reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja tez nie jestem za biciem bo to porazka rodziców,ale dzis nie wytrzymałam a znam i wiem jaki jest moj syn..Gadac do Niego to sobie moge a On ma to gdzies..wszystko w smiech obraca..niczego sie nie boi..kary na nim nie robia wrazenia..takze wiedzialam ze tylko to zadziała po prostu..oczywiscie ja i tak bardziej przezywalam niz On bo ten za 5 min najchetniej by skakal i sie ze mna bawil jakby nie bylo problemu.Nie dostal mocno bo automatycznie reka stopuje..bardziej krzyk na Nim zrobil wrazenie bo sie juz darłam na maksa.Ehh.. mam dosc na dzis:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie córka ( 5 lat ) też zrobiła się taka nieznośna ... kiedyś aniołek a ostatnio nic się nie słucha :/ i cyrki robi pięknie nie kiedy wstyd gdziekolwiek z nią iść
 
Jaki antybiotyk dostała? U nas podobnie odkąd wróciliśmy z nad morza to non stop kaszle. Też już wszystko próbowałam i dalej nic. Ona co prawda uczulona jest na białko mleka i tendencje refluksowe Ale to raczej nie ta pora roku na tego typu ataki

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Azycyna 4x1 i po sprawie
 
Witam. Dziewczyny. Jestem juz w 14 tyg ciazy. Wszystko przebiega dobrze. Poza jednym malym uciazliwym szczegolem. Albo i nie szczegolem. Czy ktoras z Was ma podobny problem ? Nigdy nie mialam zadnych infekcji ( grzybicy, czy jakich kolwiek wgl podraznien ) jednak w czasie ciazy juz drugi raz powrocilo mi jakies swedzenie. Bralam juz Pimafucin, byl spokoj na jakis czas. Teraz znowu. Chyba zwariuje. Tak mnie to denerwuje. Wizyte mam w poniedzialek takze zobaczymy. Ale vzy ktoras ma podobnie ? Dodam ze dbamy o higienę wraz z mezem. I nie wiem tak na prawde w czym tkwi problem. To moja pierwsza ciaza. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :)
Najlepiej to skonsultować sprawę z lekarzem. On/Ona dokładnie będzie wiedział co jest przyczyną swędzenia. Powód może być malutki a może być poważniejszy jak u nas ;) My z mężem też mocno dbamy o higienę a zwłaszcza męża w tym wyszkoliłam ;) Mimo wszystko w 1 ciąży złapałam opryszczkę intymną. Co też dorzuciło swoje 3 grosze... Także skknsultuj swędzenie z lekarzem. Może stynie zwykły osłonowy probiotyk, a może będzie trzeba coś micniejszego.
 
Powiem wam ze posmialam z trzylatka @Millo cwaniaczek jeden. Ja jestem za karaniem dzieci. Mowisz @pieszczoszka1988 ze maz by rece polamal za klapsa dziiecku a ppotem dziecko cyrki robi wszedzie ze wstyd.

Juz wyjasniam czemu tak reaguje. Poszlam na lodt z siostrzenica ona mam 22lata i przyszla grupa szkol a wraz z paniami z 4 klas. Dziewczynki ladne ,fajne i mowia do Pauli a pani nie moze stac w kolejce bo juz ma loda a ja sobie kupowalam wiec nie slyszalam pogadanki, ona mo ze nietoi tylko namnie czeka a te do jiej Idz do ortodonty kumasz?? Pewnie tez maja bezstresowe wychowanie i wywalone na uczucia innych. Pisalam to znajomej bo strasznie mnie to ruszylo a ona pracuje w szkole i wiecie jak dzieci mowia do sprzatajacej pani?? Ty szmato, to jawojemu dalabym w dupe . Fakt moj syn nie sprawia mi pproblemow ma 5lat , ale reaguje na liczenie do 3 na dwa juz wykonuje pocenia bo nie wie jaka kara bedzie na 3 .;)
 
Mój tez mnie zamknął na balkonie, miał dwa lata. Po 15 minutach udało mi się otworzyć. Aż mi ciarki przechodzą na samą myśl...
Ja już w łóżku leżę , dzisiaj intensywny dzień ale łazienki zapłacone ; -)
Jutro mam imprezę z roboty na którą pójdę na dwie godziny :-)
 
@Millo ja się nie dziwię, że Ci nerwy puściły. Człowiek jest tylko człowiekiem, ma uczucia, emocje i swoje granice. Ja z racji swojej pracy nigdy nie uderzyłam dziecka, ale były momenty, że byłam doprowadzona do granic wytrzymałości. Wtedy każe iść dziecku do pokoju, żebym ja mogła się uspokoić, a dziecko przemyślało. Miałam dwie dziewczynki, którymi opiekowałam się 4 lata. Alicję miałam od 7 miesiąca, Basie od noworodka i różne etapy z Nimi przeżyłam. Pokochałam je bardzo, do ten pory się widujemy, teraz mnie odwiedzają, mieszkamy bardzo blisko.
Millo nie męcz się wyrzutami sumienia. Jutro będzie lepiej :)
 
reklama
Do góry