reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej :) ja właśnie wracam do domu ze szkoły. Wakacje się skończyły i dziś poszłam pierwszy dzień,może jakoś do listopada jeszcze się poucze :D u nas ciepło i słonecznie,miłego dnia i dobrego samopoczucia :)
 
reklama
reniuszku!
Będzie dobrze zobaczysz. :yes:
zud3s65ge4kz0en6.png
 
@daruuunia będzie dobrze! :)
@reniuszek kochana już po jutrze wizyta, trzymam cholernie mocno kciuki za dobre wieści!!! Z lezeniem..nie zazdroszczę..można i psychicznie i fizycznie podupasc ale jak nie ma wyjścia, wiadomo zaciskamy zębg i jakoś iść musi. Oby do przodu!
 
@reniuszek wytrwasz :)

Zobaczcie moje uda po 6 zastrzykach bo lekarz kazał już w takiej ciazy nie męczyć brzucha bo i skórę trudniej chwycić i wgl wiec teraz męczę się na nogach. Jak teraz to już wygląda tak tragicznie to co będzie za 3,5 miesiąca się ja ciekawsko zapytuję:errr:
IMG_20170814_185307.png
 

Załączniki

  • IMG_20170814_185307.png
    IMG_20170814_185307.png
    115,6 KB · Wyświetleń: 379
@reniuszek wytrwasz :)

Zobaczcie moje uda po 6 zastrzykach bo lekarz kazał już w takiej ciazy nie męczyć brzucha bo i skórę trudniej chwycić i wgl wiec teraz męczę się na nogach. Jak teraz to już wygląda tak tragicznie to co będzie za 3,5 miesiąca się ja ciekawsko zapytuję:errr:Zobacz załącznik 818682
W uda boli bardziej niż w brzuch? Ja brałam tylko w brzuch. A zastrzyki trzymasz w lodówce? Zawsze po wstrzyknięciu uciskaj trochę to miejsce i uważaj żeby przed podaniem leku na igle nie było go ani kropelka.
 
reklama
Bardziej boli w uda zdecydowanie no i po kazdym zastrzyku robi mi się siniak. W brzuch też mi się robiły ale nie zawsze:( Zastrzyki trzymam w temperaturze poniżej 25 stopni, tj piszą w ulotce, ale nie w lodówce. Robiąc ściskam i stopniowo, wraz z wciskaniem zastrzyku popuszczam az skończę. No i właśnie uciskam po zrobieniu. Kropelki wycieram, tak tak bo szczypie bardziej jeszcze jak są na strzykawce przy robieniu zastrzyku. Trudno, mogę być posiniaczona, oby Franio urodził się cały, zdrowy i żywy. Wygladam trochę jak ofiara przemocy domowej;)
 
Do góry