reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Witam się nieśmiało i pytam czy mogę do Was dołączyć ? :) Termin mam na koniec listopada, ale mam już córeczkę z 1.12. i tak mi jakoś do grudniówek mocniej serce bije...
Witaj. Jasne ze mozesz. Juz mamy dziewczyny z konca listopada a i tak kilka z nas wczesniej porodzi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reniuszek super wiesci:**a kto Wam sie marzy?

Małgoś brawo!!jakie niskie ryzyko!super:*masz zdjecie jakies?:)

Witam nowe Mamusie:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje :*
Mi się marzy oczywiście córeczka a mojemu em chłopak Haha ha typowe :-D
 
Witaj. Jasne ze mozesz. Juz mamy dziewczyny z konca listopada a i tak kilka z nas wczesniej porodzi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję. Ostatnio urodzilam dzień po terminie. Teraz mam nadzieję, że to będzie kilka dni po i może znowu 1.12 okaże się tym drugim najszczesliwszym dniem :)

Piszecie o preferencjach płci. Maz w pierwszej ciąży chciał córeczkę i teraz chce drugą. Tak się w pierwszej zakochał ;)
 
Już po wizycie. Powietrze że mnie zeszło wszystko w porządku!!!
[emoji173]️
Dzidziuś ma 5.5cm
Przeziernosc 1.1mm czyli w porządku uff!!!
Serduszko pięknie bije 168.

Kosmowka się zespolila i już idzie do góry. Doktor pozwolił mi chodzic po podwórku jupi :-D płeć 50/50 więc nie wiem nic Haha.

I co najlepsze dla mnie nie zapłaciliśmy za wizytę. Doktor powiedział że to w ramach poprzedniego usg uf kamień z serca.

Za tydzień badanie na fotelu i wyniki cytologia.

Mój em zabrał zdjęcia 3d. Później wrzucę :-) Zobacz załącznik 807883

Ale się nagadalam. A jak u Was????
Cudna dzidzia[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie. Odebrałam wyniki wszystko jest w normie. Jeśli chodzi o torbiel to kazała monitorować. Rozmawiałam z nią o usg genetycznym i teście papp powiedziała, że dobrze ze się zdecydowałam i że warto zrobić. Pytała o miejsce gdzie będę robić i jak jej powiedziałam to powiedziała, że wybrałam świetne miejsce i że jedni z lepszych specjalistów tam są i żeby wtedy sprawdzić też torbiel. Zapisałam się na to badanie i będę robić 14.06
3.06 mam też wizytę w babka medica i tam też usg razem z badaniem więc wtedy już zobaczymy co z torbiela.
A i w ciągu miesiąca a schudłam 1,5 kg [emoji16][emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
U kogo masz wizytę w babka medica? Ja niestety 1 kg ale na plusie[emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry