reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny

Współczuję nieprzespanych nocy. Ja narazie nie narzekam. Są noce źe budzę się kilka razy , ale z reguły śpię dobrze.

Kosa podziwiam że jeszcze pracujesz. Z drugiej strony wszystko zależy jaką pracę się wykonuje. Ja na zwolnieniu jestem od samego początku.

Miłego dnia wszystkim życzę i zdrówka dla chorowitków.
 
@kosa1212 przybijam piątkę pracującej mamie [emoji6]. Ja też jeszcze w trybie praca [emoji6]. Teraz byłam na urlopie i chyba ciężko będzie mi znowu wrócić do trybu pracującego [emoji6], zajrzałam w piątek zobaczyć jak przeżyli prawie dwa tygodnie beze mnie i nie bardzo wiedziałam od czego zacząć [emoji6]..

@basiulka9 też zawsze miałam problem ze spaniem w innym łóżku niż moje [emoji6]. U teściów zawsze gorzej mi się śpi mimo, że bywamy tam kilka razy do roku. Ale od kiedy zabieram ze sobą mojego ciążowego rogala to śpię bez problemu [emoji6]. Mam nadzieję, że uda Ci się odespać [emoji6].
@kosa1212 znajdź chwilę w ciągu dnia by nadrobić trochę snu [emoji6].

@Mikado93 mam nadzieję, że udało się szybko opanować gorączkę, mówią, że to ona jest dla dzidziusia najgorsza.. Dużo zdrowia [emoji8] i odpoczywaj, przeprowadzka musi chwilę jeszcze poczekać [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Allime, jak wczorajsza impreza? Udala sie?

Ja jak bylam w piatek w.pracy to tyle nowych twarzy, ze chyba firmy nie poznam jak wroce po rodzicielskim :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Sorry że zamilkłam ale mąż wrócił i wiadomo że wolem z nim spędzić ten czas a on jeszcze dziś znów wyjeżdża w delegacje i prawdopodobniej wróci za 2 tyg ja mam taka nadzieje bo mieliśmy jechać razem na badania prenatalne nawet tak datę ustaliłam aby on był w domu.

Widzę że burza przeszła przez forum ale ja mam to gdzieś kto co robi ich sprawa
Ale powiem ci M@gda że ja ciebie rozumiem bo ja wiem co to znaczy stracić ojca bo sama go straciłam półtora roku temu więc nie miał prawa nikt na ciebie tak naskakiwać bo najwidoczniej ktoś jeszcze przez to nie przeszedł.

Uciekam ogarniać prowiant dla męża bo jak zwykle cały dzień w kuchni dziś spędzę
 
Hej dziewczyny
Sorry że zamilkłam ale mąż wrócił i wiadomo że wolem z nim spędzić ten czas a on jeszcze dziś znów wyjeżdża w delegacje i prawdopodobniej wróci za 2 tyg ja mam taka nadzieje bo mieliśmy jechać razem na badania prenatalne nawet tak datę ustaliłam aby on był w domu.

Widzę że burza przeszła przez forum ale ja mam to gdzieś kto co robi ich sprawa
Ale powiem ci M@gda że ja ciebie rozumiem bo ja wiem co to znaczy stracić ojca bo sama go straciłam półtora roku temu więc nie miał prawa nikt na ciebie tak naskakiwać bo najwidoczniej ktoś jeszcze przez to nie przeszedł.

Uciekam ogarniać prowiant dla męża bo jak zwykle cały dzień w kuchni dziś spędzę

Rodzina najwazniejsza szczegolnie jak rzadko sie z mezem widzisz.

Co do mnie, ojciec byl tylko ostatwcznym dobiciem kolka, tak mi sie wydaje. Ja jeszcze ze.strata sie nie uporalam, na razie... czekam az wroci...

Bedzie nas mniej, chociaz szkoda. Bedzie spokojniej, ale licze na to ze noww albo mniej aktywne dziewczyny beda sie odzywac.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siostra na Barlette i jest bardzo zadowolona [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Mi też się podoba ten wózek i właśnie ostatnio patrzyłam na OLX. Ceny są spoko za używany. Chyba, że znajdę tutaj podobny model z innej firmy. Też uważam, że to trochę za dużo kasy na nowke. Wolę lepszej jakości używke niż kupić nowy na który mnie stać i nie będzie spełniać moich oczekiwań.
 
Allime, jak wczorajsza impreza? Udala sie?

Ja jak bylam w piatek w.pracy to tyle nowych twarzy, ze chyba firmy nie poznam jak wroce po rodzicielskim :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć kochane,
Dziękuję Madzia ze pytasz :) ogólnie przeżyłam i było bardzo sympatycznie. Poszłam spać dopiero kolo 1 ale moje koleżanki dzielnie wspierały mnie w robieniu ciepłych napoi itp. Jedna została do końca i nawet zamiotla caaaaały dom co mnie nieziemsko ucieszyło :)
Teraz leżę z nóżkami do nieba i odpoczywam.
Jutro drinkuje glukozę wiec musze odpocząć aby wstać tak rano :)

Dzisiaj znowu zapowiada się piękny dzień. Wiec życzę wszystkim wspaniałych chwil :)

Z fajnych wieści to maz zamówił mi sesje brzuszkowa na ostatni weekend września. Baaardzo mnie to ucieszyło, będziemy mieli piękną pamiątkę o której po cichutku sobie marzyłam :) wstawię zdjęcie jak juz jakieś dostane.

Wczoraj koleżanka przywiozła mi też ciuszki ciążowe z których korzystała podczas ciąży i powiem Wam ze są cudne. Niektórych sukienek nie wstydzilabym się założyć nawet i przed ciążą. Także mam co na siebie zakładać przynajmniej na jakiś czas :)
No właśnie kochane a Wy jak zamierzacie rozwiązać temat kurtek, butów itp na zimę? Ciążowe mają ładne ale przede wszystkim ceny...


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do problemów ze snem to mi pomagają ćwiczenia jogi dla ciężarnych. Jest ich sporo na YouTube. Można robić nawet gdy wcześniej się nie ćwiczylo.
Naprawdę polecam, niestety też się długo męczyłam z problemami snu.
Dodatkowo fajne są tez ćwiczenia na kręgosłup rozluzniajace. Miałam mega bóle kości ogonowej, odcinka lędźwiowego i tez fajnie pomagają.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alime dzięki za cynk o ćwiczeniach, bo ja też mam problem ze spaniem. Tzn zasypiam w miarę łatwo, ale często budzę się koło 2 i do 4 się przewalam jak np. dzisiaj. Może taka joga pomoże.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry