czop. Szyjka się skraca Jaś wg pomiarów główki i kości udowej młodszy o 5dni, łożysko na przedniej ściane o czym mój gin mi nie powiedział :( ale na razie bezpiecznie. Dzięki dziewczyny i przepraszam że pisalam taka panikarą jestem :( i niepotrzebnie was martwię przepraszam naprawdę. Muszę was nadrobic jutro na spokojnie. Dziękuję i całuje.
Najważniejsze, że wszystko dobrze ufff :)
 
reklama
Do góry