reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja po wizycie :-( :( Mam insulinę 2 razy dziennie :(:(:( Jedna do brzucha druga do uda. Za tydzień wizyta zobaczymy jak wyniki i czy zwiększą mi dawke czy nie

Dasz rade kochana, wszystko będzie dobrze ;)

Nie wiem czy to magia 3 trymestru czy jak ale wymiotuje jak kot...I nie wiem od czego a mdli mnie jak na początku ciąży.Pojechałam do kosmetyczki i ledwo co wróciłam do domu (dobrze,że u niej nie wymiotowałam).Idę się przespać może mi przejdzie trochę....
Ja ostatnio zauważyłam,że z byle powodu płacze.Zaraz mam łzy w oczach i w ryk a wcześniej tak nie miałam.
Wspolczuje :( pij dużo bo to bardzo ważne !
 
Ja krzywą cukrowa będę miała dopiero pod koniec września a tyle już się naczytalam ze mam wrażenie i że będę miała cukrzycę. no głową mi wariuje :(
 
A ja wróciłam właśnie z zakupów i zamiast młodemu kupić do szkoły to malej nakupowałam i starszemu kupiłam nowy plecak do szkoły.
Ale wam powiem że mi się udało weszłam do 5-10-15 i kupiłam dla małej kombinezon i jeszcze dostałam -20% uff powiem wam że strasznie mi się spodobał wieczorem się pochwalę jak wrócę do domu bo jeszcze ze starszym synem idę do papierniczego bo młodszego sprzedałam babci :D
 
reklama
@pieszczoszka1988 Będzie dobrze.Pamiętaj,że wszystko dla dobra dziecka.;*
@Endywia Dobrze,ze jutro mam wizytę u swojego lekarza więc jak coś to z nim to skonsultuje.Chciałam obiad zrobić ale jak otwieram lodówkę to mnie mdli jak cholera.Mam nadzieje,że to tylko coś jednodniowego.
@Zinc Jak ja już zacznę płakać to nie mogę się uspokoić w żaden sposób i ryczę jak bóbr.Mam nadzieje,że mi minie to.
@padiq Raczej nie.Tak mnie na wszelkie zapachy mdli,że boje się otwierać lodówkę. Oby przeszło.
 
Do góry