reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
A może wiesz, na jakiej stronie mogę oglądać jakieś rzeczy nawet używane żeby wysłać siostrę po zakup i żeby wysłała mi później ? :D ona jest w Londynie akurat ale nie problem jej gdzieś podjechac :)

p19uflw1nv024jhl.png
Stron dla dzieci nie znam, oprócz ebay oczywiscie. Kosze są z Amazona. Zobacz tez stronę Argos. Ubranka itp mąż kupował w ASDA, B&M, Home Bargain. Tanie i fajne sklepy. ASDA to takie jakby Tesco z dodatkowym piętrem z ubraniami i kosmetykami. A i Primark oczywiscie.
Jesli Twoja siostra jeszcze nie zna tej strony to jest

Link do: everything5pounds | Homepage

Z tym, że tam kupowałam tylko ciuchy dla siebie i męża. Fajne tanie rzeczy.
Jak cos jeszcze wpadnie mi do głowy to napiszę [emoji4]
 
Hej dziewczyny :)) powodzenia na wizytach badaniach :*
Doublemummy lez i nie kombinuj :D
Mi reż wczoraj brzuszek D okuczal. Teraz leżę.

W mojej książce z koktajlami dla dzieci i mam sa jakieś np na niedobory żelaza i innych pierwiastków w ciazy...na zaparcia itd.

Mogę polecić na zaparcia .
2 łyżki zmielonego siemienia lnianego szklanka gorącej wody 3 śliwki 1 brzoskwinia .len rozpuścić w wodzie i zblendowac z resztą :) pycha i rusza
 
Dzień dobry wszystkim [emoji3]
Dziewczyny czy znacie się na interpretacji wyników krzywej cukrowej? Ja mam takie: na czczo 83, po 1h po wypiciu 75g glukozy 197, po 2h 128. Przeczytałam w necie że ten drugi wynik powinien być niższy ale pozostałe są dobre... Jak to oceniacie? [emoji53]
 
Hej ja dzis spałam z meżuniem pod mowa kołdra i tak mi było niewygodnie bo jakas taka puchata sztywna nie moja wiec jak tylko poszedl do pracy to ja chyt stara i zasnelam jak dziecko spalam do 9:20 a tamta sie musi ulezec..
Powodzenia na wizytach i glukozach
Przyjaciolka urodzila wczoraj strasznie sie meczyla ale ma juz synusia przy sobie ale aie ucieszylam i tak sobie pomyslalam ze ja juz grudzien chce chce mojego synka..
 
Dzień dobry wszystkim [emoji3]
Dziewczyny czy znacie się na interpretacji wyników krzywej cukrowej? Ja mam takie: na czczo 83, po 1h po wypiciu 75g glukozy 197, po 2h 128. Przeczytałam w necie że ten drugi wynik powinien być niższy ale pozostałe są dobre... Jak to oceniacie? [emoji53]
skonsultujesz wynim i pewnie lekarz da Ci zalecenia . Bedzie dobrze :*
 
reklama
Dzień dobry wszystkim [emoji3]
Dziewczyny czy znacie się na interpretacji wyników krzywej cukrowej? Ja mam takie: na czczo 83, po 1h po wypiciu 75g glukozy 197, po 2h 128. Przeczytałam w necie że ten drugi wynik powinien być niższy ale pozostałe są dobre... Jak to oceniacie? [emoji53]
Dobrze wyczytałaś. Drugi wynik powyżej normy. Pewnie dieta, ale tragedii nie ma :)
 
Do góry