reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziękuję
emoji7.png
Nie ma za co ja bym się tam tą waga nie sugerowała najważniejsza będzie pod koniec bo nie zawsze im udaje się trafnie podać wagę
 
reklama
Dziewczyny, odszukałam sobie mojego posta z 18.08 gdzie lekarce wyszło że Pola waży ponad 600 gram, a dzisiaj lekarzowi też wyszło ponad 600 i trochę się zeschizowałam i nie wiem co mam myśleć o tym :-( bo że co, ona nie urosła nic przez 12 dni? Na prenatalnych miała 421g 8.08...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się, podczas ostatniej wizyty lekarz wspominał o tym, ze te różnice wagowe mogą wynikać właśnie z pomiarów robionych na różnych sprzętach.
 
Ja tylko na początku badalam tsh. Teraz też trzeba?
Ja juz 9 kg do przodu i dobrze mi z tym. Oby kilka mi zostało po ciąży [emoji4]
 
Ciekawe co teraz i z czym to sie wiąże. Ech
Zielona najlepiej to idź do endo. Dla III trymestru łapiesz się w ostatniej chwili z takim wynikiem. Jak wiemy III jest tuż tuż. Wazystko będzie zależało od lekarza. Rozumiem że do tej pory jesteś bez leków? Możliwe że dostaniesz jakąś maleńką dawkę. Ba, może nawet nic nie dostaniesz i tylko kontrola za miesiąc czy dwa ;) Moja endo pewnie by powiedziała że takie przekroczenie to nie przekroczenie, a prowadzi praktycznie same ciężarne ^^
 
Nie mam zadnych lekow. I nigdy z tarczyca nie mialam problemow. Lekarza ma taka praktyke, ze zawsze z morfologia karze to robic. Ale to grozne dla dziecka?
 
Nie mam zadnych lekow. I nigdy z tarczyca nie mialam problemow. Lekarza ma taka praktyke, ze zawsze z morfologia karze to robic. Ale to grozne dla dziecka?
Taki wynik nie jest bardzo zły. Norma dla kobiet w ciąży to o ile dobrze pamiętam to 2.0 jak nie bierzesz leków to może dostaniesz jakąś słabszą dawkę. Podniesiony wynik tsh jest grozniejsze w pierwszych miesiącach także nie stresuj się nie potrzebnie ;-)
Majka współczuję... faktycznie nie potrzebnie Cię męczyła... Trzymam kciuki żeby szybko udało się zdać!
 
reklama
Witajcie ja również nie spalam od 2 :(usnęłam coś koło 4 a teraz już szykuje się z mężem do ortopedy. Co jest z tym spaniem dziewczyny.? Nie śpię w dzień nie robię drzemek a i tak w nocy oczy jak ping pingi. Przed ciąża zamykalam oczy wieczorem i rano z trudem budził mnie budzik do pracy..szok. Powodzenia dzisiaj:biggrin2::biggrin2:
 
Do góry