reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A może wiesz, na jakiej stronie mogę oglądać jakieś rzeczy nawet używane żeby wysłać siostrę po zakup i żeby wysłała mi później ? :D ona jest w Londynie akurat ale nie problem jej gdzieś podjechac :)

p19uflw1nv024jhl.png
Sprawdź różne grupy na fb. Ja tak robię znajduje, pisze do osoby która sprzedaje a siostra mojego A. jeździ i odbiera.
Jest kilka ciekawych angielskich grup z rzeczami dla dzieci które sprzedają osoby w Londynie.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Oj pączki wczoraj zjadłam 2 z lukrem jak wracałam z badań bo tak głodna byłam a że cukiernie miałam po drodze to wstąpiłam jak bym mogła to bym codziennie je wsuwała
 
Leniuszek pokonany :-) pralka i suszarka chodzą. Wszystkie zaległości w prasowaniu pięknie w szafie poukladane. Dodatkowo zrobiłam sobie porządek w ubraniach, na dolnej półce to w co nie wchodzę, a na górnej ciążowe, przyznam że trochę tego mam, ale T. O tym nie powiem ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czekam na sprzątanie szafy żeby zrobił to teraz maz za mnie. Ja będę dyrygentem. Wezme sobie kij od mopa i będę pokazywać :D naucze po swojemu go składać bo szlag mnie trafi jak sam to zrobi :D

p19uflw1nv024jhl.png
Mój to wraca z roboty , buty pięknie na prawidła i do szafy, a garnitur wpi... na łóżko i krzyczy "Niusia złożysz"... A ja składam bo jak on powiesi spodnie na wieszaku to do pralni trzeba zawieźć
 
reklama
Mnie też czeka porządki w szafie bo musze zrobić miejsce w niej dla małej i trochę szafę przerobić tzn kosze na pierdoły wywalić a zrobić tam półki
 
Do góry