reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Powiem wam ze posmialam z trzylatka @Millo cwaniaczek jeden. Ja jestem za karaniem dzieci. Mowisz @pieszczoszka1988 ze maz by rece polamal za klapsa dziiecku a ppotem dziecko cyrki robi wszedzie ze wstyd.

Juz wyjasniam czemu tak reaguje. Poszlam na lodt z siostrzenica ona mam 22lata i przyszla grupa szkol a wraz z paniami z 4 klas. Dziewczynki ladne ,fajne i mowia do Pauli a pani nie moze stac w kolejce bo juz ma loda a ja sobie kupowalam wiec nie slyszalam pogadanki, ona mo ze nietoi tylko namnie czeka a te do jiej Idz do ortodonty kumasz?? Pewnie tez maja bezstresowe wychowanie i wywalone na uczucia innych. Pisalam to znajomej bo strasznie mnie to ruszylo a ona pracuje w szkole i wiecie jak dzieci mowia do sprzatajacej pani?? Ty szmato, to jawojemu dalabym w dupe . Fakt moj syn nie sprawia mi pproblemow ma 5lat , ale reaguje na liczenie do 3 na dwa juz wykonuje pocenia bo nie wie jaka kara bedzie na 3 .;)

nie pomyślałaś o buncie 5 latka ?? Moje dziecko zawsze było grzeczne a teraz ma taki okres i z tego co pytałam koleżanek co mają dzieci w takim wieku też teraz to przechodzą . Jeśli uważasz ,że lepiej lać dziecko to powodzenia :) Ja jestem dobrą mama umiem wychować swoje dziecko.Jeśli źle się zachowuje też stosuje kary ale na pewno nie bicie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czyli co lepiej lać dziecko pasem ,karcić go za wszystko i co wtedy będzie chodzić jak w zegarku ?
Ja jakoś dostałam w dupe nie raz pasem wojskowym a i tak robiłam co chciałam :p Więc do mnie to nie przemawia
 
Czyli co lepiej lać dziecko pasem ,karcić go za wszystko i co wtedy będzie chodzić jak w zegarku ?
Ja jakoś dostałam w dupe nie raz pasem wojskowym a i tak robiłam co chciałam :p Więc do mnie to nie przemawia
Ale nikt nie pisze o laniu pasem, karceniu za wszystko, czy znęcaniu się.. Tylko o karze. Uważam, że dziecko powinno się karać, żeby ponosiło konsekwencje za swoje czyny, żeby wiedziało co w życiu jest dobre, a co złe.
 
Ale nikt nie pisze o laniu pasem, karceniu za wszystko, czy znęcaniu się.. Tylko o karze. Uważam, że dziecko powinno się karać, żeby ponosiło konsekwencje za swoje czyny, żeby wiedziało co w życiu jest dobre, a co złe.
a czy ja napisałam ,że nie karze dziecka ? napisałam ,że je nie bije i nie mam zamiaru a tu od razu zarzut ,że skoro nie bije to cyrki robi
 
akurat moje dziecko wie co dobre co złe nie leje innych dzieci czy coś takiego ale np denerwuje się szybko ostatnio jak np coś jej nie wyjdzie albo coś jest nie tak jak ona by tego chciała
 
a czy ja napisałam ,że nie karze dziecka ? napisałam ,że je nie bije i nie mam zamiaru a tu od razu zarzut ,że skoro nie bije to cyrki robi
Edytowałaś wpis i go zmieniłaś, więc nie rób ze mnie głupka. Ja Ci niczego nie zarzucam, tylko napisałam, że nikt nie napisał o laniu pasem, czy znęcaniu się nad dzieckiem. Przeczytaj wpisy i zauważ kto komu co zarzuca.
 
reklama
@pieszczoszka1988 wyluzuj, bo widzę się że za bardzo się wkręcilas, gratulacje jeśli masz idealne dziecko i naprawdę bardzo się z tego cieszymy. Ale tak jak @Aniuś napisała nikt nie napisał o laniu i każdy potwierdził wręcz że nie jest za tą metodą wychowania. Nie każdy jak Ty ma tak silna wolę i nie każdy jak Ty ma nerwy że stali. A może jak to napisalas boisz się bardziej męża że Ci te ręce polanie, Lecz są osoby które czasem wymiekaja i "emocje biorą w górę" czego potem się żałuję i pewnie każda matka ma wyrzuty sumienia. Nikt tu nie pisał że bije dziecko, nikt tu nie pisał że zamiast kary to daje klapsy. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i wydaje mi się że nikt nikogo nie powinien tu krytykować. Amen.

......:::::::::13t. i 2d::::::::.........
 
Do góry