reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Zinc szalonej imprezy Ci życzę w takim razie :) Ja to nawet na wesele pojechać nie mogłam. Także zazdroszczę tak troszkę ;)

@doublemummy rozwalasz tymi snami ;) Ja dziś bez szaleństw. Co chwila pobudka :D

@tusiaczzek1988 udanej wizyty :*

@M@gda nie masz pojęcia jak mi Ciebie brakowało ^^

Ja zaraz zabieram się za śniadanko. Dziś na bogato bo muszę sobie zrekompensować ten pobór krwi ^^ Wyglądam jak sierota. Znów wypiłam przed 0.5 l a nawet chyba 1.0l wody jak tak teraz patrzę na butelkę... Z prawej nic zupełnie nie szło - tak była gęsta. No to w drugą żyłę w lewej ręce. Na szczęście tyle o ile poszło. Ale nie wiem czy babka mi przebiła tą żyłę czy mi pękła bo boli mnie cała ręka :/ Nic dziś już nią nie zrobię.... Chciałam jakoś Mężowi sprawić miłe urodziny [emoji14] A tu taka oplastrowana pokraka xD Chociaż teraz to już Mu chyba wszystko jedno, hihihihi ^^

Dobra, idę jeść bo zaraz umrę z głodu xD
 
reklama
Jak leżałam teraz w szpitalu To były Dzieczyny przyjmowane z najmniejszymi krwawieniami, dostawaliy odrazu leki na podtrzymanie a te zw skurczami nawet lekkimi, magnez w kroplowce czy nie wiem co tam.jwszcze. Ale zostawaly dla kontroli i bezpieczeństwa.

......:::::::::17t. i 3d::::::::.........
 
@Mikado93 uff jak dobrze że z dzieciaczkiem wszystko ok, leż i dużo odpoczywaj a może jak już wybrałaś lekarza na którego chciałabyś zmienić tego poprzedniego barana to dla własnego spokoju spróbuj się umówić tak jak pisała @Millo by jakiś dobry ginekolog Cie przebadał lub chociaż tylko umówił na wizytę w jakimś bliższym terminie ze względu na tą sytuację. Napewno wszystko będzie ok tylko Ty bedziesz się też czuła pewniej jak już bedziesz miała lekarza z prawdziwego zdarzenia.
@Karolcia90 ja nie idę do szkoły rodzenia zastanawiam sie tylko nad położną do porodu ale pierwsze to musze wybrac szpital:( a tu narazie brak zdecydowania bo mój lekarz już w żadnym nie pracuje.
Mikado trzymam kciuki.
 
@Zinc szalonej imprezy Ci życzę w takim razie :) Ja to nawet na wesele pojechać nie mogłam. Także zazdroszczę tak troszkę ;)

@doublemummy rozwalasz tymi snami ;) Ja dziś bez szaleństw. Co chwila pobudka :D

@tusiaczzek1988 udanej wizyty :*

@M@gda nie masz pojęcia jak mi Ciebie brakowało ^^

Ja zaraz zabieram się za śniadanko. Dziś na bogato bo muszę sobie zrekompensować ten pobór krwi ^^ Wyglądam jak sierota. Znów wypiłam przed 0.5 l a nawet chyba 1.0l wody jak tak teraz patrzę na butelkę... Z prawej nic zupełnie nie szło - tak była gęsta. No to w drugą żyłę w lewej ręce. Na szczęście tyle o ile poszło. Ale nie wiem czy babka mi przebiła tą żyłę czy mi pękła bo boli mnie cała ręka :/ Nic dziś już nią nie zrobię.... Chciałam jakoś Mężowi sprawić miłe urodziny [emoji14] A tu taka oplastrowana pokraka xD Chociaż teraz to już Mu chyba wszystko jedno, hihihihi ^^

Dobra, idę jeść bo zaraz umrę z głodu xD
E tam Twój mąż na pewno nie widzi w Tobie oplastrowanej pokraki hihihi [emoji4] staraj się rękę oszczędzać.
 
Mi sie dzisiaj śnił wybuch w jakiejś synagodze i zginęło kilku jakiś "ciapatych", później ze była wielka ulewa a my musieliśmy jechać na działkę a maz kupił mi piękne conversy drugi raz w ciągu tygodnia hahahaha :D zakładał mi je jak kopciuszkowi, szkoda ze nie wstalam w butach na prawdę :D a i śniło mi sie, ze z koleżankami byłam na starówce i spotkalysmy trzech facetów, z których jeden był tak zajebisty, że było mi szkoda że nie pije alkoholu i sie nie bawie bo jestem w ciąży :d

p19uflw1nv024jhl.png
Mi się śnił Gargamel i pokój budyniu, ale budyń potem wsyslo pod łóżko. I jakiś majątek ziemski gdzie parobkowie chcieli wziąć ślub ale nie dostali zgody i po cichu pletli jakieś kukły z siana :-D[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tiff to chyba nie do mnie bylo:p

Ja nie mialam problemu z laktacja.Na poczatku owszem bo malego w szpitalu po cc przyzwyczaili do karmienia strzykawka ze smoczkiem wiec musielismy nauczyc się przejsc na cycek ale jak sie udalo to karmiłam 2 lata:)ale i tak uwazam ze elektryczny jest wygodniejszy choc o wiele drozszy.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mikado93 super że z dzidzia ok ale dziewczyny maja racje marsz do lekarza wogóle to powinni cie na obserwacji zostawic.

Ja dzis miałam zbereźny sen ale jaki przyjemny chyba dziś sie rzuce na mężusia. A potem mi sie sniło że jakiś dom sprzedawaliśmy i sprzataliśmy i w szafach znalazłam pełno ubranek dla dzidziusia ale byłam szczęśliwa☺.
 
reklama
Do góry