reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Polowanie w lidlu zakończone pełnym sukcesem,, chłopaki moje ze mną pojechały :-) bo T. żartował że w takim szale nie da mi swojego auta, bo ludzi będę przejezdzac, mój dowcipnis :-) szkoda, że w środę wraca do pracy :-( bo były to bardzo mile dwa tygodnie

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
To bardzo się cieszę, że czas z mężem udany :)
 
reklama
Właśnie oglądam 120×90 i nie wiem czy nie za mało?
A oglądasz poszewki czy z wypełnieniem ?
U mnie Tobiasz jak miał pół roku zaczął spać pod 140 i śpi nadal, bo jest to rozmiar dobry. Teraz dostanie duże łóżko to i nową pościel.
Więc dla Młodej na początek planuje rożek i taką pościel 140 właśnie , ewentualnie jeden komplet mniejszy 90 x 75 ( jak się nie mylę). U nas ta większa 140 po prostu na długo wystarczyła.
 
Rossiczko to świetnie ze spedziliscie miło czas.
Aniu wydaje mi się ze za małą. Dzidzia i tak z początku nie śpi pod kołderką. A na później większą będzie jak znalazł
 
A oglądasz poszewki czy z wypełnieniem ?
U mnie Tobiasz jak miał pół roku zaczął spać pod 140 i śpi nadal, bo jest to rozmiar dobry. Teraz dostanie duże łóżko to i nową pościel.
Więc dla Młodej na początek planuje rożek i taką pościel 140 właśnie , ewentualnie jeden komplet mniejszy 90 x 75 ( jak się nie mylę). U nas ta większa 140 po prostu na długo wystarczyła.
Oglądam poszewki. Czuję się jakaś nieogarnięta z wybieraniem tego wszystkiego, nie wiem co z czym, jakie rozmiary i kolory ;)
 
Mi też się udało zapolować w Lidlu. Kupiłam trzy bodziaki. Cała masę bluz spodni mam obiecane po bratankach. Muszę tylko przejrzeć co tam jest. Bardziej musimy zainwestować w wózek łozecxko materac. Fotelik do auta też nam pożycza
 
reklama
Do góry