reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja też już nie śpię. Coś użarło mi królika w niedzielę i ma teraz banię :/ Musi go to cholernie boleć, bo obudził mnie tupaniem. A lecznica dopiero od 9 :( Ech... No nic zaczekamy. Ale już chyba nie zasnę. Do tego brzuś znów rośnie. Boli po bokach jak cholera. Niezły dzień się zapowiada.
 
reklama
I ja sie do was dołączam nie spie od 5 ;) ale u nas to standard ;) powiem wam ze na 8 ide robic krzywa cukrowa a jestem juz tak cholernie glodna ze niewiem jak wytrzymam ;(

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobryyy. Ja wstalam chociaz chyba jeszcze spie hehe. Ide ppd prysznic bo za godzine wychodze z domu na ta glukoze. Plus wizyta wiec troche czasu po za domem spedze. Trzymajcie kciuki zeby bylo ok :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia ;) ja mam ide na glukoze o 8 ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rany jestem nieprzytomna o_O Wezmę leki i spróbuję zasnąć. Jeszcze Ł ma taką głupią manię sprawdzania na telefonie która godzina zanim wstanie. Zawsze Mu mówię budzik zadzwoni - wstaniesz. To nie On musi być panem czasu xD I co chwila łapa w górę żeby godzinę skontrolować a potem bach mi na plecy, żeby się przytulić. I tak co 15 min. Oj ćwiczy mi cierpliwość... [emoji14]
 
reklama
Mój zawsze wstaje do budzika a pozniej kilka razy ręką nad głowę i nastawia drzemke :D ale dzisiaj zamiast to robić to mi nie odpuścił bo taka miał chcice :D

p19uflw1nv024jhl.png
Ooo widzisz :D No to piękny poranek :D Ja to wczoraj miałam chcicę ale Syn mi nie dał. Kuło mnie tam w środku :( Myślę, że celował stopami w szyjkę. Stąd te lekkie skurcze. On teraz jest dziwacznie ułożony. Ręce w pachwinie, nogi przy szyjce o_O I za nic w świecie nie mogę wyczuć głowy ^^ A no i sutki mi spuchły -.- Muszę jednak codziennie używać kremu do biustu. Wtedy mam spokój.
 
Do góry