reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzieki Dziewczyny:*oderwałam dziś metkę w takim razie hihi:)
Doublemummy i co jedziesz je tez kupic?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jadę na nie polować, chociaż pewnie dupka nie wejdzie ;-)
Ogólnie mam potrzebę zakupów, bo czuje się staro, brzydko, grubo.... nie nawidze tak się czuć, więc muszę coś z tym zrobić ;-)
 
reklama
Witajcie ponownie. Wracam do Was o dłuższej nieobecności. W miarę na bieżąco czytam Wasze wpisy lecz się nie udzielam jak tylko chce coś napisać to już muszę gdzieś pedzic i tak wkolko :wink: Byliśmy nad morzem 5 dni słońca nie było ale deszczu też nie także krótki urlopik z głowy. Mąż już lepiej się czuje może pod koniec miesiąca sciagna mu gips co nieukrywam strasznie mnie cieszy. Poza tym brzuchol mi rośnie chciałam wstawić fotkę ale wciąż że za duze zdjęcie no i w końcu zrezygnowalam no musiałabym prawie wszystko obciąć ;)poza tym cieszę się bardzo bo we wtorek jadę kupić meble do pokoju dla dziecka które upatrzylam w jysk jak już będę miała gdzie wkładać ciuszki to zacznę łowy :-) :)Ściskam mocno i powodzenia na wizycie:)miłego dnia
 
Dziś cały dzień w biegu i miałam już nie nadrabiać, ale jak zobaczyłam wiadomości, że Mikado jedzie do szpitala to musiałam się upewnić, że wszystko ok.
Dobrze, że z maluszkiem wszystko super. Mam nadzieję, że krwawienie się już więcej nie powtórzy.. A co do pójścia do tamtego lekarza by mu wygarnąć niekompetencje to nie wiem czy nie szkoda Twoich nerwów, czasem kopanie się z koniem nie ma sensu. Niektórzy ludzie są niereformowalni i jeszcze Ci powie, że sobie to wkręciłaś i to przez stres się stało.. Ale stosowną skargę bym na niego w przychodni złożyła. Z dołączeniem kopii dokumentów z izby przyjęć. Ale teraz najpierw odpoczywaj [emoji8]. I może spróbuj jednak coś w siebie wcisnąć, choć trochę, bo głód też może potęgować ten ból brzucha.

Dziewczyny z Gdańska, wspomniałyście o dr Doeringu, byłam u niego na genetycznym 12tyg i planuję iść na połówkowe (tylko się jeszcze waham czy skusić się na usg 4d [emoji16]). Sympatyczny i konkretny facet [emoji6]. Dodatkowo muszę przyznać, że cenowo konkurencyjny [emoji6].

@M@gda welcome home [emoji16]. Odpoczywaj i trzymam kciuki, żeby szyjka już się więcej nie skróciła.

@Ankuś dobrze, że z pieskiem okazało się, że to tylko niegroźna kontuzja.

@Millo ogrodniczki super [emoji16]! Ale one chyba są z "normalnej" kolekcji, Reserved chyba nie ma ciuchów typowo dla ciężarówek [emoji6]? A szkoda bo w h&m czy c&a ogrodniczki ciążowe 199..

@mrsMalec pewnie już wszystko wyprasowałaś [emoji6] ale czy to troszkę nie za wcześnie [emoji6]? Jeszcze dobrych kilka miesięcy poleżą w szafie [emoji6].

Czy któraś z pierworódek odpuszcza sobie temat szkoły rodzenia? [emoji6]. Mam dylemat [emoji6], strasznie mi się nie chce skupić na poszukiwaniu odpowiedniej [emoji6]. Zabrakło mi zachwytu [emoji12], mąż pracuje w kratkę więc pewnie też by nie mógł zawsze ze mną iść.. I jakoś tak się zastanawiam czy jest sens..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci bardzo :) co do szkoły rodzenia to ja też walczę ze sobą. Mąż chce iść ale ma prace, a wieczorami treningi i boję się, że będzie ciężko. Samej mi się nie chce chodzić.
 
Hej, już plamienie się zrobiło bardziej brązowe odrobinę ale nadal jest (na szczęście tylko drobne plamki) i nadal mam napady bólu brzucha (już na szczęście nie jest to ciągły ból, ciągle jedynie dyskomfort i co jakiś czas złapie na 3-5min). Próbowałam się dodzwonić do tej pani dr co byłam na prenatalnych ale nie odbiera, napisałam więc smsa z zapytaniem czy dziś przyjmuje i czy wciśnie mnie gdzieś opisując pokrótce sytuację. Zobaczymy, może akurat ma pacjentkę i zaraz odpisze (wiem że odpisuje na smsy bo już się z nią tak kontaktowałam w sprawie PAPPA).
Na razie staram się wylegiwać jak najwięcej i tylko do łazienki ew. do lodówki chodzę. Na wypisie wczorajszym w zaleceniach mam bardzo oszczędzający tryb życia, kontrolę w przychodni za 14 dni i w razie nasilenia szybszy kontakt z lekarzem.
 
@Mikado93 dopiero dziś przeczytałam Twoje wczorajsze przeżycia. Dobrze, że w nocy lekarz troszkę Cię uspokoił ale i tak idź do lekarza i szukaj przyczyny. Chyba, że lekarz powie, że może lepiej tam nie grzebać przez jakiś czas. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
 
zjadłam wczoraj smażone kulki ziemniaczane. Takie wiecie- jak frytki. Umieram po tym... W nocy źle spałam i jeszcze to czuje na jelitach. Jest mi tak ciężko... Wypiłam rumianek ale jeszcze nie ma poprawy... Chyba mnie to dzisiaj wykończy... masakra
 
zjadłam wczoraj smażone kulki ziemniaczane. Takie wiecie- jak frytki. Umieram po tym... W nocy źle spałam i jeszcze to czuje na jelitach. Jest mi tak ciężko... Wypiłam rumianek ale jeszcze nie ma poprawy... Chyba mnie to dzisiaj wykończy... masakra
Ja wczoraj o 22 jechalam do miasta po pizze w pizamie haha bo tak mi sie chcialo :D do dzisiaj ja czuje a moje dzidzi chyba tez bo leze z ksiazka a ono wywija w brzuszku az milo :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj o 22 jechalam do miasta po pizze w pizamie haha bo tak mi sie chcialo :D do dzisiaj ja czuje a moje dzidzi chyba tez bo leze z ksiazka a ono wywija w brzuszku az milo :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pizze to czasami jem ale domowej roboty i po niej czuje się bardzo dobrze... Ale te kulki mnie zabiły... Nigdy więcej...
 
Ja wczoraj o 22 jechalam do miasta po pizze w pizamie haha bo tak mi sie chcialo :D do dzisiaj ja czuje a moje dzidzi chyba tez bo leze z ksiazka a ono wywija w brzuszku az milo :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Do pizzy to zawsze coś mam w lodówce bo mąż właśnie czasami na wieczór wymyśla. Szybciej zrobić mi samodzielnie. 30 minut i gotowe, a tak to godzinę na dowóz trzeba czekac :)
 
reklama
Do pizzy to zawsze coś mam w lodówce bo mąż właśnie czasami na wieczór wymyśla. Szybciej zrobić mi samodzielnie. 30 minut i gotowe, a tak to godzinę na dowóz trzeba czekac :)
Mama mieszka na wsi zabitej dechami . Sklepy juz o 18 zamkniete hehe nawet nie mialam skad drożdży wziąć a ta pizza z pizzeri byla boska i ostra mmmmm a ja za ostre jedzenie dam sie ostatnio pokroic :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry