reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@reniuszek cudowna wiadomość, że szyjka się wydłużyła! Teraz będziesz spokojna.

Dziękuję dziewczyny za kciuki.. Babcia zmarła dzisiaj na naszych oczach. Akurat byliśmy u Niej z mężem. Okropny czas. Nie wiem jak my się pozbieramy. Mąż załamany, Babcia odeszła na jego rękach. Już zasnął po melisie i piwie, a ja pewnie mam noc z głowy.
bardzo mi przykro :(
 
reklama
1502955627-aaaaaa.jpeg

Moja córcia ♡ waży już 0.5 kg ;) szyjka długa;) nie ma zagrożenia przedwczesnym porodem;)także wszystko super ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
super :)
 
Ankuś! Moje kondolencje. Przytulam mocno.

mrsMalec ! Super wieści.

Ja wczoraj wieczorem padłam. Zasnęłam koło 19 na kanapie w czasie oglądania filmu. Obudziłam się tylko po to żeby znowu iść spać.

Miłego dnia kobietki.

Co dzisiaj na obiadek? U mnie ziemniaczki , jajko sadzone I maślanka. A wczorajsze śledziki były przepyszne. Najlepsze jakie dotąd jadłam. Ma talent ten mój chłop, bo to jego dzieło.
U mnie córka prosiła o pulpeciki w sosie pieczarkowym z ziemniakami więc niech tak będzie [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach [emoji4]

U mnie dziś nie ma wody. Rura gdzieś pękła i nie wiadomo kiedy naprawia. Muszę zamówić jakis obiad. I do sklepu iść bo w lodówce tylko światło chyba jest [emoji23]

Wczoraj kupiliśmy nowe meble do salonu, leżą w paczkach jeszcze. Na początku września będzie malowanie i w końcu nowy salon [emoji7]

Zaczęłam szukać sukienki na wesele i płakać mi się chce. Nic nie mogę znaleźć. Na fb jest coś takiego jak place for dress. Oni szyja na zamówienie. Napisałam do nich co mi się podoba wysłałam kilka zdjęć i czekam na projekt i wycenę. Ale jak patrzę na sukienki które robią to jestem zakochana. Są śliczne.
Link do: Place for Dress



m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@blair sukienki obłędne! Ciekawe jak się cenią, obstawiam że nie mało. Daj znać jaka cena wyszła. ;-)
Też się tego obawiam. Chciała bym jeszcze u nich zamówić taka sama sukienkę dla córki więc mam nadzieję, że z cena nie bedzie tak tragicznie. Ale chcę się dobrze czuć na tym weselu i mój A. powiedział, że jak nie będę narzekać to każde pieniądze zapłaci za sukienkę [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
O rany. Byłam pewna że nie zasnę. Aż tu zjadłam jogurt i poszło. A teraz obudziłam się i czuję jak mnie pali od środka. Policzki to mam takie czerwone jakbym maraton przebiegła o_O Idę po te lody. Może jak schłodzę się od środka to mi przejdzie... Uff jak gorąco :/
 
Do góry