reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No czyli nie tylko ja taka obolala jestem kręgosłup mnie tak nawala ostatnio że szok i kolano mi cos szwankuje mam problem z wstawanie i siadaniem nie wiem od czego to i co no to poradzić
 
reklama
Dzięki. Kurczę chyba niepotrzebnie wam tu smece swoim kiepskim nastrojem.
Doublemummy kielichowy super sprawa. Ja mam od babci jakiś nutri bullet. Fajnie miksuję i mieli .
Dużo Dużo niego korzystamy.
 
Dzięki. Kurczę chyba niepotrzebnie wam tu smece swoim kiepskim nastrojem.
Doublemummy kielichowy super sprawa. Ja mam od babci jakiś nutri bullet. Fajnie miksuję i mieli .
Dużo Dużo niego korzystamy.
Co Ty piszesz za głupoty :) nasze forum jest na wszystkie nastroje. Jesteśmy po to, żeby sie dzielić wszystkimi emocjami. Dobrymi i złymi.
 
Dzięki. Kurczę chyba niepotrzebnie wam tu smece swoim kiepskim nastrojem.
Doublemummy kielichowy super sprawa. Ja mam od babci jakiś nutri bullet. Fajnie miksuję i mieli .
Dużo Dużo niego korzystamy.
Jesteśmy tu po to żeby się wspierać [emoji4] trzeba być dobrej myśli, ja wierzę że leki pomogły i posiew wyjdzie doborze i musi być chociaż kawałek szyjki na który uda się założyć pessar lub szew. A Ty kochana musisz wierzyć w swoje dzieciątko, bo kto jak nie Ty?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@reniuszku uszy do góry Kochana :-* wszystko będzie dobrze. Tyle kciuków, pozytywnych emocji do Ciebie wysyłamy, że inaczej być nie może !

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteśmy tu po to żeby się wspierać [emoji4] trzeba być dobrej myśli, ja wierzę że leki pomogły i posiew wyjdzie doborze i musi być chociaż kawałek szyjki na który uda się założyć pessar lub szew. A Ty kochana musisz wierzyć w swoje dzieciątko, bo kto jak nie Ty?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
No tak dzięki :*
Z tego co się dowiedziałam to 5mm szyjki .
Z Maksiem miałam podobnie teraz ciężko mi bo Maks jest obok i ogólnie rokowania są takie ze leżenie do konca. To mnie chyba najbardziej łamie psychicznie.
 
Polowanie w lidlu zakończone pełnym sukcesem,, chłopaki moje ze mną pojechały :-) bo T. żartował że w takim szale nie da mi swojego auta, bo ludzi będę przejezdzac, mój dowcipnis :-) szkoda, że w środę wraca do pracy :-( bo były to bardzo mile dwa tygodnie

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry