reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

U kogo masz wizytę w babka medica? Ja niestety 1 kg ale na plusie[emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jurii feduniv. W poprzedniej ciąży CC mi robił w szpitalu w Piasecznie. Teraz chciałam też u niego prowadzić. [emoji4]
Trafiłam do niego z polecenie bo moja siostra z nim w invicta pracowała.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
@stokrotka277 szok [emoji44] co się dzieje napad bliźniaków w grudniowkach!! Ale super gratulacje i witaj

@Karolcia1992 na pierwszym zdjęciu widać pitolka i jajeczka (tak nisko i nisko pod nóżka albo pepowina nie wiem co to wystaje) <3 urocze!! Hehe gratulacje wizyty. Cudowne wieści. <3

@reniuszek super wieści czekamy na 3D ;)

@Piotrusiowa super ze piszesz jasne że możesz, a nawet trzeba <3 zobacz na posty niżej tam.jest z terminami napisz mi o sobie prv z terminem tak jak tam pisze wszytko w poście to dopiszę Cie do listy.


......:::::::::11tydz i 1dni::::::::.........
 
A co do płci jak mi mi tak i mężowi obojętnie ;) mąż za każdym razem miał rację i jego Przeczucie się sprawdziło co do płci. Pierwsze mówił że chłopak i był chłopak potem mówił że dziewczynka i była dziewczynka teraz mówi że druga dziewczynka będzie ;) Syn jest jedynym rodzynkiem w całej rodzinie. Fajnie gdyby był kolejny chłopak. Siostra ma dwie córki, brat ma córkę i teraz jego żona ponownie w ciąży o 4 tyg więcej niż ja i prawdopodobnie kolejna dziewczynka będzie. ;) no i ja mam córkę, a syn jest jednym chlopczykiem .

......:::::::::11tydz i 1dni::::::::.........
 
!!!! JEST NAS JUŻ NA LIŚCIE 34 !!!!!!!! wiec kto jeszcze nie jest to:
ZAPRASZAM WSZYSTKIE GRUDNIOWE (i nie tylko) MAMY DO NAPISANIA MI PRV (albo tu jesli nie da)


IMIĘ:
SKĄD:
WIEK:
TERMIN OM :
TERMIN USG :
MOJE PRZECZUCIE CHŁOPIEC / DZIEWCZYNKA (zobaczymy potem komu się sprawdzi) :)
W OCZEKIWANIU NA (które już dziecko) pierwsze, trzecie ..itd

WSZYSTKIE DANE BĘDĘ WPISYWAĆ TUTAJ Link do: Termin Porodu (bez komentarzy) WG KOLEJNOŚCI DAT .
 
@M@gda, a ty nie miałaś dziś wizyty czasem? ? Czy coś nie doczytalam

......:::::::::11tydz i 1dni::::::::.........
Mialam, mialam. Ale ja tak ustawiam wizyty, zeby maz ze ma byl i niedawno wyszlam. Musialam tez obdzwonic rodzine bo czekali i jestem.

Orzeszek rosnie. Ma 4.3 cm i nawet troche wyprzedza wzrostem termin z transferu. Serduszko bije 169 uderzen na minute. Raczki sa, nozki sa. Lekarz nawet powiedzial ze cos mu mignelo miedzy nogami, ale zeby zbytnio sie nie przywiazywac do tego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mialam, mialam. Ale ja tak ustawiam wizyty, zeby maz ze ma byl i niedawno wyszlam. Musialam tez obdzwonic rodzine bo czekali i jestem.

Orzeszek rosnie. Ma 4.3 cm i nawet troche wyprzedza wzrostem termin z transferu. Serduszko bije 169 uderzen na minute. Raczki sa, nozki sa. Lekarz nawet powiedzial ze cos mu mignelo miedzy nogami, ale zeby zbytnio sie nie przywiazywac do tego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziu super wiesci :*
Kiedy masz kolejna wizytę!???

A to zdjęcia 3d. Mój lekarz lubi robić 3d :-D dzisiaj cała wizyta gratis z pięknymi fotkami to się cieszę ☺
DSC_0001_20170524194115641.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0001_20170524194115641.jpg
    DSC_0001_20170524194115641.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 409
reklama
Mialam, mialam. Ale ja tak ustawiam wizyty, zeby maz ze ma byl i niedawno wyszlam. Musialam tez obdzwonic rodzine bo czekali i jestem.

Orzeszek rosnie. Ma 4.3 cm i nawet troche wyprzedza wzrostem termin z transferu. Serduszko bije 169 uderzen na minute. Raczki sa, nozki sa. Lekarz nawet powiedzial ze cos mu mignelo miedzy nogami, ale zeby zbytnio sie nie przywiazywac do tego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

o jaaaaa mega !!!!!!! <3 bardzo sie Ciesze <3 !!!
 
Do góry