reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny :) ja na całe szczęście nie mam ogromnych problemów ze spaniem. Jak budzę się na łazienkę (dwa lub raz) to potem tak z 20min się kręcę i zasypiam. Oby tak zostało.
Dziś mam sprawy do załatwienia - najpierw podpisanie nowej umowy z dostawca internetu, potem wizyta u lekarza, a na sam koniec relaks u kosmetyczki. Chce się jeszcze umówić do fryzjera na farbowanie, bo odrost na pół metra, a impreza tuż, tuż. Żadnej nowej sukienki nie udało mi się jeszcze kupic, więc może wyciągnę Męża do Torunia w weekend :)
@M@gda udanej wizyty :*
 
reklama
Nie mam zadnych lekow. I nigdy z tarczyca nie mialam problemow. Lekarza ma taka praktyke, ze zawsze z morfologia karze to robic. Ale to grozne dla dziecka?
Naprawdę spokojnie, nie spinaj się :* Ja walczyłam przez pół roku z dużo wyższym wynikiem ;) Syn jest zdrów jak rybka :) Poprostu odwiedź w miarę szybko endo i tyle. W ciąży bardzo wiele kobiet walczy z tarczycą. Jesteśmy wtedy mocniej obciążone i nie wyrabia. W końcu musi produkować hormonu za dwoje ;)
Będzie wszystko w porządku, zobaczysz :)
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-08-31 M@gda Wizyta kontrolna
2017-08-31 maggie91 wizyta kontrolna

2017-09-01 Angella210 wizyta kontrolna i usg
2017-09-04 Marti92 Wizyta kontrolna
2017-09-05 Maglik Wizyta kontrolna
2017-09-05 Oska Wizyta kontrolna
2017-09-05 izabela90 wizyta kontrolna i usg
2017-09-06 M@gda Wizyta kontrolna
2017-09-06 Mikado93 wizyta kontrolna
2017-09-08 Lake882 wizyta kontrolna
2017-09-11 daruuunia3 wizyta kontrolna
2017-09-13 Małgoś86 wizyta kontrolna i usg
2017-09-13 Rossiczka wizyta kontrolna
2017-09-14 mrsMalec wizyta kontrolna i usg
2017-09-14 allime wizyta kontrolna i usg
2017-09-20 chucherko wizyta kontrolna
2017-09-21 Marti92 Wizyta,USG
2017-09-25 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-09-28 Marti92 Wizyta u położnej
2017-09-28 misianka wizyta kontrolna
2017-10-09 Eraja USG III trymestru 31+0

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać znjadziesz instrukcję :)
 
Też mam dziś wizytę i ciekawa jestem co z moją szyjką bo te bóle od dołu martwią mnie. Często mam problem ,zeby wstać bo mnie ciągnie. Powodzenia dla reszty.
 
Udanych wizyt. Czekam na dobre wieści.

Zielona 26 ! Nie przejmuj się na zapas. Twój lekarz napewno rozwieje wszelkie wątpliwości. Najwyżej dostaniesz leki I częstsze kontrole.
Ja mam guzka na tarczycy i w perspektywie operację. Póki co tsh w normie ,zobaczymy co się okaże we wtorek.
 
@M@gda trzymam kciuki za szyjkę i za całą resztę [emoji8] @ maggie91 powodzenia @bea25ta za Twoją szyjkę w takim razie też trzymam kciuki [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry, @M@gda @maggie91 @bea25ta powodzenia na wizytach, trzymam kciuki
emoji8.png

A ja dzisiaj spałam bardzo dobrze, w sumie to jeszcze leżę, ale chyba pora już wstać i coś zjeść. Na dzisiaj planów brak więc odpoczywam
emoji4.png
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny !
Magda,Beata kciuki zacisniete za wasze szyjki :) będzie dobrze !
Maggie powodzenia :*
Ja dzisiaj będę miała wynik z wykazu, też stres czy czegoś nie pokaże.
Później postaram sie Was nadrobić ☺ póki co jeszcze śpimy.
 
Do góry