reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Czesc mialam koszmarna noc praktycznie spałam bo jesteśmy u teściów a ze nie znosze nowych miejsc do spania w nich pierwszy raz to skonczylo sie jak zwykle zero snu praktycznie nad ranem troche kimnelam dopiero bedzie ciezki dzien... Milego dnia wszystkim
 
reklama
Czesc mialam koszmarna noc praktycznie spałam bo jesteśmy u teściów a ze nie znosze nowych miejsc do spania w nich pierwszy raz to skonczylo sie jak zwykle zero snu praktycznie nad ranem troche kimnelam dopiero bedzie ciezki dzien... Milego dnia wszystkim
 
@basiulka9 u mnie nocka też tragedia. Jesteśmy na spotkaniu rodzinnym na mazurach. Oczywiście wszyscy się super bawili do samego rana a jak ledwo wytrzymałam bo 12. Potem ciężko zasnąć gdy śpiewy za oknem[emoji3] więc sama się czuje jakbym była na kacu

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, potrzebuję pomocy w interpretacji wyników krzywej cukrowej moje wyniki to:
Na czczo 4.36 mmol/L
Po godz 4.41 mmol/L
Po 2 godz 4.45 mmol/L
Moje laboratorium podaje to w jakichś innych jednostkach i nie ogarniam :/
Przepraszam odrazu ze bardzooo dawno się nie odzywalam postaram się to nadrobić :)
Po przeliczeniu masz ok 80 na czczo, po godzinie i po dwóch, więc mieścisz się w widełkach, ale faktycznie bardzo płaściutki wynik. Za to wszystko mieści się widełkach.
 
Witam po dłuższej przerwie[emoji3] Ja nadal pracująca mama stąd też moja nikła obecność na forum. Na szczęście planuję już ostatni miesiąc w pracy więc obiecuję że będę tu częstszym gościem. Widziałam że troszkę się zadziało na forum... Szkoda że taka decyzja dziewczyn bo im nas więcej tym więcej rad , pomocy. Ale oczywiście ich wybór [emoji3] mam nadzieję że jednak będą dochodziły bądź wracamy tak jak ja kolejne osoby bo myślę że teraz właśnie będzie najważniejszy dla nas czas[emoji3] co do wyprawki dla córki to wczoraj kupiliśmy wózek i jestem przeszczesliwa - wrzucę zdjęcie na wozki. Zdecydowaliśmy się na używamy bo na nowy najzwyczajniej w świecie szkoda mi było wydać prawie 4 tyś. Wózek Joolz Day i polecam bo każdej mamusi [emoji3] glukoza także jeszcze przede mną. Wizytę mam pod koniec miesiąca i do tego czasu muszę się z nią wyrobić. Myślę że w następnym tygodniu zrobię podejście.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez kupiłam używkę, ale ja się zdecydowałam na Adamexa Barlette. Podobał mi się, kolorystycznie pasował do mojej koncepcji wyprawki i wydawał mi się wygodny w użytkowaniu. Cenowo też kosztował połowę tego co w sklepie, więc jestem zadowolona :)

Glukozę robię w piątek, ale już mnie muli jak tylko myślę o tym...

Kosa, twarda jesteś, że jeszcze pracujesz :) Chyba ciąża musi ci służyć :)
 
Czesc mialam koszmarna noc praktycznie spałam bo jesteśmy u teściów a ze nie znosze nowych miejsc do spania w nich pierwszy raz to skonczylo sie jak zwykle zero snu praktycznie nad ranem troche kimnelam dopiero bedzie ciezki dzien... Milego dnia wszystkim
I aj tak mam, że mam trudności ze spaniem w nowych miejscach, chociaż ostatnimi czasy trochę to poprawiło. Za to mam problemy ze spaniem w ogóle. Pewnie większość z was powiedziałby, że to nie problem, ale ja zwykle spałam bardzo mocno, a teraz mam taki przerywany, poszatkowany sen,niby śpię dłużej ale jestem mniej wyspana. Może organizm przygotowuje się już do wstawania w nocy :)
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-09-11 daruuunia3 wizyta kontrolna
2017-09-11 allime badania laboratoryjne w tym glukoza
2017-09-13 Małgoś86 wizyta kontrolna i usg
2017-09-13 Rossiczka wizyta kontrolna
2017-09-14 mrsMalec wizyta kontrolna i usg
2017-09-14 allime wizyta kontrolna i usg
2017-09-15 Natkaa01 Wizyta kontrolna i usg
2017-09-19 Izabela90 wizyta kontrolna +usg
2017-09-20 chucherko wizyta kontrolna
2017-09-20 gie_er wiyta kontrolna
2017-09-21 Marti92 Wizyta,USG
2017-09-22 Angella210 wizyta kontrolna
2017-09-25 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-09-28 Marti92 Wizyta u położnej
2017-09-28 misianka wizyta kontrolna
2017-10-03 gie_er USG III trymestr
2017-10-09 Eraja USG III trymestru 31+0
2017-10-18 Mikado93 wizyta kontrolna
2017-10-24 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-11-17 Mikado93 wizyta kontrolna


Oczekujemy na:
2017-12-11 Izabela90 chlopiec:Fabian
2017-12-12 chucherko chłopiec: Krzyś
2017-12-12 tusiaczzek1988 dwóch chłopaków ? i ?
2017-12-13 M@gda dziewczynka: Żywia
2017-12-13 Marti92 dwie dziewczynki: Sara i Amina
2017-12-24 allime chłopiec: Jaś


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać znjadziesz instrukcję :)
 
Ja tez kupiłam używkę, ale ja się zdecydowałam na Adamexa Barlette. Podobał mi się, kolorystycznie pasował do mojej koncepcji wyprawki i wydawał mi się wygodny w użytkowaniu. Cenowo też kosztował połowę tego co w sklepie, więc jestem zadowolona :)

Glukozę robię w piątek, ale już mnie muli jak tylko myślę o tym...

Kosa, twarda jesteś, że jeszcze pracujesz :) Chyba ciąża musi ci służyć :)
Nie no jakoś nie mogę narzekać na tą ciążę. Chociaż wieczorem brzuch już mi twardnieje i raczej odpoczywam. Już tylko miesiąc więc to już Pikuś [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez kupiłam używkę, ale ja się zdecydowałam na Adamexa Barlette. Podobał mi się, kolorystycznie pasował do mojej koncepcji wyprawki i wydawał mi się wygodny w użytkowaniu. Cenowo też kosztował połowę tego co w sklepie, więc jestem zadowolona :)

Glukozę robię w piątek, ale już mnie muli jak tylko myślę o tym...

Kosa, twarda jesteś, że jeszcze pracujesz :) Chyba ciąża musi ci służyć :)
Siostra na Barlette i jest bardzo zadowolona [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś nie ma nikogo w kalendarzu, więc udanego dnia dziewczyny :)

Zachęcam do wpisywania się zarówno na wizyty jak i ujawnienie na kogo czekamy :)

Za to jeśli zaglądają tu jeszcze dziewczyny, które przeniosły się gdzie indziej i stwierdzą, że nie chciałby nadal widnieć w naszym kalendarzu, prosiłabym o usunięcie swoich wpisów.
 
Do góry