reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@reniuszek cudowna wiadomość, że szyjka się wydłużyła! Teraz będziesz spokojna.

Dziękuję dziewczyny za kciuki.. Babcia zmarła dzisiaj na naszych oczach. Akurat byliśmy u Niej z mężem. Okropny czas. Nie wiem jak my się pozbieramy. Mąż załamany, Babcia odeszła na jego rękach. Już zasnął po melisie i piwie, a ja pewnie mam noc z głowy.
Bardzo mi przykro. Najszczersze wyrazy współczucia.
 
reklama
Na ich stronie mozesz sama projektować ;D jaka gora, dol, materiał itd :D a i cena wyskakuje wtedy :D

p19uflw1nv024jhl.png
No wiem wiem tylko ja nie mam zupełnie pomysłu. Wiem tylko mniej więcej jaki fason. Napisałam do nich na fb i doradzily mi żebym wysłała im maila i one wyślą propozycję projektów. Więc czekam :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja zmiana planów obiadowych, teściową przyjechała i nam gotuje bo ma ostatni dzień urlopu :D

p19uflw1nv024jhl.png
Jak mnie kiedyś teściowa chciała uraczyć czarniną/czernią(?) to jakoś ostrożnie podchodzę do jej kuchni. Ale widujemy się raz na 1-2 lata to luz [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem w domu! Dziękuję za te wszystkie miłe słowa. Jutro muszę przyjechac po wypis i wyniki z posiewu. Generalnie czuję się ok, tylko pozostał mi ból żołądka po tej strasznej biegunce.
@Reniuszku bardzo się cieszę, że szyjka się tak poprawiła, to najważniejsze :*
@Ankuś najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny. Babcia na pewno będzie miała teraz na Was oko :*

Ja po wyjściu ze szpitala stwierdziłam, że od jutra pakuje torbę do szpitala :D mam od położonej kilka wytycznych to sobie będę leciała z tego :)

Niestety po biegunce boli mnie żołądek. Co się pije z ziół na taki ból? Rumianek?
Rumianek, koperek lub mięta.

Ja tez już powoli zaczynam kompletować torbę do szpitala. Myślicie, że 12 wkładów poporodowych wystarczy? Dodatkowo planuje kupić te duze podpaski jak na noc. U mnie jest problem, bo nie wiem gdzie bede rodzic i nie wiem co bedzie wymagane. Tam siebie jeszcze ogarnę, gorzej z rzeczami dla Maluchów.

Narobiłam dzis soku z malin i cala kuchnia sie klei. Musze to ogarnąć, a juz nie mam sił. Od rana na nogach. W nocy spać nie mogłam i teraz chodzę jak zombi.

Wczoraj spotkałam tego kuzyna, ktoremu żona zmarła i teraz po rozmowie z nim nie moge dojść do siebie. Został wrak czlowieka... Na pogrzebie nie byłam i chyba lepiej. Siostra mówiła, że na kazaniu ksiądz powiedział, że na weekend Pan Bóg i Anioł Stróż wzięli sobie wolne i nie dopilnowali Olusi. Chyba serce by mi pękło słysząc takie słowa. Jakie to życie jest niesprawiedliwe...
 
reklama
Do góry