reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@reniuszek nie ważne że jesteś panikarą każda by spanikowała , ale najważniejsze że to fałszywy alarm i wszystko jest dobrze i niech tak już zostanie do końca. Odpoczywaj i nabieraj sił

Dobranoc wszystkim , miłej spokojnej nocki i śpijcie powoli abyście się wyspały :-)
 
reklama
@reniuszek nie przepraszaj :) Ja też bym zeschizowała. Na szczęście ze mnie stale coś wycieka, ale nic czego bym nie znała ;) Cieszę że wszystko jest w porządku i że w reakcjach jesteś błyskawica :D :* No to teraz zapamiętaj to co "wypadło" po godzeniu się żebyś się potem znów nie denerwowała ;) :*
 
Wiecie, z tą popularnością danego imienia to tak się mówi, że potem na placu zabaw czy w klasie będzie kilka dzieciaków o tym samym imieniu. Moja mama pracując w przedszkolu twierdzi, że w największym bumie na imię Julka było w całym przedszkolu na 130 parę dzieci 9 dziewczynek o tym imieniu. Licząc na 5 grup to raptem dwie w jednej grupie [emoji6]. Bardzo rzadko się zdarza aby 3 dzieci w jednej grupie miała tak samo na imię [emoji6]. Kiedyś chyba była mniejsza pula imion do wyboru to częściej się powtarzały [emoji16].

My ciągle prowadzimy debaty [emoji6]. Mąż ciągle mówi do brzucha "Łucja", a mu tylko zwracam uwagę, żeby nie robił dziecku wody z mózgu bo na pewno nie będzie miała tak na imię [emoji23]. Zanegował za to Igę i Ulę.. Chwilowo na tapecie mamy Agatkę i Michalinę [emoji6], ale pewnie jeszcze z 10 razy będziemy rozważać inne imiona [emoji6].

@MagMag ja też robiłam babski garnek z przepisu @Asiula24 [emoji16] był super [emoji16] mąż tylko dociekał skąd taka nazwa i że on by wymyślił do niego jakąś inną [emoji23].

@Oska305 super wieści po połówkowym [emoji16].

@eklerkaa udanej randki jutro [emoji16][emoji16].

@Ankuś trzymam kciuki za jutrzejszą operację Roksi. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz [emoji8].
@MagMag mam nadzieję, że kotek też szybko dojdzie do siebie.

@reniuszek całe szczęście, że to nic poważnego. Mam nadzieję, że szyjka nie będzie już szaleć i o dalszym skracaniu się jej nie będzie mowy. Odpoczywaj i daj znać jutro jak się czujesz [emoji6].

@Piotrusiowa a przypadkiem nie masz na myśli listopadowych mam [emoji6]? Trochę wcześniej podczytywałam i kojarzę, że tam była Marika, jak przejrzysz kilka stron wstecz u nich to dziewczyny pisały, że niestety straciła dzieciątko..

Ja wczoraj się wzięłam za porządki w szafie i zeszło mi do dzisiaj, bo tempo prac nie jest zbyt oszałamiające [emoji6].. Mam wrażenie, że ciągle tylko pozbywam się ciuchów, a tu nadal pełne szuflady i półki.. Ale jeden wór wyniesiony na śmieci, 3 torby ciuchów do oddania i trochę mi lżej [emoji6]. Choć nadal mam wrażenie, że mamy tego wszystkiego za dużo..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@reniuszku oby tylko takie czopy w obecnych tygodniach nam się zdarzały [emoji3] cudownie że wszystko ok .


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Kciuki za dzisiejsze wizyty[emoji11]

Ja zaraz zbieram się i jadę na badania. Trzymajcie kciuki żeby mi żelazo trochę podskoczyło. Jestem mega nie wyspana. Do tego Tobinek pół nocy miał czkawkę i czułam się jakby mi żabka w brzuchu skakała. Ale to moja wina objadłam się ogórków i kalafiora marynowanych w occie. Matka sobie pozwala, a dziecko cierpi. Muszę dziś znaleźć prezent na drugie urodziny mojego chrześniaka. Mam na oku dywan taki z drogami, znakami drogowymi itp. Właśnie ma urządzany pokój i miałby do zabawy. Jak myślicie?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Również powstałam i już jestem w pracy. Muszę przyznać, że przez tą pogodę która jest u nas dzisiaj nie chce mi się już ani wstawać ani chodzić do ten pracy. Deszcz tak zacina, że parasol nic nie zmienił. Spodnie mam całe mokre.
Jeśli chodzi o zwierzęta to ja sama mam kota i psa. Pies schroniskowy ( moje rozpieszczone dziecko). Kotek zabrany z podwórka jako maleństwo ( starsze dziecko). Jedno i drugie rozpieszczone... heh
@reniuszek to dobrze, że to efekt godzenia się. Żeby tylko takie się trafiały :D
 
Do góry