reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

W poprzedniej pyskówce nie zabrałam głosu, jednak teraz chciałam wyraźnie zaznaczyć, że śmierć Magdy taty nie miała tu nic do rzeczy, relacje między mną i kilkoma innymi dziewczynami, a Magdą popsuły się już w okolicach 13 tygodnia ciąży kiedy to na nasze prośby o większą rozwagę w przyjmowaniu osób na wątek zamknięty były totalnie ignorowane. Wszystkim było bardzo przykro, że Magdę spotkała taka tragedia i to w takim momencie życia, ale wmawianie nam, że nie uszanowałyśmy Jej żałoby jest nadinterpretacją i odwracaniem kota do góry ogonem. I oczywiście jeżeli jestem gdzieś w kalendarzu można mnie usunąć, żeby przypadkiem nikt nie trzymał kciuków, na które rzecz jasna nie zasługujemy.
 
reklama
A my dziś obchodzimy rocznicę ślubu i próbuje namówić męża na jakieś kino póki mam jeszcze na to siłę :) bo obiad to u rodziców bo mój brat miał kilka dni temu rocznicę :)
 
Hej. Mi też się podoba ten wózek i właśnie ostatnio patrzyłam na OLX. Ceny są spoko za używany. Chyba, że znajdę tutaj podobny model z innej firmy. Też uważam, że to trochę za dużo kasy na nowke. Wolę lepszej jakości używke niż kupić nowy na który mnie stać i nie będzie spełniać moich oczekiwań.
Ja wybralam rainbow mint. A ty za jakim sie rozgladasz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kochane,
Dziękuję Madzia ze pytasz :) ogólnie przeżyłam i było bardzo sympatycznie. Poszłam spać dopiero kolo 1 ale moje koleżanki dzielnie wspierały mnie w robieniu ciepłych napoi itp. Jedna została do końca i nawet zamiotla caaaaały dom co mnie nieziemsko ucieszyło :)
Teraz leżę z nóżkami do nieba i odpoczywam.
Jutro drinkuje glukozę wiec musze odpocząć aby wstać tak rano :)

Dzisiaj znowu zapowiada się piękny dzień. Wiec życzę wszystkim wspaniałych chwil :)

Z fajnych wieści to maz zamówił mi sesje brzuszkowa na ostatni weekend września. Baaardzo mnie to ucieszyło, będziemy mieli piękną pamiątkę o której po cichutku sobie marzyłam :) wstawię zdjęcie jak juz jakieś dostane.

Wczoraj koleżanka przywiozła mi też ciuszki ciążowe z których korzystała podczas ciąży i powiem Wam ze są cudne. Niektórych sukienek nie wstydzilabym się założyć nawet i przed ciążą. Także mam co na siebie zakładać przynajmniej na jakiś czas :)
No właśnie kochane a Wy jak zamierzacie rozwiązać temat kurtek, butów itp na zimę? Ciążowe mają ładne ale przede wszystkim ceny...


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie wiem. Zalezy jaka.zima bedzie. Jak lagodniejsza to w swatrze i z rozpieta kurtka, jak bardzo zimno to bede kombinowac.

Ja tez dostalam kilka ciuchow od kolezanki i jestem zadowolona :)

Super, ze sie udala impreza. Mnie dziewczyny w pracy powiedzialy, ze po remoncie moge zrobic impreze ze szmatami. Moj maz kupuje wino, ja wyciagam szmaty do sprzatania i szybko cala chałupe po remoncie ogarniemy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do problemów ze snem to mi pomagają ćwiczenia jogi dla ciężarnych. Jest ich sporo na YouTube. Można robić nawet gdy wcześniej się nie ćwiczylo.
Naprawdę polecam, niestety też się długo męczyłam z problemami snu.
Dodatkowo fajne są tez ćwiczenia na kręgosłup rozluzniajace. Miałam mega bóle kości ogonowej, odcinka lędźwiowego i tez fajnie pomagają.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Musze poszukac. Ale bede musiala lekarza spytac czy przy tej mojej przykrotkawej szyjce moge je wykonywac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze nie wiem. Zalezy jaka.zima bedzie. Jak lagodniejsza to w swatrze i z rozpieta kurtka, jak bardzo zimno to bede kombinowac.

Ja tez dostalam kilka ciuchow od kolezanki i jestem zadowolona :)

Super, ze sie udala impreza. Mnie dziewczyny w pracy powiedzialy, ze po remoncie moge zrobic impreze ze szmatami. Moj maz kupuje wino, ja wyciagam szmaty do sprzatania i szybko cala chałupe po remoncie ogarniemy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Impreza ze szmatami brzmi wybornie :) musze to zasugerować w moim otoczeniu aby Jaś przyszedł na świat w pięknie wysprzatanym domku ;)


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@misianka czyli jednak mąż nie pójdzie z Tobą jutro do szkoły porozmawiać jeszcze raz o sytuacji syna i tych łobuzów? Szkoda, ale trzymam kciuki żeby nauczycielka się jednak wywiązała że swoich obietnic.

@allime zazdroszczę sesji [emoji6] mój mąż pod żadnym pozorem nie chce się zgodzić [emoji34]. Pochwal się efektami jak już będziesz je mieć [emoji6] uwielbiam oglądać zdjęcia z takich sesji [emoji7]
Ja kurtkę jesienną chyba jakąś kupię, ale niekoniecznie ciążową.. Zastanawiałam się nad tą lekką termiczną z Lidla co będą od przyszłej soboty, po prostu w większym rozmiarze. Nie jest droga, przymierzę i jeśli będzie mi pasować to mam nadzieję, że wystarczy do terminu [emoji6] zwłaszcza, że przemieszczam się głównie samochodem [emoji6]. Jakby jednak w listopadzie przyszła zima to mama w zeszłym roku kupiła sobie puchową w kształcie litery A, to będzie musiała mi pożyczyć żeby jej wnuczka nie marzła [emoji23][emoji6]. Nie chciałabym na chwilę inwestować niewiadomo jakiej kasy w kurtki.. Może gdybym miała termin na koniec grudnia to polowałabym na jakąś ciążową używaną..

@gie_er ja tam trzymać kciuki za wszystkie wymieniane i nie wymieniane wizyty zamierzam [emoji6]. Jakbyście raz na jakiś czas dały znać jak się ma u Was sytuacja to byłoby miło [emoji6].
Ja przez ten czas wspólnego udzielania się zdążyłam do naprawdę wielu z forumowiczek "przyzwyczaić" i mam nadzieję, że wszystkie ciążę będą donoszone i zakończą się super szybkimi i lekkimi porodami [emoji6] tego życzę wszystkim [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musze poszukac. Ale bede musiala lekarza spytac czy przy tej mojej przykrotkawej szyjce moge je wykonywac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To koniecznie zapytaj. Ja z szyjka nie miałam problemów ale też na wszelki wypadek pytałam o te wszystkie ćwiczenia. I np na takie rehabilitacyjne ćwiczenia kręgosłupa pozwolenia nie dostałam.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W poprzedniej pyskówce nie zabrałam głosu, jednak teraz chciałam wyraźnie zaznaczyć, że śmierć Magdy taty nie miała tu nic do rzeczy, relacje między mną i kilkoma innymi dziewczynami, a Magdą popsuły się już w okolicach 13 tygodnia ciąży kiedy to na nasze prośby o większą rozwagę w przyjmowaniu osób na wątek zamknięty były totalnie ignorowane. Wszystkim było bardzo przykro, że Magdę spotkała taka tragedia i to w takim momencie życia, ale wmawianie nam, że nie uszanowałyśmy Jej żałoby jest nadinterpretacją i odwracaniem kota do góry ogonem. I oczywiście jeżeli jestem gdzieś w kalendarzu można mnie usunąć, żeby przypadkiem nikt nie trzymał kciuków, na które rzecz jasna nie zasługujemy.

Gie er akurat m.in. do ciebie byla kierowana moja rezygnacja z funkcji moderatora. I jej nie chcialas. Oddalabym bez zalu. Jakos po tym tez nikt sie nie zglosil zeby przejac moje obowiazki nawet jak napisalam ze jakis czas mnie nie bedzie. Argument, ze nikt nie chcial mi robic przykrosci jest conajmniej nietrafiony, bo w tamtym czasie bylabym wrecz wdzieczna, gdyby ktos mnie zastapil, a tu nawet kalendarza na zmiane nie udalo sie przez kilka dni wrzucac.

I owszem smierc mojego taty ma tu duzo na rzeczy, bo jezdzilam czesciej do domu, siedzialam godzinami w hospicjum, a pozniej nie mialam na to zwyczajnie czasu i ochoty, zeby sledzic forum i patrzec czy sie zfochacie czy nie i za co.

Ponadto swoich pogladow nie zmienie, bo ktos tak chce i nie posegreguje ludzi na gorszych i lepszych. Stworzylam liste, byla zaakceptowana. Po tym jak poprosilyscie o nie dodawanie nowych ludzi, nie.dodawalam ich. A jak chcialyscie watek dla siebie wystarczylo liste vip stworzyc i juz. Powiedzialam wam wtedy ze usuwanie ludzi z zamknietego czesto nie dziala i lepiej nowe zrobic.

Ja wam zycze nadal jak najlepiej i mnie trzymanie kciukow za wasze wizyty nie boli. Ale byc moze ktos sobie tego nie zyczy. Wieczorem przejrze kalendarz i jesli jestes gdzies wpisana to cie z niego usune.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry