reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@chucherko super wieści, gratki

@JaneHeart gdzie lecicie?

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Do Bułgarii :) W zeszłym roku też byliśmy i bardzo nam się podobało. W tym roku już w styczniu rezerwowaliśmy, żeby fajny hotel zaklepać, bo to tam kluczowe :) Tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam, że nie poszaleję na tym all inclusive [emoji28][emoji484] ale za to we wrześniu będę biła rekordy w "kto ma ile na plusie" jak będę miała non stop jedzenie pod nosem z moim aktualnym apetytem [emoji200]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Kochana ciężko Ci się przestawić z dnia na dzień, ale może poszukaj jakis konkretnych przepisów i spróbuj je dopasować do siebie. Może są jakieś "słodkości" które możesz zjeść a nie wywalą Ci cukru?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
patrzyłam na te przepisy ale kurcze tu ogarniam jedzenie dla S i Laury tu jeszcze coś robić osobno dla siebie przerasta mnie to wszystko
 
Pieszczoszka, a gorzka czekolada Ci nie pomaga zastopować chętkę na słodkie? Mój teść je takie powyżej 80% kakao i z cukrem ma się dobrze. Może to by Cię jakoś ratowało? Kurcze, nie wiem jak Ci doradzić. Sama też bym pewnie popełniała takie grzeszki... :(

Ależ te Wasze dzieciątka wysoko siedzą. Mój to ciągle pod pępkiem. Im niżej tym lepiej ^^ Chwilę temu znów wcisnął mi się w prawe biodro. O wyprostowaniu się mogłam zapomnieć na ponad 30 min :D Łobuziaczek mój :)
nie lubie gorzkiej czekolady :( muszę zacząć w końcu odmawiać sobie najdrobniejszej pokusy wiem ,że szkodze sobie i dziecku a mimo to mam jakieś napady ,że coś skubne :(
 
Ehh kochana ja zawsze sobie myśle właśnie jak to jest. Wcześniej nie wiedziałaś i żyłas!! To teraz jak sobie raz na jakoś czas pozwolisz to wydaje mi się że nic się nie stanie ;(, chociaż nie wiem nie znam się i nie chce ci źle doradzić. ja też bym nie dała rady. Nie wiedziała bym co jeść i jak żyć. Mam nadzieję że jutro wyniki wyjadą ok.

Tule ;*
no jedynie taki minus ,że mam tydz sprawdzający i każdy wynik notuje :/ jak zobaczy to moja diabetolog to nie wiem czy insuliny nie każe mi brać :/ sama nie wiem na ile złe są te przekroczenia normy .
 
@pieszczoszka1988 współczuję, mi też by było trudno. A jeszcze te pomiary i stres, nie pomagają.
Może jakieś ciastka, albo czekolada dla diabetyków. Nie wiem co Co doradzić

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
dokładnie .. powiem Ci ,że świruje już przy tych pomiarach ... jestem też dużo bardziej nerwowa mój S już powiedział ,że nie idzie ze mną normalnie porozmawiać bo zaraz się rozdzieram :(
 
Do Bułgarii :) W zeszłym roku też byliśmy i bardzo nam się podobało. W tym roku już w styczniu rezerwowaliśmy, żeby fajny hotel zaklepać, bo to tam kluczowe :) Tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam, że nie poszaleję na tym all inclusive [emoji28][emoji484] ale za to we wrześniu będę biła rekordy w "kto ma ile na plusie" jak będę miała non stop jedzenie pod nosem z moim aktualnym apetytem [emoji200]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Ooo to udanego wypoczynku i obzarstwa :D :*
 
jestem okropna :((( nie umiem sobie odmawiać :((( tak mi ciężko z tą cukrzycą :(( wczoraj na wieczór się tak najadłam ,że wywaliło mi ponad 160... Dziś się w dzień pilnowałam a teraz na wieczór nie wiem co mnie napadło i zjadłam budyń czekoladowy :( mam takie wyrzuty sumienia :( sama sobie szkodze i pewnie skończy się na insulinie
Kochana, nie obraz się proszę, ale jesteśmy w indentycznej sytuacji i rozumiem, że może się zdarzyć odstępstwo od normy i grzeszek, ale sama dobrze wiesz że jak się nie będziesz pilnować to skończy się na insulinie i musisz nauczyć się samokontroli. Mnie też skręca czasem an coś słodkiego to jem owoce z jogurtem np. Jesteśmy dorosłe, mamy silną wolę..
Damy radę!!!
 
dokładnie .. powiem Ci ,że świruje już przy tych pomiarach ... jestem też dużo bardziej nerwowa mój S już powiedział ,że nie idzie ze mną normalnie porozmawiać bo zaraz się rozdzieram :(
Biedna jesteś :-(
A nie możesz gotować dla Was wszystkich zgodnie z tymi zaleceniami? Wszystkim na zdrowie wyjdzie, a Tobie będzie łatwiej.
Ja bym tak zrobiła, tak samo jak wszystkie grzeszki bym z szafek usunęła by mnie nie kusilo ;-)
 
reklama
Do Bułgarii :) W zeszłym roku też byliśmy i bardzo nam się podobało. W tym roku już w styczniu rezerwowaliśmy, żeby fajny hotel zaklepać, bo to tam kluczowe :) Tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam, że nie poszaleję na tym all inclusive [emoji28][emoji484] ale za to we wrześniu będę biła rekordy w "kto ma ile na plusie" jak będę miała non stop jedzenie pod nosem z moim aktualnym apetytem [emoji200]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Moja mama co roku musi Bułgarię odwiedzić. Ja jeszcze nie byłam, planuje przyszły rok z dzieciakami i siostra ;-)
Baw się dobrze :-) A wagą się nie przejmuj :-*
 
Do góry