reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No faktycznie słaby termin. Ale w sumie nigdy nie wiadomo kiedy bobas będzie chciał wyjść z brzuszka[emoji3] a jak będzie czekał do świąt to przynajmniej dostaniesz cudowny prezent [emoji3] ja teoretycznie dosłownie tydzień przed mam termin. Najgorsze że pierożki, kapustka i inne pyszne świąteczne rzeczy niestety nie dla nas będą [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak cały czas myślałam , że nic nie pojem na święta przede wszystkim pierogów z kapustą i grzybami ale przecież dziewczyny możemy pokarm odciągnąć i w lodówce może stać 7dni i możemy zamrozić na pół roku. A to tylko jeden wieczór bo o reszcie dni świątecznych to już nie myślę :-)
 
reklama
Też tak cały czas myślałam , że nic nie pojem na święta przede wszystkim pierogów z kapustą i grzybami ale przecież dziewczyny możemy pokarm odciągnąć i w lodówce może stać 7dni i możemy zamrozić na pół roku. A to tylko jeden wieczór bo o reszcie dni świątecznych to już nie myślę :-)
Hm, a mi położna mówiła że po urodzeniu można wszystko jeść i biorąc pod uwagę moją cukrzycę ciążową będzie lepiej niż mam teraz... Powiedziała że kiedyś były takie przesądy a propos przeciwwskazań jak się karmi.

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hm, a mi położna mówiła że po urodzeniu można wszystko jeść i biorąc pod uwagę moją cukrzycę ciążową będzie lepiej niż mam teraz... Powiedziała że kiedyś były takie przesądy a propos przeciwwskazań jak się karmi.

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app[/QUOT

Można czy nie można ale jest jakieś wyjście gdyby co hi hi
 
Olka ja nie robilam zadnej diety od samego poczatku..jadlam wszystko od kapusty po nie wiem co i Leoś nie mial zadnych wysypek,kolek takze no trzeba obserwowac po prostu a nis z gory zakladac:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich oto moje wyniki watrobowe
1508692227-a43c94e1d22fba05-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
może i można ja już nie pamiętam, 10lat to jednak kawał czasu i takie rzeczy się zapomniało :) a odpisywałam @kosa1212 że zawsze jakieś wyjście mamy :)
No ja będę kilka dni po cc więc raczej takie ciezkostrawne jedzenie nie jest wskazane. Jasne że nie ma co przesadzać z żadnymi dietami Ale chyba też tak z rozsądku dwa dni po przyjściu na świat maluszka lepiej nie bombardowac go takim jedzeniem. Więc tak jak piszesz zawsze jakieś wyjście mamy[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry