reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Gie er akurat m.in. do ciebie byla kierowana moja rezygnacja z funkcji moderatora. I jej nie chcialas. Oddalabym bez zalu. Jakos po tym tez nikt sie nie zglosil zeby przejac moje obowiazki nawet jak napisalam ze jakis czas mnie nie bedzie. Argument, ze nikt nie chcial mi robic przykrosci jest conajmniej nietrafiony, bo w tamtym czasie bylabym wrecz wdzieczna, gdyby ktos mnie zastapil, a tu nawet kalendarza na zmiane nie udalo sie przez kilka dni wrzucac.

I owszem smierc mojego taty ma tu duzo na rzeczy, bo jezdzilam czesciej do domu, siedzialam godzinami w hospicjum, a pozniej nie mialam na to zwyczajnie czasu i ochoty, zeby sledzic forum i patrzec czy sie zfochacie czy nie i za co.

Ponadto swoich pogladow nie zmienie, bo ktos tak chce i nie posegreguje ludzi na gorszych i lepszych. Stworzylam liste, byla zaakceptowana. Po tym jak poprosilyscie o nie dodawanie nowych ludzi, nie.dodawalam ich. A jak chcialyscie watek dla siebie wystarczylo liste vip stworzyc i juz. Powiedzialam wam wtedy ze usuwanie ludzi z zamknietego czesto nie dziala i lepiej nowe zrobic.

Ja wam zycze nadal jak najlepiej i mnie trzymanie kciukow za wasze wizyty nie boli. Ale byc moze ktos sobie tego nie zyczy. Wieczorem przejrze kalendarz i jesli jestes gdzies wpisana to cie z niego usune.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Magda, ale na innych rówieśniczych nie na problemu z usuwaniem. Kalendarz akurat chyba ze 2 razy wstawiłam, ale nie zauważyłam, żeby był nam niezbędny do życia. Dobrze my podzieliłyśmy forum więc możesz uznać, że gorszy sort sobie poszedł, chociaż na wrzesniówki nadal mimo poronienia wchodzę z przyjemnością, więc nie wiem w kim tkwi problem.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze już wystarczy tych pyskówek . Kilka dziewczyn odeszło , ich decyzja i niech się dobrze bawią w swoim towarzystwie. Ja nie mam nic przeciwko, aby członkinie tego elitarnego klubu nadal tu zaglądały.
Nigdy nie byłam zwolenniczką podziałów i dzielenia ludzi na lepszych i gorszych. 12 lat temu byłam członkinią tego forum i nikt nie miał takich pomysłów bez względu na to kiefy ktoś nowy do nas dołączył. Wątek zamknięty był stworzony na potrzeby dodawania zdjęć maluchów.
Proponuje skończyć te słowne przepychanki i nadal cieszyć się oczekiwaniem na nasze maleństwa.
 
Magda, ale na innych rówieśniczych nie na problemu z usuwaniem. Kalendarz akurat chyba ze 2 razy wstawiłam, ale nie zauważyłam, żeby był nam niezbędny do życia. Dobrze my podzieliłyśmy forum więc możesz uznać, że gorszy sort sobie poszedł, chociaż na wrzesniówki nadal mimo poronienia wchodzę z przyjemnością, więc nie wiem w kim tkwi problem.
No wlasnie gier, na wrzesniowki wchodzisz a tu chcialas odciac kilkanascie osob od reszty.

I pisalam wam, zebyl poruszany temat na watku moderatorskim, ze usuwanie nie zawsze.dziala, bo potrafia sie odezwac usuniete dziewczyny, ba nawet przy kombinowaniu przy usuwaniu z listy raz dodalo do zamknietego kilka osob, ktore w ogole nie byly z danego miesiaca, a raz odtajnilo watek. Tego wolalas?

Szkoda, ze adminka byla na urlopie i nie zrobila wam zamknietego w dwa dni a w tydzien i tyle.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wybralam rainbow mint. A ty za jakim sie rozgladasz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam wybranego jednego konkretnego modelu. Zależy mi żeby był 3w1 i po prostu zobaczę jaką najkorzystniejsza ofertę znajdę i w jakim stanie będzie wózek. Twój model jest piękny, mint jest super ja będę patrzyła też na pewno na ciemniejszy uniwersalny odcień.

Co do ubrań to właśnie wczoraj znalazłam w szafie i wypralam płaszczyk ktory był mi za duży i mam nadzieję, że wystarczy mi na zimę. Z ubraniami nie szaleje staram się wykorzystać to co mam i dokupuje tylko to co jest konieczne :happy2: problem będzie z jesienną kurtka bo ledwo się dopinam :laugh2:
 
reklama
Magda, ale na innych rówieśniczych nie na problemu z usuwaniem. Kalendarz akurat chyba ze 2 razy wstawiłam, ale nie zauważyłam, żeby był nam niezbędny do życia. Dobrze my podzieliłyśmy forum więc możesz uznać, że gorszy sort sobie poszedł, chociaż na wrzesniówki nadal mimo poronienia wchodzę z przyjemnością, więc nie wiem w kim tkwi problem.
Wiesz, przepraszam ale już nie do końca rozumiem o co chodzi..
Chciałyscie mieć swoje prywatne miejsce do wymiany swoich myśli, zwierzeń itp.- ok :) myślę że nikt tutaj tego nie neguje skoro mialyscie taka potrzebę. Ja osobiście liczyłam na to, że nie znikniecie całkowicie z ogólnego forum. Zniknelyscie- ok, przecież nie możemy kogoś zmuszać aby coś pisał.
@M@gda jest moderatorem tego forum i jeśli tylko będzie chciała to nim zostanie do końca i nie zmieni tego żaden kolejny, podobny wpis.
Przecież nie chcecie juz z tego forum korzystać wiec po co ta polemika?
Dajcie już Magdzie spokój bo wydaje mi się, że wystarczająco miała ostatnio przykrych chwil w życiu.. tak po prostu po ludzku.

My tutaj chcemy sobie w spokoju i dobrej atmosferze oczekiwać na nasze kruszynki, jeśli tez tak chcecie i umiecie to zapraszamy. Jeśli nie, to chyba szkoda czasu wszystkich :)

Trzymamy kciuki za Was wszystkie. Za wszystkie wizyty, za pomyślne rozwiązania i za piękne chwile z Waszymi maluchami. Mamy nadzieje ze mimo podziałów których potrzebowalyscie, Wy również.

Pozdrawiam




Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry