reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Wygrałaś wszystko :D ogladalas poszukiwacze zaginionej wioski ? :D

p19uflw1nv024jhl.png
Tak byliśmy w kinie, aż się popłakałam na końcu [emoji23][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Boże kochany Trzymam kciuki aby było wszystko dobrze z dzidzią


Dziewczyny dziwnie się czuje już od jakiegoś czasu pobolewa mnie prawy bok taki nie przyjemnie ale do wytrzymania tak jak by mi nerki atakowało powiem wam że ta ciąża dla mnie jest jakaś dziwna non stop jestem na jakiś proszkach a mam już dość tego dziadostwa łykać poprzednie były spoko chyba że tez tak było i lekarz to olewał bo ta inny prowadzi
Witam,
to też moja 3 ciąża i też mam wrażenie że ją znoszę najtrudniej. we wszystkich wymiotowałam, ale miałam wiecej siły, a teraz brak mi mocy, ciągle jakieś problemy ze skórą. Mam wrażenie jakby mój organizm nie zregenerował się po poprzednich razach. I też cigle mnie coś ciągnie i pobolewa w brzuchu.
 
Gieer buhahaha :D
Maja nie wiem co napisac bo u nas akurat teraz to ja jestem ta zla..nie mam checi dla meza..ani na sex ani na czulosci.. nic mi sie nie chce i jestem wredna^^

MrsMalec ale slodko♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Mikkaido93 ja bym jechala sprawdzic. Ja czesto mam plamienia i krwawienia ale nie tak intemsywne jak ty i mam leki na podtrzymanie. I u mnie skurcze noe wystepuja. Ja nadal wyleguje sie u mamy. Od 3 dni czuje juz intensywne ruchy wrecz fikolki ale to juz za 2 dni sie 20 tydzien zaczyna. Jadac do polski myslalam sobie super od meza odpoczne a teraz siedze codziennie i mu marudze ze ma juz przyjezdzac bo mi sie za nim teskni i nie mam sie do kogo w nocy tulic hehe :) milego dnia wam zycze u mnie dzisiaj pada wiec i w domu siedze to bede was podczytywac :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś cały dzień w biegu i miałam już nie nadrabiać, ale jak zobaczyłam wiadomości, że Mikado jedzie do szpitala to musiałam się upewnić, że wszystko ok.
Dobrze, że z maluszkiem wszystko super. Mam nadzieję, że krwawienie się już więcej nie powtórzy.. A co do pójścia do tamtego lekarza by mu wygarnąć niekompetencje to nie wiem czy nie szkoda Twoich nerwów, czasem kopanie się z koniem nie ma sensu. Niektórzy ludzie są niereformowalni i jeszcze Ci powie, że sobie to wkręciłaś i to przez stres się stało.. Ale stosowną skargę bym na niego w przychodni złożyła. Z dołączeniem kopii dokumentów z izby przyjęć. Ale teraz najpierw odpoczywaj [emoji8]. I może spróbuj jednak coś w siebie wcisnąć, choć trochę, bo głód też może potęgować ten ból brzucha.

Dziewczyny z Gdańska, wspomniałyście o dr Doeringu, byłam u niego na genetycznym 12tyg i planuję iść na połówkowe (tylko się jeszcze waham czy skusić się na usg 4d [emoji16]). Sympatyczny i konkretny facet [emoji6]. Dodatkowo muszę przyznać, że cenowo konkurencyjny [emoji6].

@M@gda welcome home [emoji16]. Odpoczywaj i trzymam kciuki, żeby szyjka już się więcej nie skróciła.

@Ankuś dobrze, że z pieskiem okazało się, że to tylko niegroźna kontuzja.

@Millo ogrodniczki super [emoji16]! Ale one chyba są z "normalnej" kolekcji, Reserved chyba nie ma ciuchów typowo dla ciężarówek [emoji6]? A szkoda bo w h&m czy c&a ogrodniczki ciążowe 199..

@mrsMalec pewnie już wszystko wyprasowałaś [emoji6] ale czy to troszkę nie za wcześnie [emoji6]? Jeszcze dobrych kilka miesięcy poleżą w szafie [emoji6].

Czy któraś z pierworódek odpuszcza sobie temat szkoły rodzenia? [emoji6]. Mam dylemat [emoji6], strasznie mi się nie chce skupić na poszukiwaniu odpowiedniej [emoji6]. Zabrakło mi zachwytu [emoji12], mąż pracuje w kratkę więc pewnie też by nie mógł zawsze ze mną iść.. I jakoś tak się zastanawiam czy jest sens..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w żadnej ciąży nie byłam w szkole rodzenia. Trochę książek czytałam. A położna mnie pochwaliła, że pięknie oddycham. Ważne żeby słuchać co mówią na porodówce. Biorąc pod uwagę to jak w ogóle przebiegał mój pierwszy poród i jak byłam naćpana relanium to myślę, że szkoła rodzenia by mi i tak za dużo nie dała bo nie byłam w stanie racjonalnie mysleć. A jeśli chodzi o opieke nad dzieckiem to tylko tata pokazał mi jak wykąpać małą a reszta jakoś sama przyszła. Grunt, żeby nie bać się dziecka i pewnie je chwytać. Miałam ułatwioną sprawę bo młoda ważyła 4 kg i była pultasna więc nie bałam się, że jej zrobię krzywdę.
 
@Mikado93 Zmykaj do lekarza żeby zobaczyć od czego to krwawienie jest i może da Ci jakieś leki.Trzymam kciuki :)
@Millo Te ogrodniczki super :)
Dla wszystkich wizytujących powodzenia :)
Ja mam co dziennie jakieś głupie sny.Albo o jakimś zombi co mnie gania na około domu albo o jakiś bajkach.Nie wiem skąd się to bierze :)
Ja wczoraj się troszkę opalilam ale dzisiaj już ostrożnie że słoneczkiem bo co za dużo to nie zdrowo.
Miłego dnia dziewczynki :)
 
Ja nie będę chodzić do szkoły rodzenia



Dziewczyny mam takie pytanie bo cały czas się zastanawiam jaki laktator kupić czy ręczny czy elektroniczny i który lepszy i z jakiej firmy z poprzednie jakie miałam to ręczne jeden z CANPOL a drugi z LOVI i teraz nie wiem co kupić :(
A już zakładasz, że będzie Ci potrzebny? Ja miałam najtańszy ręczny. Użyłam go może 2-3 razy jak już musiałam pilnie gdzieś wyjść na dłużej.
 
Dzieki Dziewczyny:*oderwałam dziś metkę w takim razie hihi:)
Doublemummy i co jedziesz je tez kupic?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Mikado93 ja podobnie jak dziewczyny uważam, że powinnaś iść do lekarza.

Powodzenia na wizytach [emoji7]

Ja się właśnie zbieram na pedicure, trzeba stopy doprowadzić do porządku zanim sandałki założe
Potem czeka mnie pakowanie. Nienawidzę tego.

Wczoraj kilka razy poczułam ruchy maluszka [emoji7][emoji7][emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry