reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hejka,
Dzisiaj Franki nie dal matce pospac i wstal 6.30, ale to dobrze, bo szybciej pojdzie na poranna drzemke i bedziemy mogli isc na zakupy, dzis musze zjesc paczka, a wszystko przez reklame w tv.
Co do ruchow ja po ciazy z Franiem, az tak sie nie denerwuje, z nim tez roznoe bylo, pierwsze poczułam po 22tyg i wcale czesto sie nie wiercil, potrafilam cala nie spac i czekac, az kopnie. Za to moje dzieciaki uwielbiaja miec czkawke, Stasiek potrafi kilka razy dziennie czkac, Franki mial to samo, jeszcze po urodzeniu z 3 miesiace tak czkal:).
Poszukuje inspiracji na obiad, myslalam, ze cukinia zostanie, ale maz wszamal wszystko. Leczo jadlam tydzien temu, wiec odpada. Mam na cos ochote, ale nie wiem co to jest.
Ja jutro odwiedzam ciucholand, moze znajde cos jeszcze na wyjazd, po powrocie trzeba będzie szukac juz garderoby jesiennej, bo brzuch rosnie, a jakos szkoda mi wydac kase na siebie, szczegolnie, ze wszystko pojdzie do worow po porodzie, a tak sukienka, czy sweter za 7zl to mozna kupic i nawet sie nie poczuje ze wydalam kase:).
Dziewczyny powodzenia oczywiscie na wizytach:).
Ja wczoraj zrobiłam placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym i mąż też zjadł wszystkie więc dzisiaj na szybko robię zapiekanke makaronową z kiełbasą i tyle.
 
Miłego dnia kobietki.

Ja dzisiaj na 16 śmigam na usg połówkowe.
Trzymam kciuki za pozytywne wyniki wszystkich dzisiejszych badań.

Gratuluje udanych zakupów.

Potem śmigamy w okolice Wrocławia , w rodzinne strony mojego partnera po rzeczy dla bąbla. Wracamy w niedzielę lub poniedziałek.
 
Ostatnia edycja:
Miłego dnia kobietki.

Ja dzisiaj na 16 śmigam na usg połówkowe.
Trzymam kciuki za pozytywne wyniki wszystkich dzisiejszych badań.

Potem śmigamy w okolice Wrocławia , w rodzinne strony mojego partnera po rzeczy dla bąbla. Wracamy w niedzielę lub poniedziałek.
Kciuki zaciśnięte :)
Gdzie dokładnie jedziecie ?
 
Co do prezentów to ja już kilka razy się zirytowałam. Babcia kupuje ubranka nie adekwatne do pogody, chodzi mi o rozmiarówki. Typowo letnie, kupuje np 56, albo kombinezon na zimę z rozmiarówką letnią o_O prababcia za to kupiła śpiochy i nie odezwała metki 120 zł no przesada. Ile razy ja założę te śpiochy, 2? Za 120 zł to już wolałabym karuzele nad łóżeczko! I nikt nie zapyta co nam potrzeba, tylko tak na własną rękę kupują. A naprawdę lista jest długa.

A może by warto rodzince zasugerować czego potrzebujecie. Tak będziecie mieli mnóstwo niepotrzebnych rzeczy których nie użyjecie.
Te ciuszki o niewłaściwych rozmiarach warto byłoby wymienić.
 
Ostatnia edycja:
@basiulka9 @M@gda super wieści!!!

@misianka i jak tam jak się czujesz dziś?

CO TO JEST TA KRZYWA?? co to za badanie!?

@justyneczkaa1 @chucherko powodzenia na polowkowych czekamy na wieści!!! ;)

My wczoraj grila robiliśmy u siebie z bratem o jego żona, fajnie było, dzieciaki się pojawiły i wszyscy w basenie się chodziliśmy.
Zastanawiamy się gdzie jechać na mini wakacje "BEZ WODY" (że względu na Michała, a raczej jego rękę) Jakieś pomysły.

Dziś idę za papierkowa sprawę z 500+, złożyć nowe wnioski.. Tym razem na pierwsze już raczej nie dostanę mimo że już nie pracuje, bo przekraczają męża zarobki po podwyżce ale zobaczymy co tam powiedzą i jakie dokumentu będą kazali donieść. Był już ktoś?



......:::::::::21t. i 3d::::::::.........

Krzywa cukrowa to test na tolerancje glukozy, badanie pod kątem cukrzycy ciążowej.

Wniosek o 500+ muszę dopiero złożyć, jakoś się zebrać nie mogę. Najważniejsze żeby wyrobić się w sierpniu.
 
Gratuluję dobrych w
1501827617-aaaaaa.jpeg
1501827630-aaaaaa.jpeg
pozdrowienia z mojego pieknego zachmurzonego i chlodnego miasta :)))) spaceruje ale jaka ja zdyszana jestem haha

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Udanego spaceru. Ja też zadyszki łapię , masakra. A króliki słodkie.
 
Krzywa cukrowa to test na tolerancje glukozy, badanie pod kątem cukrzycy ciążowej.

Wniosek o 500+ muszę dopiero złożyć, jakoś się zebrać nie mogę. Najważniejsze żeby wyrobić się w sierpniu.
Aaaa no tak dziękuję za wyjaśnienie, teraz ta krzywa cukrowa inaczej brzmi i już wiem o co chodzi. ;) ja nie wiem.nawet terminu jeszcze nie mam ustalonego kiedy będę to robić ale we wtorek mam wizytę to dopytam. ;)



......:::::::::21t. i 3d::::::::.........
 
reklama
Do góry