reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja nie wiem skąd w ludziach taka znieczulica. Kiedyś po osiedlu chodziła pani i prosiła o jedzenie i pytała o ubrania na zimę i o buty, ale moje kopyto było za duże, to poprosiłam żeby wróciła za 2 dni pojechałam do ciucholandu kupiłam kozaki i jej dałam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kiedyś w pracy jak robiliśmy paczki od szefa dla ludzi potrzebujących na święta, strasznie się nacielam bo jestem po prostu naiwna. Skończyły nam się już paczki a przyszedł zaniedbany facet i mówił że ma dzieci na utrzymaniu bo żona zmarła itp. Walnął nawet z jakiej jest gminy. Ja się oczywiście rozczulilam bo sama bym nie oszukala i przez taki pryzmat patrze zazwyczaj też na świat. No i się pożałowałam chłopa i durna dałam mu 5 dyszek bo akurat tyle miałam w portfelu. Wyszedł szczęśliwy, ja też bo pomoglam ale coś mnie tknelo i zadzwoniłam do gminy zjako której niby pochodził. Pogadalam z babką z opieki spolecznej, skojarzyła gościa. Okazało się, że pijak, żonę i dzieci zostawił itp itd także od tamtej pory jestem ostrożna.
 
Ja będę szczepić. Moje starsze dzieciaki są szczepione. Uważam, że więcej szkody wyrządza się nie szczepiąc dzieci.

To tak jak moda na imprezy z ospą wietrzną. Dla niektórych skończyły się tragicznie.

Udanego urlopowania.
 
Ja szczepić będę, ale nie podjęłam decyzji jeszcze czy skojarzonymi czy tymi na NFZ, jakoś źle nie znosiła Nadia szczepień jedynie po MMR mieliśmy gorączkę po 40 stopni i wymioty. Mam nadzieję że i tym razem wszystko będzie dobrze [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedna jesteś :-(
A nie możesz gotować dla Was wszystkich zgodnie z tymi zaleceniami? Wszystkim na zdrowie wyjdzie, a Tobie będzie łatwiej.
Ja bym tak zrobiła, tak samo jak wszystkie grzeszki bym z szafek usunęła by mnie nie kusilo ;-)
dziś zrobiłam zdrowy obiad to nikt tego nie chciał jeść :( Prosiłam żeby starali się przy mnie nie jeść słodkiego ale mogę sobie gadać ... Właśnie S otwarł koło mnie wafle czekoladowe i mam ochote go zabić . Fuck muszę znaleźć w sobie siłe i jakoś wytrwać
 
dziś zrobiłam zdrowy obiad to nikt tego nie chciał jeść :( Prosiłam żeby starali się przy mnie nie jeść słodkiego ale mogę sobie gadać ... Właśnie S otwarł koło mnie wafle czekoladowe i mam ochote go zabić . Fuck muszę znaleźć w sobie siłe i jakoś wytrwać
Koniecznie, myśl że robisz to dla swoich szkrabów. A męża to bym pogoniła do kibla z tymi wafelkami.
 
I po spaniu. Powiem Wam, że wczoraj przeżyłam chwile grozy. Aplikowałam luteinę wieczorem. Później poszłam siku, a tam krew na papierze. Piekło mnie w środku jak cholera. Bałam sie teraz wstać do łazienki żeby mi tam nic nie chlusnęło, ale czysto. Chyba sie musiałam zadrapać. Ja zeświruję do końca tej ciąży!
 
reklama
dziś zrobiłam zdrowy obiad to nikt tego nie chciał jeść :( Prosiłam żeby starali się przy mnie nie jeść słodkiego ale mogę sobie gadać ... Właśnie S otwarł koło mnie wafle czekoladowe i mam ochote go zabić . Fuck muszę znaleźć w sobie siłe i jakoś wytrwać
O to jak ja byłam na diecie żołądkowej to mój otworzył przy mnie Delicje. Uruchomiłam swój wzrok nienawiści. Odwrócił się na pięcie i zaniósł je z powrotem do szafki. Nawet sobie jednego nie zjadł, hahahaha ^^ A mówiłam, chcesz - zjedz w kuchni. ;)
 
Do góry