reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Czesc Dziewczyny! No to dzis pospapalam. Co prawda z przerwa od 3 do 5 ale wyspana jestem. Powodzenia na wizytach i kciuki za wyniki krzywej.
Ja w piatek mam wizyte i w orzyszlym tygodniu czeka mnie laboratorium, łącznie z glukoza. W przysym tygodniu ustalimy tez usg III trynestru tak zeby polaczyc je z wizyta. Mam wrazenie, ze ostatnimi czasy ciaza mija szybko.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim [emoji3]
Dziewczyny czy znacie się na interpretacji wyników krzywej cukrowej? Ja mam takie: na czczo 83, po 1h po wypiciu 75g glukozy 197, po 2h 128. Przeczytałam w necie że ten drugi wynik powinien być niższy ale pozostałe są dobre... Jak to oceniacie? [emoji53]
ja miałam na czczo 97, po 1h- 184, a po 2h już tylko 64 i ze względu na wynik po 1h mam od rodzinnej zaleconą dietę (dostałam 3 kartki co mogę jeść, z czym uważać, a co mam zakazane) i ruch w miarę możliwości (np spacery tyle ile sił akurat mam) oraz skierowanie do diabetologa- idę w przyszłym tygodniu.
 
Cukier mam super na czczo 79 po 2 godzinach 114 , za to morfologia szkoda gadać :'( będę sprawdzać, czy mam hematologa w pakiecie z PZU.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Ja dziś leniuszkuję tak gdzieś do 14-15. Potem posprzątam kuchnię, bo się z Mężem zamieniliśmy na obowiązki ;)
Tak nam się dobrze spało. Walnęłam się cała na Ł. Temu było dobrze, bo ja przytulona. A mi cudnie bo robił mi za ciążową poduchę :D
Ale wstać trzebabyło. Leki wziąć, pierwsze śniadanie zjeść. No i jestem po drugim śnie. Idę zszamać jakąś kromkę :)

Co do przyjaźni to ja od zawsze miałam przyjaciół. W tym mojego Męża. To od przyjaźni się zaczęło (no dobra, będę szczera od seksu się zaczęło, potem była przyjaźń xD), a miłość przyszła chwilę później. No i tak jest do teraz :) Mąż przyjaciel, fajna sprawa. Dodatkowo w ostatnim czasie pojawiły się dwie przyjaciółki. Są dla mnie nieocenione i właśnie bezinteresowne. Kocham je :) Ale ile fałszywych i próżnych bab przeszłam... Tak samo jak @Rossiczka też mi mojego faceta (na szczęście byłego) ciągła do łóźka i obmacywała o_O Brrr...

@doublemummy, @reniuszek obijajcie się ile wlezie :* W grudniu znów będą pełne ręce roboty ;)

Mi się teraz ciąża zaczęła dłużyć. Jakoś tak od 20-21 tygodnia. Czuję się jakbym już rok z brzuchem chodziła ^^ Mimo to kocham ten mój ruszający się brzuś. Dziś jest mniej aktywny. Ale się rusza, to najważniejsze :) Dodatkowo przez to niskie ułożenie odezwał mi się stary uraz kości ogonowej. Upierdliwy ból. Mimo to co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Miłego dnia Dziewczyny :)
 
Cześć wszystkim, ja dziś planuje upiec ciasto reniuszek z borowkami. Miłego dnia dla wszystkich [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Sorki ze wczoraj się nie odezwałam ale padłam już sił nie miałam
Na wizycie ok potwierdziło się że pępowina jest dwu narządowa i lekarz się trochę ty zmartwił ale kazał nie powtarzać w III trymeście badan prenatalnych sam będzie kontrolował nawet miałam wczoraj podgląd w 3D zaskoczona byłam ale zdjęcia kiepskie i na + 2 kg już w tej ciąży przybrałam 10kg
Na jutro jestem umówiona na oglądanie wózka dla małej
Od wtorku zostaję się sama na 2 tyg bo mąż wyjeżdża w delegacje
Mykam ogarniać mieszkanie i z chłopakami ide na końcowe zakupy do szkoły
Ankuś cos wiem na temat takich koleżanek
@doublemummy, @reniuszek odpoczywajcie ile się da
 
Cześć dziewczyny,
Udanych wizyt i badań życzę.

Mam do Was pytanie. od kilku dni w nocy budzi mnie ból stawu biodrowego. jak leżę na prawym boku to prawego a na lewym to lewego. czy uważacie że poduszka ciążowa może rozwiązać ten ból ?
 
reklama
IMG_20170825_114943.jpg
wózek zaakceprowany [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170825_114943.jpg
    IMG_20170825_114943.jpg
    86,4 KB · Wyświetleń: 470
Do góry