reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@pieszczoszka1988 wyluzuj, bo widzę się że za bardzo się wkręcilas, gratulacje jeśli masz idealne dziecko i naprawdę bardzo się z tego cieszymy. Ale tak jak @Aniuś napisała nikt nie napisał o laniu i każdy potwierdził wręcz że nie jest za tą metodą wychowania. Nie każdy jak Ty ma tak silna wolę i nie każdy jak Ty ma nerwy że stali. A może jak to napisalas boisz się bardziej męża że Ci te ręce polanie, Lecz są osoby które czasem wymiekaja i "emocje biorą w górę" czego potem się żałuję i pewnie każda matka ma wyrzuty sumienia. Nikt tu nie pisał że bije dziecko, nikt tu nie pisał że zamiast kary to daje klapsy. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i wydaje mi się że nikt nikogo nie powinien tu krytykować. Amen.

......:::::::::13t. i 2d::::::::.........


Czy ja napisałam ,że mam idealne dziecko ? czy nie moge wyrazić swojego zdania ?
Powiedziałam tylko ,że nie leje dziecka . A wkurzyło mnie stwierdzenie ,że skoro nie karze je tak a nie inaczej to przez to mi cyrki robi .

A to co napisałaś ,że boję się meżą to z całym szacunkiem ale wredne z twojej strony ... Mój facet nigdy dziecka nie uderzył ani mnie ! A napisałam to w przenośni bo też nie jest za biciem .
 
reklama
teraz ja wychodze na najgorszą bo wyraziłam swoją opinie i jeszcze wychodzi na to ,że boje się męza i mnie może jeszcze leje ... no parodia .
Może lepiej jak opuszczę forum bo widać przeszkadza wam moja osoba .
 
Dziewczyny przeniescie się na priv a nie zasmiecacie wątek sprawami nie związanymi z tematem.
Pozdrawiam .
 
Podkreśliłas że skoro nie bijesz to jesteś dobra matka czyli te pozostałe to zle bo ich czasem poniosło ? Też to było z Twojej strony nie miłe więc to działa w dwie strony skoro mamy pisać już o wrednosci. Nikt tu na Ciebie nie wyskoczył a jeśli urazilam Cie tekstem o mężu co było w moim kontekście też przenośnia PRZEPRASZAM i dobrej nocy.

......:::::::::13t. i 2d::::::::.........
 
@pieszczoszka1988 wyluzuj, bo widzę się że za bardzo się wkręcilas, gratulacje jeśli masz idealne dziecko i naprawdę bardzo się z tego cieszymy. Ale tak jak @Aniuś napisała nikt nie napisał o laniu i każdy potwierdził wręcz że nie jest za tą metodą wychowania. Nie każdy jak Ty ma tak silna wolę i nie każdy jak Ty ma nerwy że stali. A może jak to napisalas boisz się bardziej męża że Ci te ręce polanie, Lecz są osoby które czasem wymiekaja i "emocje biorą w górę" czego potem się żałuję i pewnie każda matka ma wyrzuty sumienia. Nikt tu nie pisał że bije dziecko, nikt tu nie pisał że zamiast kary to daje klapsy. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i wydaje mi się że nikt nikogo nie powinien tu krytykować. Amen.

......:::::::::13t. i 2d::::::::.........
nikt nie powinien nikogo krytykować dobrze ,że w stosunku do mnie super pokojowe są wypowiedzi :)
 
Podkreśliłas że skoro nie bijesz to jesteś dobra matka czyli te pozostałe to zle bo ich czasem poniosło ? Też to było z Twojej strony nie miłe więc to działa w dwie strony skoro mamy pisać już o wrednosci. Nikt tu na Ciebie nie wyskoczył a jeśli urazilam Cie tekstem o mężu co było w moim kontekście też przenośnia PRZEPRASZAM i dobrej nocy.

......:::::::::13t. i 2d::::::::.........
Jestem dobrą matką ale nie idealną ,chodzi o wychowanie i też o bicie np pasem ... ja za dziecka dostawałam pasem na każdym kroku i nie jestem za takim stosowaniem kary o tyle .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry