reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Powodzenia na wizytach dziewczyny! :) Ja pp wczorajszej wizycie mam diete bo cukier podwyzszony, klasyfikuje się na cukrzyka ciazowego bo mój wynik naczczo jest za wysoki o 4... Aj, dupa. Trudno, 2,5 miesiaca sie przemecze ;) Lekarz skierowal mnie na karowa w związku z tym i mam dostac glukometr i 3x dziennie sie mierzyc. Sam Franio rośnie zdrowo i oby tak dalej. Rozmawialam o terminie porodu i prawdopodobnie bedzie to 13-15 listopada. Fajnie wiedzieć:) Milego dnia kochane moje. Paaa
 
Dzień dobry moje drogie ;)
Trzymam kciuki za Wasze wizyty i żeby wszystko było dobrze. Dajcie znać po wizytach :)

U mnie kolejna noc całkowicie przespać co bardzo mnie cieszy ☺

Mój mąż wczoraj zaproponował że jak tylko przyjedzie na weekend to weźmiemy teściowa kupić mebelki dla malutkiej :-) :). Obie babcie podzieliły się same co która kupi ☺ wózek już zamowiony teraz czas na mebelki bo powoli brakuje mi miejsca na wyprawkę :)
 
Dzień dobry moje drogie ;)
Trzymam kciuki za Wasze wizyty i żeby wszystko było dobrze. Dajcie znać po wizytach :)

U mnie kolejna noc całkowicie przespać co bardzo mnie cieszy ☺

Mój mąż wczoraj zaproponował że jak tylko przyjedzie na weekend to weźmiemy teściowa kupić mebelki dla malutkiej :-) :). Obie babcie podzieliły się same co która kupi ☺ wózek już zamowiony teraz czas na mebelki bo powoli brakuje mi miejsca na wyprawkę :)
Cudownie, to duże odciążenie. My wczoraj byliśmy po mebelki i czas oczekiwania do 7 tygodni, a ja myślałam, że w weekend zacznę już prać, prasować rzeczy dziecka. Coraz bardziej czuje presję czasu.
 
Czesc Dziewczyny! Dzieki za dobre slowa. Jutro na 9 wizyta wiec wszystkiego sie dowiem. A teraz trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace!
Wyspalam sie. Trzeba podniesc dupke i zrobic jakies sniadanie.
 
Dzień Dobry Dziewczyny, powodzenia na wizytach

@Ankuś niestety tak jest z tymi meblami że trzeba czekać, ja chyba dlatego lubię tak ikea bo kupuje i mam


Carla szkoda że cukrzyca i tak już masz dolegliwości wiele. Trzymaj się, dzielna babeczka z Ciebie więc będzie dobrze

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry