reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1493226009-aaaaaa.png


Ja obserwuje tą Panią na instagramie i mi się podobają jej projekty :)

m3sx3e3kt8upoqjd.png
Dzieki za podpowiedz. Popatrze na jej projekty.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My dopiero zmienilismy mieszkanie ale już myślimy o kupnie starego domu na wsi i powolnym remoncie :D żeby nawet rok go remontować a nawet i dwa a mieszkanie wynająć wtedy. Ale zobaczymy, na razie oglądamy i szukamy :)

m3sx3e3kt8upoqjd.png
Stary dom na wsi i do tego daleko od jakiejkolwiek wiekszej drogi... to sa moje klimaty. Moglabym miec krowe, sad, krzaczku malin. Robilabym jeszcze wiecej dzemow...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dwoje dzieci już a na 3 będę kupować od podstaw ;) zresztą jak przy każdym. Ponieważ, zostawiliśmy rzeczy po pierwszym (chłopiec) na drugie. Ale okazało się że będziemy mieć dziewczynkę więc tamte malutkie ciuszki oddaliśmy. Przeprowadziliśmy się do UK i dużo rzeczy zostało w pl. I w uk na nowo wyprawka razem z wózkiem, huśtawkami, łyżeczkiem itd. A siostrze w pl kazałam zanieść to co zostało po pierwszym do domu Dziecka by nie plataly się rzeczy ;) Potem sprzedalismy to wszytko po drugim dziecku bo po 4 latach wróciliśmy do pl więc nie było sensu sprowadzać tych wszystkich rzeczy. Ciuszki wzięłam wszystkie bo siostra w tym czasie w ciąży była a ubranka miałam z tamtąd prześliczne i duże paki od nas dostała ale oddawala z tego co wyrosla;) no i tak teraz kolejna wyprawka od nowa, a ja jestem przeszczesliwa z tego powodu . ;) jeśli dzieczynka będzie to kilka ciuszków mamy, a jeśli chłopiec to zupełnie nic.

...........:::::::7tydz i 1dni:::::::::..........
 
Dziewczyny a z innej beczki - kiedy zamierzacie powiedzieć w pracy?...

7v8rflw1jd7z9oat.png
U mnie juz wiedza. Swojemu managerowi powiedzialam jak tylko nim zostal, bo musialam w ciagu dnia do kliniki jeździć, a on byl na miejscu. Poki mialam managera w Brukseli czy Sztokholmie to moglam powiedziec, ze na lunchu bylam, a tak to sie nie da. Wiec powiedzialam mu ze sie lecze w klinice leczenia nieplodnosci. Wiedzial ze ide na transfer i powiedzialam mu ze sie udalo. Teraz bedzie musial powiedziec dyrektorowi, bo pewnie beda potrzebować dodatkowej osoby w zespole. Ale dziewczyny z pracy wiedza, wspieraly mnie bardzo, wiec oficjalnie czy nie, wiekszosc juz wie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super projekty , naprawdę bardzo w moim guście.
Powiem tak my w mieszkaniu mamy drewniany blat i nigdy więcej. Teraz w nowym domu kamienny będzie. Z tym że u nas brak górnych szafek .
Mój mąż blat drewniany Ci miesiąc musi olejowac, żeby jako tak wyglądał.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :)
No właśnie słyszałam o tym olejowaniu, pięknie wygląda pewnie tylko na początku, ale niszczy się, trzeba uważać, żeby sie nie moczył, nie zafarbował. Jakaś opcja to laminat drewniany.
Bardzo ladnie. Podoba mi sie w czyims domu. Ale u siebie zle bym sie czula w takim stylu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Każdy ma inny gust. Na szczęście z mężem się zgadzamy, bo problem byłby gdyby któreś z nas lubiło np. stylowo ;)
 
reklama
Do góry