reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny powodzenia na wizytach! Niech wszystko będzie jak najlepiej! [emoji3]

Carla ja też zapisałam się na Karową, ale są długie terminy i idę dopiero 19tego. Ja mam drugi etap badania za wysoki bo 197. Na pocieszenie Ci powiem że wczoraj byłam u dietetyka w Enelmedzie i powiedział że takie graniczne wyniki to kwalifikują do większej ostrożności w jedzeniu i dobrze jest stosować się do tej diety, natomiast to za dużo powiedziane że to cukrzyca. [emoji4] Przede wszystkim pamiętać o jedzeniu co 3h i nie jedzeniu słodyczy, zwłaszcza po obudzeniu się i późnym wieczorem. Dostałam listę jak łączyć produkty. Ciekawe w sumie. Naczytałam się wcześniej w internecie i się przeraziłam a okazało się że nie jest tak tragicznie. A Ty kiedy idziesz na Karową. Może się tam spotkamy? [emoji4]

Ps: a swoją drogą coś mnie tam ciągle kieruje na tą Karową, szkołę rodzenia też tam mam i chyba zdecyduję się na poród w tym szpitalu.
Właśnie sam gin powiedział, że on ma po prostu odgorne wymagania ze jak sie przekroczy ta norme nawet o 1 to musi pokierowac dalej ale zeby sie nie martwic. Ja postanowiłam po prostu odstawić slodkosci i bardziej zwracac uwage na to kiedy jem i bedzie ok. Ja bardzo duzo slodkiego wpierniczalam wiec ppdejrzewam zw samo odstawienie duzo zdziala.
 
reklama
Cudownie, to duże odciążenie. My wczoraj byliśmy po mebelki i czas oczekiwania do 7 tygodni, a ja myślałam, że w weekend zacznę już prać, prasować rzeczy dziecka. Coraz bardziej czuje presję czasu.
Dokładnie tak, zawsze taka pomoc dużo daje :)
7 tygodni to faktycznie długo, też miałam plan zacząć wszystko prać i przygotowywać, wiec tym bardziej się ciesze że mąż zaproponował te zakupy. A Ty sprowadziłaś mnie na ziemię że też możemy czekać na realizację zamówienia ...
 
Nieee... ja czekam na decyzje kredytowa i jako ze od 5 lat pracuje na etat policzyli mi moje średni e zarobki z ostatniego roku, ale nie widze roznicy miedzy moja normalna pensją a tym wyliczeniem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moze sie zmieniło.to bylo kilka lat temu
 
Nie wiem czy to magia 3 trymestru czy jak ale wymiotuje jak kot...I nie wiem od czego a mdli mnie jak na początku ciąży.Pojechałam do kosmetyczki i ledwo co wróciłam do domu (dobrze,że u niej nie wymiotowałam).Idę się przespać może mi przejdzie trochę....
Ja ostatnio zauważyłam,że z byle powodu płacze.Zaraz mam łzy w oczach i w ryk a wcześniej tak nie miałam.
 
Nie wiem czy to magia 3 trymestru czy jak ale wymiotuje jak kot...I nie wiem od czego a mdli mnie jak na początku ciąży.Pojechałam do kosmetyczki i ledwo co wróciłam do domu (dobrze,że u niej nie wymiotowałam).Idę się przespać może mi przejdzie trochę....
Ja ostatnio zauważyłam,że z byle powodu płacze.Zaraz mam łzy w oczach i w ryk a wcześniej tak nie miałam.

Moj maz tez wymiotuje dziś. Jakaś jelitowka w powietrzu wiec uwazaj.. z tego co wiem to możemy w ciazy smecte i elektrolity ale sprawdz jeszcze i jak coś to lekarz :( trzymaj sie tam!
 
reklama
A ja po wizycie u mamuśki muszę wrócić na dobre tory. Dzisiaj krem z cukinii (trochę jednak przesadzilam z ostrościa, za dużo suszonej peperoni ;-) )
1504182372-aaaaaa.jpeg
 
Do góry