reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@kosa1212 Nie możemy się stresować na wyrost a będzie co ma być, ja też będę rodzić parę dni przed świętami ( chce iść do szpitala 13.12, rodzić 14.12 ) fajnie to brzmi "chcę" hi hi ale na poród umawiać się będę chodź cesarki nie będę mieć :-) ale wszystko w terminie

Dziś cały dzień w piżamie hi hi dzień lenistwa ale musiałam odreagować po tym szpitalu i po dwu dniowej wizycie rodzinki , taki maraton to już nie dla mnie na wysokich obrotach
Miłego wieczorku dziewczyny
 
reklama
Przeszło mi trochę pofochowałam się na męża i obiecał mi że jak trafie do szpitala to on będzie i nikt go nie zatrzyma zobaczymy bo ja jego mamusi nie chce tu aby zajmowałam się moimi dziećmi wiec jak na razie jest ok i prawdopodobniej mój mąż będzie w poniedziałek za tydzień i tydzień w domu będzie.


A co do diety dla matek karmiących to mi położna mówiła aby próbować i jeść wszystko no chyba że maluszkowi zaszkodzi i bóli brzuszka będzie miało albo wsypkę to odstawić to a jak ja już pomyślę o kuchni szpitalne to już głodna jestem bo te ich marne wodniste zupki to szkoda mówić ale wiadomo mamusia zadba o to abym głodna nie była i codziennie obiadek będę miała
 
Hej dziewczyny
Ja tez ciężko spałam co godzinę się budziłam aż budzik zadzwonił i chłopaków do szkoły szykuje i zaraz wychodzę z nimi a jak wrócę idę spać do ledwo na oczy patrzę
Udanych wizyt
 
Hej dziewczyny,ja tez poszłam spać po 4 a mąż razem ze mną zmęczony,bo mu spać nie dałam. Juz mam dość i jestem taka zmęczona,do grudnia to ja nie wytrzymam chyba :( w tym tygodniu już wszystko chcemy przygotować i dokupić co trzeba,pojechać po wózek,foteliki i resztę potrzebnych maluszkom i mi rzeczy.
Miłego dnia życzę i powodzenia na wizytach!
 
Hej[emoji3] u mnie także nocka minęła zdecydowanie za szybko[emoji57] ja dzisiaj w planach kosmetyczka bo moje paznokcie wołają o pomoc!!! Miłego dnia !!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja za to spałam dzibyjak zabita z 2 przerwami na siusiu ale to były ekspresy i zasypiałam ja nawet nie wiem kiedy sie mąż do pracy zbierał jak nigdy.
Powodzenia na wizytach cudownych wieści☺
 
reklama
Do góry