reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No faktycznie słaby termin. Ale w sumie nigdy nie wiadomo kiedy bobas będzie chciał wyjść z brzuszka[emoji3] a jak będzie czekał do świąt to przynajmniej dostaniesz cudowny prezent [emoji3] ja teoretycznie dosłownie tydzień przed mam termin. Najgorsze że pierożki, kapustka i inne pyszne świąteczne rzeczy niestety nie dla nas będą [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam na 21 wiec też ciekawie z tymi rarytasami światecznymi to racja ale cóż w przyszłym roku sobie odbijemy.
 
reklama
Hejka:*

Syn dal pospac po weselu do 8:30 :D to sie nazywa zycie:)

Roziaa witaj:*
Zielona a z kiszonym to nie wiem:p

Tego kleszcza złapałam w parku a bylismy hmmm pol godziny?:/

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podziwiam Was dziewczyny, że jeszcze pracujecie :)
U mnie ostatnio pojawił się sezon na opuchlizne. Troszkę posiedzę w jednej pozycji i zaraz nogi i ręce jak balkoniki. Nawet się tym zdenerwowałam ale badania dobre więc to taka moja uroda.
Co do wyprawki to i u mnie jeszcze sporo braków a najważniejszy to wózek.. Nie umiem się zdecydować na kolor..
Ale mam zamiar zamówić fotelik do auta w następnym tygodniu. Miłego dnia dziewczyny! :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:*

Syn dal pospac po weselu do 8:30 :D to sie nazywa zycie:)

Roziaa witaj:*
Zielona a z kiszonym to nie wiem:p

Tego kleszcza złapałam w parku a bylismy hmmm pol godziny?:/

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

@Millo do której wytrzymalas na weselu ? My też byliśmy i o 1.30 wracaliśmy a ślub był o 14 , bolą mnie dziś stopy strasznie i ciągnie pachwina więc dziś lezymy i odpoczywamy ;)
 
Dla wszystkich wymęczonych po imprezowej nocce życzę spokojnego dnia[emoji3] my wczoraj posiedzieliśmy ze znajomymi tylko do północy a ja dzisiaj i tak ledwo żywa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basiulka dal sie wyspac tylko dlatego ze sam byl wymeczony na maksa hihi
Małgoś niestety musielismy wracac o 22 juz bo Leos zasypiał a tam nie bylo pokoi:( ja sie bawilam super,tancowalam i jeszcze mialam duzo sił:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Co miłe szybko się kończy mąż dziś wyjechał a miał jutro w nocy mam takiego doła bo co to jest jeden dzień go mieć w domu to co zaplanowaliśmy zrobić to nic nie jest zrobione już mnie wkurza to że jak ktoś nie może jechać to on musi jak się zdenerwuję to nagadam jego kierownikowi czy tylko on jest na tym świecie i czy nie ma innych pracowników ja mam gdzies pieniądze ja chcę aby on z nami też spędzał więcej czasu a tym bardziej z chłopakami bo oni potrzebują ojca
Ok dziewczyny idę dalej ryczeć do poduszki ma do mnie dziś mama przyjść abym sama nie była
Jutro się odezwie i was nadrobię miłej niedzieli
 
reklama
Hej dziewczyny
Co miłe szybko się kończy mąż dziś wyjechał a miał jutro w nocy mam takiego doła bo co to jest jeden dzień go mieć w domu to co zaplanowaliśmy zrobić to nic nie jest zrobione już mnie wkurza to że jak ktoś nie może jechać to on musi jak się zdenerwuję to nagadam jego kierownikowi czy tylko on jest na tym świecie i czy nie ma innych pracowników ja mam gdzies pieniądze ja chcę aby on z nami też spędzał więcej czasu a tym bardziej z chłopakami bo oni potrzebują ojca
Ok dziewczyny idę dalej ryczeć do poduszki ma do mnie dziś mama przyjść abym sama nie była
Jutro się odezwie i was nadrobię miłej niedzieli
Misianka trzymaj się dzielnie, rozumiem jakie to dla Ciebie musi być trudne. [emoji173]

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry