reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny. U mnie padało cała noc więc dzisiaj jest fajne powietrze i w końcu mogę normalnie oddychać. Ja mam badanie cukru na następnej wizycie czyli to będzie jakoś 25 tydzień. Nie wiem dokładnie jak to będzie wyglądać, czy tak samo jak w Polsce bo byłam tak zestresowana polowkowym usg, że nie dopytalam. Mam na 8.30 wizytę i nie mogę zjeść nic słodkiego - tyle się dowiedzialam. Szkoda, że nie mam w okolicy żadnego polskiego lekarza zawsze byłoby mi łatwiej no ale jest jak jest.
Moja mama wczoraj znalazła kartony z ubrankami po synku i jeszcze w tym mc mają nas odwiedzić więc jak przywiezie to sobie przebiore wszystjo i będę wiedziała dopiero co mam jeszcze dokupic. Mam mnóstwo body i pajacykow w neutralnych kolorkach więc myślę że będzie ok.
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie padało cała noc więc dzisiaj jest fajne powietrze i w końcu mogę normalnie oddychać. Ja mam badanie cukru na następnej wizycie czyli to będzie jakoś 25 tydzień. Nie wiem dokładnie jak to będzie wyglądać, czy tak samo jak w Polsce bo byłam tak zestresowana polowkowym usg, że nie dopytalam. Mam na 8.30 wizytę i nie mogę zjeść nic słodkiego - tyle się dowiedzialam. Szkoda, że nie mam w okolicy żadnego polskiego lekarza zawsze byłoby mi łatwiej no ale jest jak jest.
Moja mama wczoraj znalazła kartony z ubrankami po synku i jeszcze w tym mc mają nas odwiedzić więc jak przywiezie to sobie przebiore wszystjo i będę wiedziała dopiero co mam jeszcze dokupic. Mam mnóstwo body i pajacykow w neutralnych kolorkach więc myślę że będzie ok.
Ja tez nie mieszkam w polsce. Lekarz tylko powiedzial zeby nie jesc nic słodkiego z rana i ze dostane slodki soczek do wypocia i ze moge sobie przyniesc cytryne zeby mi lepiej weszlo :) pozniej godzina w poczekalni :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie mieszkam w polsce. Lekarz tylko powiedzial zeby nie jesc nic słodkiego z rana i ze dostane slodki soczek do wypocia i ze moge sobie przyniesc cytryne zeby mi lepiej weszlo :) pozniej godzina w poczekalni :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętam i jak sprawdzałam na mapie to mieszkamy ok 300 km od siebie w sumie nie tak daleko :D ok dzięki więc 4 września zabieram cytrynę
 
1501834703-aaaaaa.jpeg

1501834719-aaaaaa.jpeg

1501834733-aaaaaa.jpeg

1501834747-aaaaaa.jpeg

1501834758-aaaaaa.jpeg

1501834772-aaaaaa.jpeg


No to hurtem dodałam :) przyszły pół godziny temu jeszcze zakupy ze smyka..ale to takie pół na pół rozczarowanie. Te muslinowe pieluszki/kocyki nie wiem jak to nazwać bo mają 120cm są super! Mięciutkie i miłe. Zamówiłam jeszcze dwa reczniki kapielowe z kapturem ale chyba przesadzilam z rozmiarem bo kapturek na moją głowę się mieści :\ takie mogą być? Bo jakościowo są spoko..tylko ten rozmiar. No i do zwrotu na bank są kocyki..Już po pierwszym dotknięcie to wiedziałam..
 
Hej. Ja tez na nogach. Zaprowadze franka do przedszkola i mam plan isc od razu na spacer puki chlodno. Dam wam znac czy plan wypalil bo planuje tak od poniedzialku :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O to ja zanim poszłam jednak się zdrzemnąć to wyszłam na zewnątrz na 15 min. Poszłam do apteki i po drożdżówkę. Tak było fajnie... A teraz znów lampa :/
 
Cześć kochane, ja już wymiękam z tą pogoda, mam sypialnie na poddaszu więc nawet w nocy jest tam 28 stopni [emoji53] budzę się kilka razy i potem nie mogę zasnąć. Właśnie oglądam przenośne klimatyzatory.

Digital cudności [emoji16]

Odpalam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji106][emoji106][emoji106]
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez nie mieszkam w polsce. Lekarz tylko powiedzial zeby nie jesc nic słodkiego z rana i ze dostane slodki soczek do wypocia i ze moge sobie przyniesc cytryne zeby mi lepiej weszlo :) pozniej godzina w poczekalni :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
hmm... A u mnie właśnie powiedziano w środę na wizycie że nie można cytryny bo mimo wszystko zaburza wynik, jedynie mogę sobie ogarnąć w aptece glukozę cytrynową, żeby łatwiej było to wypić. Możliwe że u mnie przewrażliwieni są no ale skoro tak mówią, to i jakoś ogarnę. Potem przez te 2h czekania (w sumie 3 kłucia o 7, 8 i 9) nawet chodzić mam zakazane aby nie spalić tego cukru.
 
@Ankuś u mnie przy Tobiaszu sprawdziła się skarbonka. cały czas stoi, co jakiś czas otwieramy i jedziemy po zabawki. Bo u nas znowu to była plaga bzdetnych zabaweczek....

Co do karuzeli, T. Ciocia to neurolog dziecięcy z centrum zdrowia dziecka i Ona zawsze mówi że karuzele to nie najlepszy pomysł, a jak już to najwcześniej po skończonych trzech miesiącach. Tobiasz też nie miał i pięknie w łóżku zasypial, Helka też nie będzie mieć.

Ogólnie jest taka moda, że dla dzieci wszystko gra, świeci śpiewa, rusza się etc u nas królują puzzle, duplo i drewniane zabawki, no i wszystkie artystyczne czyli kredki, farby. Mnie wszystkie te szczeniaczki uczniaczki i inne przerażają.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hmm... A u mnie właśnie powiedziano w środę na wizycie że nie można cytryny bo mimo wszystko zaburza wynik, jedynie mogę sobie ogarnąć w aptece glukozę cytrynową, żeby łatwiej było to wypić. Możliwe że u mnie przewrażliwieni są no ale skoro tak mówią, to i jakoś ogarnę. Potem przez te 2h czekania (w sumie 3 kłucia o 7, 8 i 9) nawet chodzić mam zakazane aby nie spalić tego cukru.
Kochana tu chyba jest inaczej bo lekarz mi pozwolil nawet zjesc lekkie sniadanie. Ale ja wole isc na czczo

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mikado moja lekarka też coś wspominała o tym że cytryna wplywa na produkcję kwasów żołądkowych i wchłanianie glukozy, ale pozwoliła mi użyć, bo podsumowala, że jak będzie cukrzyca to przy 75g nawet z cytryna wyjdzie. Mnie to czeka dopiero we wrześniu, może chociaż chłodniej będzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry