reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Blanka bardzo ladnie:) ale jak chcecie wlasnie mniej polskie,aby latwo było to Gabi tez ładnie :) ja tez nie wybierałam typowo polskich imion a jest tyle ładnych,moj mąż nie jest Polakiem wiec na kompromis wybraliśmy Sara i Amina :)
Mnie z niepolskich podoba sie Amira ;) byl czas kiedy znajomi mowili mi Ami :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A gdzie mieszkacie w Niemczech?? Wszystkie imiona bardzo ładne [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mieszkamy na Bawarii nie daleko Czeskiej granicy.

Może jakieś imię wpadnie nam do głowy, a jeśli nie to faktycznie poczekamy do narodzin albo zrobimy losowanie. Myślałam tez, że synek nam pomoże ale jak się go zapytałam to powiedział, że chce nazwac siostrę Bella - jak jego świnka morska :errr:
 
Właśnie moj mąż chciał Amira tez,ale dla chłopaka jest Amir i nie chciałam żeby potem ktoś mówił do niej jak do chłopaka :p
Ale Amira oznacza ksiezniczke jesli sie nie myle, wiec Amir to "ksieciunio" i do dziewczynki lepiej pasuje. Zreszta w Polsce tez masz duzo imion, ktore w meskiej i zenskiej formie roznia sie tylko a na koncu.

Ale bron boze nie przekonuje cie.do zmiany imienia, mowie tylko, ze Amira bylaby moim faworytem w takiej sytuacji.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Amira oznacza ksiezniczke jesli sie nie myle, wiec Amir to "ksieciunio" i do dziewczynki lepiej pasuje. Zreszta w Polsce tez masz duzo imion, ktore w meskiej i zenskiej formie roznia sie tylko a na koncu.

Ale bron boze nie przekonuje cie.do zmiany imienia, mowie tylko, ze Amira bylaby moim faworytem w takiej sytuacji.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie,księżniczka. I tak kazda dziewczynka będzie księżniczka tatusia wiec imię księżniczka jest zbędne :p mam nadzieje,ze już nie zmienimy :)
 
Witajcie dziewczyny, potrzebuję pomocy w interpretacji wyników krzywej cukrowej moje wyniki to:
Na czczo 4.36 mmol/L
Po godz 4.41 mmol/L
Po 2 godz 4.45 mmol/L
Moje laboratorium podaje to w jakichś innych jednostkach i nie ogarniam :/
Przepraszam odrazu ze bardzooo dawno się nie odzywalam postaram się to nadrobić :)
 
Witajcie dziewczyny, potrzebuję pomocy w interpretacji wyników krzywej cukrowej moje wyniki to:
Na czczo 4.36 mmol/L
Po godz 4.41 mmol/L
Po 2 godz 4.45 mmol/L
Moje laboratorium podaje to w jakichś innych jednostkach i nie ogarniam :/
Przepraszam odrazu ze bardzooo dawno się nie odzywalam postaram się to nadrobić :)

cukrzyca jest jeśli masz wartości wyższe od podanych :)
na czczo
92-125 mg/dl (5,1-6,9 mmol/l);
60 minuta ≥ 180 mg/dl (≥ 10,0 mmol/l);
120 minuta 153-199 mg/dl (8,5-11,0 mmol/l). [3,4]
 
cukrzyca jest jeśli masz wartości wyższe od podanych :)
na czczo
92-125 mg/dl (5,1-6,9 mmol/l);
60 minuta ≥ 180 mg/dl (≥ 10,0 mmol/l);
120 minuta 153-199 mg/dl (8,5-11,0 mmol/l). [3,4]

Dziękuję bardzo :) czyli wychodzi ze mam w normie :) aczkolwiek zastanawia mnie to że te moje wyniki są za każdym razem bardzo podobne..
 
reklama
Witam po dłuższej przerwie[emoji3] Ja nadal pracująca mama stąd też moja nikła obecność na forum. Na szczęście planuję już ostatni miesiąc w pracy więc obiecuję że będę tu częstszym gościem. Widziałam że troszkę się zadziało na forum... Szkoda że taka decyzja dziewczyn bo im nas więcej tym więcej rad , pomocy. Ale oczywiście ich wybór [emoji3] mam nadzieję że jednak będą dochodziły bądź wracamy tak jak ja kolejne osoby bo myślę że teraz właśnie będzie najważniejszy dla nas czas[emoji3] co do wyprawki dla córki to wczoraj kupiliśmy wózek i jestem przeszczesliwa - wrzucę zdjęcie na wozki. Zdecydowaliśmy się na używamy bo na nowy najzwyczajniej w świecie szkoda mi było wydać prawie 4 tyś. Wózek Joolz Day i polecam bo każdej mamusi [emoji3] glukoza także jeszcze przede mną. Wizytę mam pod koniec miesiąca i do tego czasu muszę się z nią wyrobić. Myślę że w następnym tygodniu zrobię podejście.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry